Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest czwartek, 22 lut 2018, 15:56

Najnowsze Najnowsze w Nawigacji GPS w telefonie - forum Użytkowników.

Mapa Nawigacji GPS w telefonie - forum Użytkowników. » Dział : Nawigacji GPS w telefonie - forum Użytkowników.

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika nawigacji NaviExpert.

Naviexpert na Android Auto

Nie znalazłem wątku dedykowanego na temat Android Auto.
Pytanie jest proste: czy twórcy programu planują przygotowanie wersji pod Android Auto? Jeśli tak, to czy są to jakieś konkretne plany lub terminy?
Chętnie bym skorzystał i podejrzewam, że takich jak ja jest dużo więcej.
Czytaj dalej : Naviexpert na Android Auto | Wyświetlone : 2229 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Strefa początkujących

[Google Play] NaviExpert 10.4.116 beta

Znakomita wizualizacja na odcinkowym pomiarze prędkości

Dla mnie - prezentacja bieżącej średniej prędkości i pozycji na długości odcinka - znakomita! Brawo osoba, która to projektowała!
Czytaj dalej : [Google Play] NaviExpert 10.4.116 beta | Wyświetlone : 2703 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Wersje NaviExpert

[iOS] NaviExpert 3.8 - Nowy wygląd UI mapy

W AppStore dostępna jest nowa wersja aplikacji.

Dwie najważniejsze zmiany:
1. Nowy interfejs mapy - uporządkowaliśmy trochę wszystkie elementy występujące na mapie. Informacje nawigacyjne łącznie z asystentem pasa ruchu znalazły się u góry ekranu. Licznik prędkości jest powiązany z ograniczeniem, mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze lepiej będzie widać kiedy przekraczacie prędkość. U dołu prezentowana jest nazwa aktualnej ulicy, na której się znajdujemy oraz przyciski menu i wyjścia z nawigacji. Pracujemy jeszcze nad nowym menu ...
Czytaj dalej : [iOS] NaviExpert 3.8 - Nowy wygląd UI mapy | Wyświetlone : 3805 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Wersje NaviExpert

Problem z Navi - dzwiek po polaczeniu

Hej,
Navi zawsze łącze po BT z samochodem , czy można zrobić tak żeby dźwięk był wypuszczany przez telefon a nie przez samochód?
Mam Android 7.0
Dzięki z góry za pomoc
Czytaj dalej : Problem z Navi - dzwiek po polaczeniu | Wyświetlone : 2702 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Strefa początkujących

Rysiek 3.1.5

Może jakaś dobra dusza podpowie mi jak z pływającej ikony wrzucić ryśka na pierwszy plan.
Także jak zamknąć ryśka jak jest jako pływająca ikona.
W androidzie 4.4 nie widzę sposobu. Nie da się ani w jednym, ani drugim przypadku.
Czytaj dalej : Rysiek 3.1.5 | Wyświetlone : 3368 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Rysiek Android

Problem z wygaszaniem ekranu.

Witam.
Mam włączoną opcję oszczędzania batrii poprzez wyłączanie ekranu gdy następny manewr jest daleko ale niestety mi to nie działa.
Posiadam tablet Lenovo Tab 3, 8 cali. Wyłączyłem w ustawieniach tabletu automatyczne ściemnianie ekranu ale nic to nie dało.
Dziwne, bo na telefonie Samsung Galaxy A5 2016 działa to normalnie, jak rozwiązać ten problem?
Czytaj dalej : Problem z wygaszaniem ekranu. | Wyświetlone : 2893 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Strefa początkujących

Zakładki, grupy

Cześć.
Mam pytanie, czy w ulubionych będą kiedyś zakładki lub grupy? Listę w ulubionych mam już strasznie długą i muszę sam kategoryzować wpisy żeby po kolei mi się wyświetlały np: P Firma A, P firma B, itp. Używam nawigacji tez w pracy więc miło by było mieć tamte punkty ulubione w innej zakładce niż pozostałe punkty.
I nie jestem pewien, ale wchodząc na mapę przez komputer nie ma ulubionych mimo zalogowania. Przez co za każdym ...
Czytaj dalej : Zakładki, grupy | Wyświetlone : 3534 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Ogólne

Android - małe ikonki i tekst

Witam,
mam takie dziwne urządzenie :) jak lusterko z androidem.
Naxiexpert działa ok, ale...
mam problem z bardzo małymi czcionkami i ikonkami.

W linku poniżej kilka printscreenów https://goo.gl/photos/6dPm8AKG7dezi5P66

Rozdzielczość tego urządzenia to 1280x480, a wielkośc to 7 cali...
Może jest jakaś możliwść zwiększenia czcionek i ikonek (min x2 średnica ikonek) i tak samo z czcionkami.

Pozdrawiam.
Wojtek
Czytaj dalej : Android - małe ikonki i tekst | Wyświetlone : 3205 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Android, Wp, iPhone

[iOS] NaviExpert 3.7 - sterowanie głośnością

Wczoraj w AppStore ukazała się wersja 3.7 aplikacji NE.

Trochę to trwało, ale udało nam się poukładać ustawienia dźwięku. Przede wszystkim sami zdecydujecie, czy przy jednoczesnym słuchaniu muzyki ma być ona przyciszana w momencie odtwarzania komunikatu nawigacyjnego, czy nie. W tym drugim przypadku można dodatkowo ściszyć dźwięk nawigacji względem głośności pozostałych multimediów. Ponadto, jeżeli korzystacie z zestawu Bluetooth np. w samochodzie możecie zdecydować, czy dźwięk ma być odtwarzany przez głośniki BT, czy przez telefon. Rozwiązanie ...
Czytaj dalej : [iOS] NaviExpert 3.7 - sterowanie głośnością | Wyświetlone : 3481 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Wersje NaviExpert

[Google Play] NaviExpert 10.4.112 beta

Cześć!

Dziś w Google Play pojawiła się nowa beta oznaczona numerem 10.4.112. Co nowego?

- Poprawki w trasach alternatywnych: zlikwidowanie mrugania tras, pokazywanie alternatyw od razu po starcie nawigacji, ujednolicenie informacji na dymkach i poprawa formatowania.
- Poprawka działania aplikacji w roamingu - błąd informowania o wyłączonym roamingu danych.
- Poprawka pokazywania listy wyników po wykorzystaniu wyszukiwania głosowego.
- Ostrzeżenie o braku dostępu do GPS przy włączonym trybie oszczędzania energii.
- Poprawka błędu pojawiającego się ...
Czytaj dalej : [Google Play] NaviExpert 10.4.112 beta | Wyświetlone : 5218 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Wersje NaviExpert

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38052 • Liczba wątków: 924 • Liczba użytkowników: 3421

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert