Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest wtorek, 24 kwi 2018, 15:43

Najnowsze Najnowsze w Strefa początkujących

Mapa Strefa początkujących » Dział : Strefa początkujących

Backup wyszukiwanych tras

Witam.
Kiedy w NE zostanie dodana możliwość backupu listy adresów, fo których żeśmy jechali aby za każdym kolejnym upgradem smartfona nie trzeba było klepać adresów ponowniie?

Pozdrawiam
Łukasz Socha
Czytaj dalej : Backup wyszukiwanych tras | Wyświetlone : 7669 | Odpowiedzi : 4

testowanie NaviExpert

Hej :)
mogę się śmiało pochwalić że zjadłem zęby
- Automapa - WINCE
- Here
- Google Maps
- Maps.me
- Osmand free
- Osmand+
- Yanosik
- Orux

na nawigacjach - od 2009 roku prawie non stop używam.
Zachęcony postem, zainstalowałem NE na swojej komórce .
Wszystkie wrażenie z użytkowania umieszczam tutaj: ----->>>> https://goo.gl/6gNXof ...
Czytaj dalej : testowanie NaviExpert | Wyświetlone : 6868 | Odpowiedzi : 11

Czas dojazdu

Czy można w górnym pasku ustawić tak aby pokazywało o której godzinie dojade i za ile to będzie minut?
Obecnie mam tylko info o której godzinie dojadę.
Czytaj dalej : Czas dojazdu | Wyświetlone : 4368 | Odpowiedzi : 9

Promocja na abonament?

Są jakieś promocje na te abonamenty? Bo z tego co pamiętam to nie pamiętam żeby jakaś promocja była czy wyprzedaż.
Czytaj dalej : Promocja na abonament? | Wyświetlone : 3632 | Odpowiedzi : 3

Kilka pytań o iOS

Cześć,

zacznę od narzekania i stwierdzenia że formularz rejestracyjny na forum mający na dole jako pierwszy przycisk "wyczyść" to zło...
Nie mogę też w ustawieniach podać NaviExpertID bo pole jest za krótkie...

I teraz pytanie o NE na iOS. W jaki sposób aplikacja umieszcza miejsca na zakładce "częste"? Szlag mnie trafia za każdym razem jak nie mogę tam znaleźć miejsca pracy czy domu, ale za to od 3 miesięcy na piątej pozycji jest hotel na ...
Czytaj dalej : Kilka pytań o iOS | Wyświetlone : 3741 | Odpowiedzi : 3

Kod promocyjny Iphone

Witam, mam pewne pytanie. Próbuje wpisać kod promocyjny, który otrzymałem z link4 jednak po chwili wyskakuje mi komunikat, że mam uzupełnić swój nick. Pytanie tylko gdzie ja mam to zrobić?
Czytaj dalej : Kod promocyjny Iphone | Wyświetlone : 3463 | Odpowiedzi : 1

Trasa do skrzyżowania

Jak w NE utworzyć trasę do skrzyżowania? Np. Skrzyżowanie w Warszawie ul Sobieskiego i Nałęczowska.
Czytaj dalej : Trasa do skrzyżowania | Wyświetlone : 5311 | Odpowiedzi : 13

Nawigacja Orange dla iOS 9

Bardzo proszę o aktualizację pod iOS 9 - znane krzaki z NE iOS

Czy możecie przy okazji wyrównać funkcjonalność z NE?

Pozdr,
yazz007
Czytaj dalej : Nawigacja Orange dla iOS 9 | Wyświetlone : 5228 | Odpowiedzi : 4

Oznaczenie zamkniętego odcinka drogi ?

Witam,
Może po prostu nie potrafię dotrzeć do takiej funkcji: oznaczanie zamkniętego odcinka drogi.
Opiszę sytuację: jadę trasą i w pewnym momencie blokada - droga zamknięta. Próba objazdu przez pobliskie miejscowości (aby uruchmić automatyczne "przeliczanie trasy") skutkowała nawracaniem mnie do miesca blokady. Miejsce było takie, że nawet próby ręcznego wyznaczenia nowej trasy przez pobliskie miejscowości skutkowały jw.
Gdybym mógł oznaczyć dane miejsce jako "nieprzejezdne" w trybie natychmiast widocznym dla programu to nawigacja musiałaby sama coś ...
Czytaj dalej : Oznaczenie zamkniętego odcinka drogi ? | Wyświetlone : 5347 | Odpowiedzi : 7

Unikanie odcinków dróg

Witam,

wprawdzie NE używam od 2 lat, ale ostatnio brakuje mi (albo nie mogę znaleźć) funkcji unikania danego odcinka ulicy/drogi podczas wyznaczania trasy i nawigowania.
Akurat mam taki przypadek, że NE często wyznacza mi trasę ulicą, która na to miano nie zasługuje - jest to strasznie stara i zniszczona kostka a raczej "kocie łby" na dość długim odcinku. Gdy się po tym "czymś" jedzie, to plomby z zębów wypadają. ...
Czytaj dalej : Unikanie odcinków dróg | Wyświetlone : 2975 | Odpowiedzi : 1

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38154 • Liczba wątków: 925 • Liczba użytkowników: 3493

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert