Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest wtorek, 23 sty 2018, 10:45

Najnowsze Najnowsze w Ogólne

Mapa Ogólne » Dział : Ogólne

Abonament Android

Hej,

Wczoraj dostałem wiadomość od NE z propozycją zamiany abonamentu GETNE na Google Play.
Ze względu na nową politykę aktualizacji faworyzującą Google Play nawet byłem zainteresowany to zrobić.
Nie mniej moją uwagę zwróciła jedna dość istotna kwestia.
W cenniku GETNE jest dostępny abonament 24 miesiące PL + Europa za 199zł, w Google Play najwyższy abonament jest na 1 rok za 149 zł.
Czyli po przejściu do GP w okresie dwóch lat do interesu musiałbym dopłacić ...
Czytaj dalej : Abonament Android | Wyświetlone : 5895 | Odpowiedzi : 4

Dlaczego NE spamuje swoich aktywnych użytkowników sms'ami ?

Witam
Jestem bardzo cięty na wszelakie spamowanie sms'ami na mój numer telefonu - już kilka firm przekonało się o tym. Mam pytanie po co NaviExpert wysyła mi takie w moim odczuci głupkowato-zaczepne sms'y :twisted: :
Obrazek

Przepraszam ale nie po to macie mój numer telefonu - jeszcze może bym zrozumiał gdybym nie używał już NE, kończył się abonament i chcecie zachęcić kogoś do powrotu ale aktywnego ...
Czytaj dalej : Dlaczego NE spamuje swoich aktywnych użytkowników sms'ami ? | Wyświetlone : 5644 | Odpowiedzi : 1

Czy można nawigować do skrzyżowania?

Cześć wszystkim,
Następujący problem: Chciałbym wprowadzić jako cel do nawigacji skrzyżowanie dwóch ulic (np. Kocmyrzowskiej i Bulwarowej w Krakowie).
Nie znalazłem nic o tym na stronie ani na forum. Nie udało mi się też zrobić tego na "żywym organiźmie" mimo różnych prób.
No i pytanie, czy jest to możliwe i jak to można zrobić?
Pozdrawiam.
Czytaj dalej : Czy można nawigować do skrzyżowania? | Wyświetlone : 9143 | Odpowiedzi : 26

Problemy z uruchomieniem aplikacji 2014-09-16 - 2014-09-17

Witajcie,

Wczoraj w godzinach od ok. 13 do ok. 18:30 część z Was mogła doświadczyć problemów z prawidłowym działaniem aplikacji NaviExpert objawiających się samoczynnym zamykaniem się aplikacji. Spowodowane to było błędną synchronizacją niektórych fragmentów map na naszych serwerach. Błąd nie dotyczył przy tym wszystkich wersji aplikacji.

Wczoraj ok. godz. 18:30 wdrożyliśmy odpowiednią poprawkę na wszystkich serwerach, dzięki czemu NaviExpert na systemie Android działa poprawnie i nie musicie wykonywać żadnych aktualizacji bądź innych działań związanych z ...
Czytaj dalej : Problemy z uruchomieniem aplikacji 2014-09-16 - 2014-09-17 | Wyświetlone : 6275 | Odpowiedzi : 12

Kiedy wersja 9.0? zgadnijcie ?

Kiedy wersja 9.0 ? Tracę cierpliwość!

Pozwoliłem sobie założyć wątek specjalnie dla niecierpliwych nowej wersji NE :) mentos11

Zapraszamy do zabawy, podajcie datę premiery NE bety 9.0. Poniżej lista z propozycjami:
1. 26.09.2014 MariuszHD
2. 9.10.2014 zakopiec5
3. 15.09.2014 Edek
4. 21.09.2014 Michał 1983
5. 7.02.2015 sztaba
6. 1.10.2014 andrzejm8
7. 20.10.2014 Tygrys55
8. 18.11.2014 sduda
Czytaj dalej : Kiedy wersja 9.0? zgadnijcie ? | Wyświetlone : 15971 | Odpowiedzi : 147

A1 bramki w Toruniu - fikcyjny traffic.

Czy ktoś w końcu zajmie się routingiem na bramkach przy płatnych autostradach ?

Przykład A1 - Właśnie oglądam TVN24 od rana trąbią o korku na wjeździe, transmisja na żywo o 16:00 i teraz o 16:30 - a co traffic ?
Niebiesko i jakoś mało czarnego w stronę nad morze.
Obrazek

To samo sam doświadczyłem jadąc 2 tygodnie i 1 tydzień temu - 19.07 korek zaczynał się za mostem na Wiśle a co NE wtedy pokazywał ...
Czytaj dalej : A1 bramki w Toruniu - fikcyjny traffic. | Wyświetlone : 16405 | Odpowiedzi : 13

Emapa

Witam,

tak sobie przeglądam mapę NE na korkosferze i mapę dostawcy map (czyli Emapa).
Możecie wyjaśnić jak to obecnie działa (chodzi mi głównie o aktualizacje).

Widzę, że na korkosferze mapy są aktualniejsze od stanu map na http://emapi.pl/, a przecież Emapa jest dostawcą map dla NE?
Wiem, że część zmian pracownicy NE mogą nanieść od razu, na szybko u siebie, a później jak rozumiem przekazują te korekty do Emapy?
Czyli ...
Czytaj dalej : Emapa | Wyświetlone : 64709 | Odpowiedzi : 82

Program lojalnościowy - promocja dla "starych" użytkowników.

Witam
Jestem trochę rozgoryczony polityką "lojalnościową", jak to jest że nowy użytkownik instalujący przez google play Naviexperta ma możliwość zakupienia 12 m abonamentu za 69 zł http://static.naviexpert.com/images/new ... index.html
A ja po kilu latach używania NE mam "promocję" po odliczeniu "rabatu 15 zł" proponuje mi się abonament 12 Miesięcy za 84 PLN - jak dla mnie kpina.

W google sklep od każdego wykupionego abo musicie zapłacić haracz dla google ...
Czytaj dalej : Program lojalnościowy - promocja dla "starych" użytkowników. | Wyświetlone : 8271 | Odpowiedzi : 18

Planowanie trasy rowerowej

Czy jest możliwość zaplanowania sobie trasy wycieczki rowerowej?
Nie żeby cały czas jechać z nawigacją, ale czasami sobie włączyć czy nie zboczyłem z wytyczonej trasy.
Niby jest możliwość wysłania sobie trasy z korkosfera.pl do NaviExpert ale mam 2 problemy:
- początek i koniec trasy to mój dom :)
- punkty pośrednie należy wpisywać, a ciężko wpisywać leśne ścieżki (chociaż są na mapie), nie ma możliwość wyklikania punktów ...
Czytaj dalej : Planowanie trasy rowerowej | Wyświetlone : 9500 | Odpowiedzi : 6

Wkurzyłem się czyli o marketingu NE

Właściwie to nie o całym marketingu (na pewno robi kawał dobrej roboty) ale jednym przykładzie tego działania. Co najmniej nie do końca przemyślanym.
Dostałem dziś e-mail z NE. Temat - Nowa jakość zgłoszeń CB w NaviExpert - nowe, promocyjne ceny.
Fajnie - pomyślałem sobie. Nie dość, że NE zareagował na krytykę CB przez użytkowników (p. wątek CB radio - i co dalej?) to jeszcze oferuje tańsze abonamenty :) ...
Czytaj dalej : Wkurzyłem się czyli o marketingu NE | Wyświetlone : 5862 | Odpowiedzi : 7

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38009 • Liczba wątków: 924 • Liczba użytkowników: 3406

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert