Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest wtorek, 24 kwi 2018, 15:30

Najnowsze Najnowsze w Strefa początkujących

Mapa Strefa początkujących » Dział : Strefa początkujących

Jak wprowadzić swój punkt?

CZE
Mam problem - w instrukcji jest napisane, że:
"Dodaj mój punkt
Tworzenie nowego punktu polega na wybraniu z menu Moje punkty opcji >>Dodaj mój punkt<<. Możesz
zdefiniować punkt poprzez panel ‘Szukaj’, który pojawi się automatycznie,"
i dotąt jest OK. jednakże dalej:
"bądź też za pomocą Opcji wprowadzania punktów, gdzie do wyboru są: Ostatnio używane, Z mapy, Aktualna pozycja, Adres,
POI, Nowe współrzędne."

I właśnie - gdzie są te opcje? U mnie pokazuje się tylko ...
Czytaj dalej : Jak wprowadzić swój punkt? | Wyświetlone : 4138 | Odpowiedzi : 3

Rozpoczynanie nowego wątku na forum

Witam. W jaki sposób mogę rozpocząć nowy wątek na subforum z telefonami?
Czytaj dalej : Rozpoczynanie nowego wątku na forum | Wyświetlone : 1024 | Odpowiedzi : 2

problem z komunikacją

Mam NE w Nokii E52. W aucie zestaw głośnomówiący Nokia CK-300 (łączenie przez bluetooth). Niestety brak informacji głosowych z NE. Gdy wyłączę bluetooth, to głos wydobywa się z telefonu. Poprzedni zestaw - CK-100 od razu przełączał głos z NE na głośniki. Może wiecie jak temu zaradzić?
Czytaj dalej : problem z komunikacją | Wyświetlone : 1239 | Odpowiedzi : 3

Błąd nawiązania połączenia ... - Nokia N95 8GB - Era

Witam!

Używam NE ponad 2 lata, nie miałem nigdy problemów - od kilku dni przy próbie obliczenia trasy pojawia sie komunikat"

"Błąd nawiązania połączenia internetowego.Nieprawidłowa konfiguracja GPRS,brak zasięgu sieci.."

Ustawienia punktu dostępu są prawidłowe, co kilkakrotnie sprawdzałem. Inne aplikacje bez problemu lączą się z siecią na tych samych ustawieniach.
Poprzez WLAN NE działa bez problemu, tak samo po zmianie karty SIM na Play.

Zadzwoniłem w tej sprawie na infolinie NaviExperta - Pani powiedziała że problem ...
Czytaj dalej : Błąd nawiązania połączenia ... - Nokia N95 8GB - Era | Wyświetlone : 11558 | Odpowiedzi : 114

Wyrażenie regularne

Witam
Czy przy określaniu celu podróży mogę użyć jakiegoś wyrażenia regularnego? Chciałbym znaleźć najbliższy bezpłatny dla mnie (mbank) bankomat. A więc bankomat z sieci wbk, euronet, cash4you i ecard. Ręczne sprawdzanie jest trochę bez sensu. Próbowałem użyć "bankomat wbk&euronet&cash4you&ecard", ale wyskakują mi wszystkie bankomaty. Samo wpisanie "bankomat wbk euronet cash4you ecard" wywala nie znalezienie punktu POI. Czy da się to jakoś zrobić czy muszę korzystać z aplikacji Bankomaty w poszukiwaniu nazwy ulicy?

Pozdrawiam
Dawid Kulik
Czytaj dalej : Wyrażenie regularne | Wyświetlone : 1316 | Odpowiedzi : 4

problem

Mam problem z moja navigacja. A mianowicie. Posiadam samsung galaxy s zakypilem nav z naviexpert polska i europa poniewaz jestem w londynie. Tel jest angielski. Nie jestem w stanie wysnaczyc trasy z moje punktu do polski. Navihacja znajduje moje polozenie ale jak przychodzi do wyznaczenia trasy to kicha pisze trasy nie znaleziono. Prosze o kontakt i szybka pomoc co mam zrobic. Jak mozna usprawnic aby dzialalo
Czytaj dalej : problem | Wyświetlone : 2821 | Odpowiedzi : 12

Abonament Ery czy Tak Tak?

Może to pytanie, z serii czy śnieg jest biały ale muszę mieć pewność :D Jeśli z NE zamierzam korzystać sporadycznie to powinienem skorzystać z nawigacji za pośrednictwem operatora. Z drugiej strony NE bezpośrednio oferuje pakiety np. 10 jednodniówek. To dla mnie ciekawsza propozycja bo nie jestem w stanie przewidzieć jak często będę z niej korzystał ale raczej bardzo rzadko, w sposób nieskoordynowany. A więc chyba wybiorę ...
Czytaj dalej : Abonament Ery czy Tak Tak? | Wyświetlone : 1478 | Odpowiedzi : 4

Dział forum dla początkujących - informacje

By zakładać tematy w tym dziale, wystarczy zarejestrować się na forum.

Dział "Strefa początkujących" został wyodrębniony z myślą o osobach, które zastanawiają się nad wyborem nawigacji NaviExpert i mają wątpliwości czy pytania dotyczące działania, zalet i płatności w tej nawigacji. W dziale tym mogą zadawać pytania także osoby, które od niedawna są użytkownikami NaviExpert i potrzebują wsparcia czy chcą dowiedzieć się o funkcjach, z których do tej pory nie korzystali, a jedynie o nich słyszeli. ...
Czytaj dalej : Dział forum dla początkujących - informacje | Wyświetlone : 48895 | Odpowiedzi : 74

Czy NE przyda mi sie, jak pojde na grzyby do lasu?

Dreczy mnie jeszcze jedna rzecz - czy NE przyda mi sie, jak pojde na grzyby do lasu, tam przeciez nie ma drog, co nie!?
Czy bede chociaz mogl jakos zapamietac punkt wyjscia i nawigacja pokaze mi, jak do niego z powrotem dotrzec?
Albo wycieczki rowerowe po lesie - NE do tego sie nadaje? Czy tylko autem po drogach?
Wiem, ze to glupie pytania, ale to moja pierwsza nawigacja, co przyszla z telefonem, ...
Czytaj dalej : Czy NE przyda mi sie, jak pojde na grzyby do lasu? | Wyświetlone : 6166 | Odpowiedzi : 27

Problemy nowego użytkownika

Witam! Przepraszam od razu, że podpinam się do starego tematu ale nie mogę założyć nowego wątku. Mam Samsunga Wave 8500 z Ery. Kupiony 2 tyg temu i cierpliwie rozgryzany ;) , z racji wieku ciężko przyswajam te wszystkie nowinki. Odważyłem się wreszcie uruchomić NE, który był już w telefonie, przeszedłem przez rejestrację, aktualizację itd, wszystko działa jak należy (tak mi się wydaje ...
Czytaj dalej : Problemy nowego użytkownika | Wyświetlone : 14793 | Odpowiedzi : 131

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38154 • Liczba wątków: 925 • Liczba użytkowników: 3493

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert