Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

iOS wersja NaviExpert beta 2.0

Re: iOS wersja NaviExpert beta 2.0

Postprzez piotrstelmaszyk » poniedziałek, 3 cze 2013, 19:17

Mam ten sam problem z z instalacją certyfikatu.

Przy okazji, jedną z bardziej istotnych a pewnie banalnych w realizacji funkcjonalności jest możliwość wyłączenia dźwięku komunikatów. Dodajcie plz! Słuchanie audiobooków z iphona i jednoczesna nawigacja są praktycznie niemożliwe.
piotrstelmaszyk
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: iPhone 4

Postprzez KasiaD » wtorek, 4 cze 2013, 10:42

Ogromna prośba do wszystkich o uważne czytanie pierwszego posta.

Jeżeli jeszcze nie braliście udziału w testach beta i nie przesyłaliście nam swojego numeru UDID urządzenia nie będziecie mieli możliwości zainstalowania aplikacji.

Do wszystkich osób, które mają problem z zainstalowaniem profilu aplikacji, prośba o przesłanie do mnie na PW numeru UDID urządzenia, na którym chcielibyście testować aplikację.
Tutaj: http://www.innerfence.com/howto/find-iphone-unique-device-identifier-udid
znajdziecie informację jak uzyskać numer UDID.

Piotrstelmaszyk, jest to prośba również do Ciebie :)

Wszystkie osoby, które prześlą dzisiaj do końca dnia numery UDID, jutro od godziny 10:00 będą miały możliwość testowania aplikacji.

@pamelus - Twój numer UDID doleciał wczoraj, postaram się, abyś jeszcze dzisiaj mógł uruchomić apkę.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez pamelus » wtorek, 4 cze 2013, 14:32

U mnie już wszystko działa. Po pierwszym uruchomieniu często pojawiał się komunikat, że nie ma połączenia z serwerem, ale po restarcie aplikacji wszystko jest już OK.
pamelus
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: iPhone 4s

Postprzez piotrstelmaszyk » wtorek, 4 cze 2013, 19:41

Wysłałem ponownie PW z UDID.
piotrstelmaszyk

Postprzez yazz007 » czwartek, 6 cze 2013, 10:22

Chciałbym potestować nową wersję tylko dlaczego mam za to płacić?
Mam wykupioną licencję na rok i jeżeli zainstaluje betę to nie mam żadnej gwarancji, że nie wysypie mi się w najbardziej niepożądanej sytuacji. Nadpisywanie obecnej stabilnej wersji to duży błąd!

Proszę o odpowiedź na poniższe pytania:
1. Czy zrobiliście w końcu porządek z utratą zakupionych usług przy reinstalacji aplikacji ?
2. Czy można zapisywać ustawienia, np. domyślne wyświetlanie POI ?
3. Czy działa powiadamianie o radarach i innych zdarzeniach w trybie bez nawigacji ?
4. Czy aplikacja zacznie w końcu cashować dane mapy ? Przecież do szału może doprowadzić wgrywanie titles przy np. zoom-in i zoom-out tego samego miejsca. Mogę zrozumieć, że to aplikacja online ale na litość boską sekundę temu wgrywałem już to samo miejsce i znowu się dogrywa ?! Co może zmienić się w ciągu kilku sekund na mapie ?
5. Czy można skasować trasę bez wyznaczania nowej lub restartu aplikacji ?
yazz007

Telefon: iPhone 4S

Postprzez piotrstelmaszyk » piątek, 7 cze 2013, 20:21

Niestety wciąż nie mogę zainstalować certyfikatu (UDID posłałem dwukrotnie), natomiast po instalacji wersji wydanej z appstore, nie odtwarza się usługa z icloud, mimo aktywnego abonamentu. Posłałem maila do pomoc@ :?
piotrstelmaszyk

Postprzez Lukasz2891 » poniedziałek, 10 cze 2013, 14:15

Jak by ktoś miał problem z UDID (w iTunesach pojawia się numer seryjny), to są do tego aplikacje - można sobie ściągnąć z appstora i wysłać udid np. mailem.
Lukasz2891

Telefon: iPhone5

Postprzez Laputa » poniedziałek, 10 cze 2013, 15:00

yazz007 napisał(a):1. Czy zrobiliście w końcu porządek z utratą zakupionych usług przy reinstalacji aplikacji ?

Usuługi prawidłowo zapisane na iCloud, powinny prawidłowo się odtwarzać.
2. Czy można zapisywać ustawienia, np. domyślne wyświetlanie POI ?

Tak.
3. Czy działa powiadamianie o radarach i innych zdarzeniach w trybie bez nawigacji ?

Tak.
4. Czy aplikacja zacznie w końcu cashować dane mapy ? Przecież do szału może doprowadzić wgrywanie titles przy np. zoom-in i zoom-out tego samego miejsca. Mogę zrozumieć, że to aplikacja online ale na litość boską sekundę temu wgrywałem już to samo miejsce i znowu się dogrywa ?! Co może zmienić się w ciągu kilku sekund na mapie ?

Zwiększyliśmy cache.
5. Czy można skasować trasę bez wyznaczania nowej lub restartu aplikacji ?

Tak
Laputa

Postprzez Laputa » poniedziałek, 10 cze 2013, 15:01

piotrstelmaszyk napisał(a):Niestety wciąż nie mogę zainstalować certyfikatu (UDID posłałem dwukrotnie), natomiast po instalacji wersji wydanej z appstore, nie odtwarza się usługa z icloud, mimo aktywnego abonamentu. Posłałem maila do pomoc@ :?

Już powinno być ok, spróbuj proszę jeszcze raz.
Laputa

Postprzez Lukasz2891 » poniedziałek, 10 cze 2013, 15:22

Zainstalowałem :) Na razie opcje wszystkie przepisały się bezboleśnie, to duży plus.

Na szybko...
Na razie w Komputerze pokładowym mam "Czas podróży" 2 minuty, maksymalną prędkość 1km/h - NAWET PO RESECIE - choć jeszcze nie ruszyłem się sprzed komputera i nie ustawiłem trasy. GPS chyba jest włączony od razu...

Zgłoszenie CB - niepotrzebna jest ta animacja, bo i tak trzeba 2 razy klikać, a teraz jeszcze czekać sekundę, przydałoby się jakieś szybsze i większe, bo teraz jest jeszcze dodatkowo guzik "kompasu"...

Wyznaczyłem sobie trasę - w opisie nie wszystkie ulice są podpisane - dziwnie to wygląda, poza tym wcale nie jest oczywiste, że 73m i 73m znaczy 73m jedź, w sumie 73m, a potem 2km, 3km - tam jest tyle miejsca, można by nawet jakąś ikonkę dać zamiast przecinka.

Wskaźnik (trójkąt) zrobił się ogromny :)

Czy można gdzieś zapisać aktualne położenie w ulubionych?

Ogólnie wygląda raczej na wersję 1.1 niż 2.0 - zobaczymy jak będzie działać.
Lukasz2891

Telefon: iPhone5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert