Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest poniedziałek, 22 sty 2018, 08:51

Najnowsze Najnowsze w Telefony

Mapa Telefony » Dział : Telefony

Sony Xperia S

Zastanawiam się nad zakupem tego modelu głownie pod kątem nawigacji, ale nie jestem pewien czy jest on poprawnie obsługiwany przez NaviExperta? Na liście referencyjnej umieszczonej na stronie są tylko telefony Sony Ericsson. Z góry dziękuję za konstruktywną odpowiedź.
Czytaj dalej : Sony Xperia S | Wyświetlone : 7274 | Odpowiedzi : 4

Sposób na problemy z GPS (Samsung i5800, Froyo)

Od razu doprecyzuję temat: chodzi o problem polegający na potężnym spowalnianiu (a nawet zawieszeniu) systemu przy wychodzeniu z aplikacji która korzystała z lokalizacji GPS. Dotyczy to więc NE, Google Maps, systemowego aparatu (szczególnie irytujące), itd. W przypadku NE dawało to także dodatkowy nieprzyjemny efekt, że aplikacja wisiała w tle nawet kilkanaście minut (albo na stałe), a od czasu do czasu informowała przy włączaniu, że została nieprawidłowo zamknięta i ustawienia zostały utracone.

I jeszcze jedno doprecyzowanie ...
Czytaj dalej : Sposób na problemy z GPS (Samsung i5800, Froyo) | Wyświetlone : 5794 | Odpowiedzi : 7

Wave 3 GT-S8600

Sprawdzał już ktoś czy na Wave 3 działają wersje z Wave 1 i 2?
Czytaj dalej : Wave 3 GT-S8600 | Wyświetlone : 15424 | Odpowiedzi : 37

nowe telefony vs. nowe wersje NE

firma obdarzyła mnie telefonem. wybierając stawiali na pojemną baterię i prostotę. osobiście nie myślałem, że tak szybko się przestawię, bo raz miałem nokie i za chol.... nie mogłem się przestawić - teraz poszło dużo łatwiej. a może prościej?
do rzeczy.
telefon nie jest stary, choć jego premiera była dwa lata temu - nokia 2710 navigation.
telefon ma wbudowany odbiornik GPS i nawet sobie radzi z mapami producenta. ponieważ nie należy on do najstarszych ...
Czytaj dalej : nowe telefony vs. nowe wersje NE | Wyświetlone : 5188 | Odpowiedzi : 17

HTC Sensation

witam,

czy są w najbliższym czasie szanse na wersję dla HTC Sensation? Ściągnąłem wersję na Desire HD (ze względu na przekątną wyświetlacza, bo rozdzielczość jest inna), ale mam wrażenie, że nie do końca dobrze działa - za żadne skarby nie chciała się przyznać, że zjechałem z trasy. Być może ma to jeszcze jakis związek z głosem Śląskiego instruktora...

pozdrawiam
Kamil
Czytaj dalej : HTC Sensation | Wyświetlone : 4552 | Odpowiedzi : 4

Starocie?

NE pięknie nam ewoluuje w stronę telefonów wykorzystujących najnowsze technologie, z dużymi, dotykowymi wyświetlaczami, pracujących na super wydajnych procesorach. Staruszkowie z ekranami 2" mogą co najwyżej uruchamiać wersje 5 albo nawet 4. Pięknie to wygląda, ale zginęła gdzieś idea nawigacji na każdą (no prawie każdą) komórkę, która zasadniczo służy do komunikowania się a drogę do celu pokaże tylko okazjonalnie.

Okazuje się jednak, że producenci sprzętu myślą trochę inaczej - obok urządzeń super wypasionych oferują takie ...
Czytaj dalej : Starocie? | Wyświetlone : 10465 | Odpowiedzi : 48

Telefony rekomendowane

Co znaczy, że telefon jest rekomendowany? I co ważniejsze: dlaczego niektóre telefony nie są rekomendowane?
Ostatni celebryta wśród telefonów komórkowych - Samsung Galaxy S i9000 - rekomendowany nie jest, choć z forum wynika, że aplikacja fajnie na nim działa. A może są jakieś problemy?
Czytaj dalej : Telefony rekomendowane | Wyświetlone : 7975 | Odpowiedzi : 22

NE na telefon dualsim - nowy wątek

Witam ponownie,

Dziwnym zbiegiem okoliczności zniknął wątek o NE na telefony z technologią dual-sim. Jeśli gdzieś został przeniesiony proszę administratorów o stosowną informację. Niniejszym ożywiam dyskusję, zwłaszcza że pojawiają się nowe modele, które pozostawiam pod rozwagę możnym z NE.

http://www.gsmarena.com/dual_sim_capabl ... s-1928.php

Pozdrawiam,

oho
Czytaj dalej : NE na telefon dualsim - nowy wątek | Wyświetlone : 76245 | Odpowiedzi : 209

Jakiego telefonu używasz do NE - zalety i wady

Ja obecnie używam BlackBerry 8800 - zalety: dość duży wyświetlacz, co sprawia że mapa jest dobrze widoczna, gps działa ok, choć zielony punkt na mapie nie przesuwa się płynnie, jest małe opóźnienie. Wady: z powodu małych przycisków ciężko jest w trakcie jazdy np. zgłaszać fotoradar, brak aktualizacji dla tej marki.
Wcześniej miałem Nokię N70 i ok ale szukałem telefonu z większym wyświetlaczem. Próbowałem NE na Nokii E50 i E51 ale mapa a dokładnie nazwy ulic, ...
Czytaj dalej : Jakiego telefonu używasz do NE - zalety i wady | Wyświetlone : 32764 | Odpowiedzi : 182

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38006 • Liczba wątków: 924 • Liczba użytkowników: 3405

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert