Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest wtorek, 24 kwi 2018, 15:14

Najnowsze Najnowsze w Wolna strefa

Mapa Wolna strefa » Dział : Wolna strefa

Jaka prędkość?

Mam zagwostkę :?
Na ul Pułkowej (7) w Warszawie pomiędzy ul Wóycickiego a Dziwożony z obydwu stron jest ograniczenie do 60km/h, ale wyjeżdżając z Warszawy mamy znak o końcu terenu zabudowanego?
NE pokazuje dozwoloną prędkość 100km/h.
Moje pytanie : jaka jest dopuszczalna prędkość na zaznaczonym odcinku V1i V2, 60km/h czy 100km/h?
Jeżdżę tedy codziennie i ciągle nie wiem kto ma racje?
Czytaj dalej : Jaka prędkość? | Wyświetlone : 15386 | Odpowiedzi : 21

ZAGADKA NR 2 :D z małą nagrodą

Kolejna zagadka z serii "co to jest?" :D

Poniżej zdjęcie wykopanych z naszego naviexpertowego pudełka telefonów. Jedne trochę starsze, inne trochę nowsze, ale na wszystkich chodzi NE ;) w różnej wersji rzecz jasna. Dla niektórych zagadka może okazać się banalna, a dla niektórych wręcz przeciwnie.... zobaczymy :twisted: ...
Czytaj dalej : ZAGADKA NR 2 :D z małą nagrodą | Wyświetlone : 3788 | Odpowiedzi : 11

Montaż haka w samochodzie firmowym.

Udało mi się już dopilnować montażu haka w samochodzie firmowym jak i uzyskać pozytywną opinię stacji kontroli pojazdów. Pozostał tylko jedna kwestia - wbicie haka do dowodu rejestracyjnego i książki pojazdu w wydziale komunikacji. Czy mogę to zrobić sam, czy wymagane jest upoważnienie, czy wyznaczona jest jakaś osoba upoważnione, która może to zrobić? Sprawa jest pilna bo samochód musi jeździć dalej a bez tego wpisu nie powinien a ja nie wiem kiedy osba, która zazwyczaj ...
Czytaj dalej : Montaż haka w samochodzie firmowym. | Wyświetlone : 2825 | Odpowiedzi : 0

Quiz o starych i nowych technologiach :)

Czytaliście już? :)
http://technologie.gazeta.pl/internet/1 ... .html#quiz

U nas najlepszy wynik to 9 poprawnych :)
Czytaj dalej : Quiz o starych i nowych technologiach :) | Wyświetlone : 1340 | Odpowiedzi : 1

ZAGADKA :D z małą nagrodą

Kochani... kiedyś, kiedyś.... dawno temu... ktoś... dla żartu (przynajmniej tak twierdził :P) napisał, że mu tu tylko paznokcie piłujemy :P

Otóż... My, kobietki z NE mamy na stanie, na biurku coś takiego jak pilniczek :D. Jest on często pożyczany również przez naszych kolegów. Żeby nie być gołosłownym zdjęcie owego narzędzia ...
Czytaj dalej : ZAGADKA :D z małą nagrodą | Wyświetlone : 5927 | Odpowiedzi : 49

Zakładki-odnośniki z prawej strony forum

Ostatnio zauważyłem dziwną i niezwykle upierdliwą modę na umieszczanie na stronach różnych wyjeżdżających gdzieś z boku okienek. O ile na ekranie komputera to "cudo" szczególnie nie przeszkadza, to na telefonie potrafi to przysłonić 3/4 ekranu. Niestety ta wątpliwej użyteczności moda trafiła także tu.

Błagam, wyłączcie te zakładki z prawej strony! One na prawdę do niczego się nie przydają, a jedynie przeszkadzają. Jedyne pocieszenie że są na tyle niewielkie, że nie przysłaniają dużej części ekranu. Niemniej ...
Czytaj dalej : Zakładki-odnośniki z prawej strony forum | Wyświetlone : 3546 | Odpowiedzi : 9

Nawigacja GPS - włącza czy wyłącza myślenie?

Znalazłem w sieci ciekawy jak dla nas artykuł o nawigacji i myśleniu a raczej nie myślieniu.
http://tech.wp.pl/martykul.html?wid=14900147&
Z jednej strony nawigacja pomaga w nawigacji ale nie zwalnia od myślenia.
Czytaj dalej : Nawigacja GPS - włącza czy wyłącza myślenie? | Wyświetlone : 5579 | Odpowiedzi : 11

Wyprzedzania na skrzyżowaniach

Ostatnio irytuje mnie wręcz skłonność innych kierowców do wyprzedzania tych, którzy już czekają na możliwość skrętu na skrzyżowaniach. Nie możliwą rzeczą jest gdy do skrzyżowania prowadzi jeden pas do skrętu aby robić z niego dwa. Już nawet dochodzi do wypadków z tego powodu. A najzabawniejsze jest to że ci ludzie też nie skracają wcześniej niż ją bym skręcił. Zagrożenie jakie stwarzają jest nie wspolmierne z efektem.
Czytaj dalej : Wyprzedzania na skrzyżowaniach | Wyświetlone : 2144 | Odpowiedzi : 13

Petycja do zarządu NaviExpert w sprawie uaktualnienia map

Witam,

Na jednym z większych forów Internetowych traktujących o systemie Android, w temacie o aplikacji NaviExpert powstał pomysł stworzenia i wysłania do zarządu NaviExpert petycji w sprawie przyspieszenia procesu uaktualnienia map. Wiemy jak bardzo NE stracił, jak bardzo pogorszyły się opinie na temat programu w momencie, gdy użytkownicy aplikacji zostali z dnia na dzień bez wcześniejszego powiadomienia przełączeni na nowe mapy. Wszyscy na tym straciliśmy o czym świadczy wiele uwag i komentarzy na tym forum. ...
Czytaj dalej : Petycja do zarządu NaviExpert w sprawie uaktualnienia map | Wyświetlone : 3948 | Odpowiedzi : 28

Kącik mobilnego majsterkowicza

Szanowne i Szanowni,

otwieramy nowy wątek, by stworzyć miejsce na Wasze gadżetowe zwierzenia. Czy majsterkujecie/przerabiacie/dostosowujecie swoje słuchawki i akcesoria?

Ja ostatnio próbowałam zrobić uchwyt samochodowy z fimo, ale okazało się, że materiał kurczy się o jakieś 10% podczas utrwalania i poszło w… kanał. ;) Ćwiczyłam też kydex, ale widocznie mały plastyk ze mnie marny. Oszczędzę Wam fotek. ;) Ci ...
Czytaj dalej : Kącik mobilnego majsterkowicza | Wyświetlone : 1717 | Odpowiedzi : 3

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38154 • Liczba wątków: 925 • Liczba użytkowników: 3493

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert