Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest wtorek, 23 sty 2018, 10:53

Najnowsze Najnowsze w Ogólne

Mapa Ogólne » Dział : Ogólne

Jak wrócić do 8.3.2?

Po 1-dniowej "przygodzie" ze 8.5 zdecydowałem o powrocie do 8.3.2.
Ponieważ po instalacji 8.3.2 nie miałem dostępu do ulubionych z radą supportu całkowicie odinstalowałem 8.5 (dane, aplikacja itp.).
Teraz próbuję zalogować się do 8.3.2 i dostaję komunikat "Błąd zapisu danych rejestracyjnych", przy ponownej próbie "Nie można przenosić konta częściej niż 1 raz/1h".

Co znowu może być nie tak?

PS. Wersja dla ZTE Blade to teraz nazywa się Google Android Phone?
Czytaj dalej : Jak wrócić do 8.3.2? | Wyświetlone : 5306 | Odpowiedzi : 1

"Trzymaj się lewego/prawego pasa"

Czy "od zawsze" takie komunikaty w NE były na zjazdach z autostrad?
Przyznam, że mnie to denerwuje, kiedy jadąc prosto autostradą słyszę na węźle "trzymaj się lewego pasa",
a gdy chcę zjechać to z kolei "trzymaj się prawego pasa". Oczywiście nie zawsze tak jest, ale jest to dosyć nagminne.
Zgłaszam takie błędy do poprawienia, ale nie wiem czy nie robię kreciej roboty.
Z jednej strony niektóre węzły będą miały jedną "logikę" komunikowania o manewrach, a ...
Czytaj dalej : "Trzymaj się lewego/prawego pasa" | Wyświetlone : 6873 | Odpowiedzi : 7

NaviYacht

Cześć!

W końcu mogę się z Wami podzielić informacją o naszym projekcie, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie kilka miesięcy :) NaviYacht, bo o nim mowa, to nasza nowa nawigacja przeznaczona dla wszystkich żeglarzy. Zachęcam do lektury naszego bloga, na którym znajdziecie więcej informacji o NaviYacht http://www.blognavi.pl/po-godzinach/438 ... naviexpert

Obrazek
Czytaj dalej : NaviYacht | Wyświetlone : 5803 | Odpowiedzi : 5

Promocje NaviExpert

Dlaczego 4-letni użytkownik z rabatem 45zł korzystający w dodatku z grudniowej promocji,
musi zapłacić za licencję 12 miesięcy Polska więcej (39zł) niż użytkownik kupujący licencję
na znanym portalu aukcyjnym (30zł) dając jeszcze zarobić sprzedającemu i serwisowi?
Czytaj dalej : Promocje NaviExpert | Wyświetlone : 6119 | Odpowiedzi : 5

NE w radiowej Trójce

Mam prośbę. Nie ośmieszajcie się na tak zacnej antenie wypowiedziami "średnia prędkość jazdy spadła o 120 %"
Dla formalności... spadek czegoś o 100% równa ZERO! Nie może spaćś powyżej 100%, gdyż daje to wynik ujemny.

Masakra :shock:
Czytaj dalej : NE w radiowej Trójce | Wyświetlone : 5362 | Odpowiedzi : 3

Mapa drogowa dla mapy drogowej :)

Biorąc pod uwagę to, że czasami trudno się ogarnąć, zmobilizować i poukładać wszystko w rozsądny sposób to może warto dla NE zrobić "mapę drogową". Chodzi o pomysły i innowacje w NE, które po prostu powinny się znaleźć i nad którymi NE obiecało popracować. Warto też zobaczyć jak długo już prace trwają. Ja ze swej strony dodaję pierwszy temat, który mnie najbardziej interesuje. Proszę dodawać wpisy w poniższym schemacie.

ZAGADNIENIE: opis pomysłu, ulepszenia, które powinno znaleść ...
Czytaj dalej : Mapa drogowa dla mapy drogowej :) | Wyświetlone : 6167 | Odpowiedzi : 16

Promocja Carsi.pl

Na stronie Carsi.pl jest informacja że można zakupić abonament na NE o 30% taniej czyli za 69 zł. czy korzystając z tej oferty można jeszcze tą cenę obniżyć o posiadane punkty partnerskie? i drugie pytanie: obecny abonament mam ważny do połowy grudnia czy wykupując teraz nowy abonament zostanie on aktywowany po wykorzystaniu bieżącego czy od zaraz?
Czytaj dalej : Promocja Carsi.pl | Wyświetlone : 4773 | Odpowiedzi : 4

Ankieta : Co nowego chcemy w NE 2013r.

Proszę głosować.
Pytania ułożył Jamamoto.
Można zagłosować na trzy punkty.
Czytaj dalej : Ankieta : Co nowego chcemy w NE 2013r. | Wyświetlone : 6330 | Odpowiedzi : 10

Zgłaszanie poprawek - przychodzący mail - ulepszenie

Witam,

Chciałem podziękować za ten wspaniały system zgłaszania poprawek. To, że przychodzi mail jest naprawdę genialne. Mam tylko pytanie o możliwość ulepszenia tej funkcji. Czy jest możliwe aby link, który dostaje się w mailu, przenosił nas od razu do zakładki zgłoszenia poprawek i wypełniał pole formularza jeśli chodzi o mail i nr licencji?

Ja sam zgłaszałbym o wiele więcej poprawek ale jak pomyślę, że np. przy 20 poprawkach będę musiał wypełniać za każdym razem te ...
Czytaj dalej : Zgłaszanie poprawek - przychodzący mail - ulepszenie | Wyświetlone : 13982 | Odpowiedzi : 96

Punkty pośrednie wyraźnie zaznaczone na podglądzie trasy

Witam,

Proszę o rozważenie czy jest możliwość dodania do podglądu trasy, oznaczeń punktów pośrednich. Było by to bardzo pomocne podczas orientacji w trasie. Fajnie gdyby obok np. chorągiewki pojawiła się informacja o odległości do celu.
Wiem, że można te informacje znaleźć w przeglądzie trasy ale nie wyobrażam sobie grzebać w nim podczas jazdy 90km/h a tak jeden klik i wiem wszystko.

Pozdrawiam,
Czytaj dalej : Punkty pośrednie wyraźnie zaznaczone na podglądzie trasy | Wyświetlone : 6103 | Odpowiedzi : 0

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38009 • Liczba wątków: 924 • Liczba użytkowników: 3406

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert