Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest niedziela, 22 kwi 2018, 17:22

Najnowsze Najnowsze w Telefony

Mapa Telefony » Dział : Telefony

Dobry telefon z Adnroidem obsługujący NE poniżej 400 zł

Jaki polecacie dostępny w normalnej sprzedaży (żadne aukcje, allegro itp) nowy i dobry telefon z androidem kosztujący poniżej 400 zł, który pociągnie kolejne wersje NE?
Czytaj dalej : Dobry telefon z Adnroidem obsługujący NE poniżej 400 zł | Wyświetlone : 68405 | Odpowiedzi : 132

Nexus 4

NE w wersji dla Google Android, system 4.2.2 sieć Orange. W zasadzie działa, ale w momencie zaniku sygnału GPS i/lub zmiany zasięgu sieci 3G/2G nawigowanie zatrzymuje się, pomaga wyjście i powrót do trybu nawigacji. Ikona pobierania danych aktywna nonstop.
Czytaj dalej : Nexus 4 | Wyświetlone : 4915 | Odpowiedzi : 5

NE & Samsung Galaxy S4

Witam. Jest już od kilku dni na rynku, również w Polsce Samsung Galaxy S4, także można by już przystosować NE pod ten model telefonu...
Czytaj dalej : NE & Samsung Galaxy S4 | Wyświetlone : 15315 | Odpowiedzi : 18

Xperia Z

Kiedy będzie wersja na telefon Xperia Z? Na razie mam zainstalowaną wersję na Xperie x10 ale jeszcze nie przetestowałem i nie wiem czy będzie dobrze działać.
Czytaj dalej : Xperia Z | Wyświetlone : 5775 | Odpowiedzi : 8

BB10 i NE?

Radek a czy zamierzacie napisać aplikacje pod BB 10?
Wygląda że jednak pojawi się nowy OS na rynku i zapewne kilka osób zdecyduje się na zakup, tylko czy NE zdecyduje się go wspierać?
http://komorkomania.pl/2013/01/14/black ... eweloperow

P.s. Odpowiedz dostałem wygląda na to ze to zależy od zainteresowania użytkowników i operatorów komórkowych, trzeba poczekać na rozwój sytuacji.
Czytaj dalej : BB10 i NE? | Wyświetlone : 7663 | Odpowiedzi : 15

Black Berry sierotą?

Witam!
Na stronie getin.pl nie ma telefonów BB, ale w ostatnim tyg. "Motor" nr.42-43 w artykule o nawigacji w telefonach, przeczytałem, że Navi Expert działa we wszystkich systemach - m.in. Black Berry
Czy ktoś ma zainstalowaną nawigację NE w BB ??!
z góry dzięki za info
Czytaj dalej : Black Berry sierotą? | Wyświetlone : 5405 | Odpowiedzi : 7

Motorola defry - co robić ?

Witajcie

Mam motorole defy i najnowsza wersję - do tej pory chodziło wszystko w porządku.
3 dni temu wgrany został nowy android 4.1.1 i od tamtej pory głos w nawigacji nie działa prawidłowo - działa z takim hm skrzeczącym pogłosem :( wypróbowałam wszystkie dostępne. Głos Piotra najmniej skrzeczy (ale skrzeczy)
Nie wiem co robić :(
Wróciłam do starszej wersji ...
Czytaj dalej : Motorola defry - co robić ? | Wyświetlone : 3880 | Odpowiedzi : 2

Nowości na getne.pl

W tym wątku będą pojawiały się informacje o nowo dodanych modelach urządzeń dostępnych na getne.pl.
Czytaj dalej : Nowości na getne.pl | Wyświetlone : 8881 | Odpowiedzi : 25

Nokia 5230

Witam.

Gdy próbuję zainstalować NE na swojej Nokii 5230 wyskakuje mi napis "Aplikacja posiada niezaufany certyfikat" Padł mi kiedyś system i w salonie nokii zainstalowano mi nowy. Od tego czasu mam taki komunikat. Wcześniej przed awarią było wszystko ok. Wie może ktoś czemu teraz tak się dzieje ?
Czytaj dalej : Nokia 5230 | Wyświetlone : 5368 | Odpowiedzi : 17

Testy telefonów

Z uwagi na to, że często mamy dużo szybszy dostęp don owych modeli telefonów, postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami na temat samego telefonu.

Już jutro - test i krótka recenzja Samsunga Galaxy S3.

Jeżeli jesteście zainteresowani testem innego urządzenia - PISZCIE. Jeżeli tylko mamy go na pokładzie na pewno coś naskrobiemy.

pozdrawiam
kdz.
Czytaj dalej : Testy telefonów | Wyświetlone : 5483 | Odpowiedzi : 15

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38153 • Liczba wątków: 925 • Liczba użytkowników: 3491

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert