Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

iOS wersja NaviExpert beta 2.0

iOS wersja NaviExpert beta 2.0

Postprzez KasiaD » czwartek, 23 maja 2013, 12:52

Panowie,

Pod adresem beta.getne.pl/ios/2.1 dostępna jest wersja beta aplikacji NaviExpert for iPhone 2.0.

login: ios_rc
hasło: g!mmeAppl3z

UWAGA!
Na stronie znajduje się instrukcja instalacji aplikacji, prośba o przeczytanie i postępowanie zgodnie ze wskazanymi krokami.
Instalowana aplikacja zastąpi obecnie istniejącą w telefonie, potrzebny jest aktywny abonament do nawigowania.

Jeżeli nie posiadacie usługi, a chcielibyście przetestować aplikację, prośba o info do mnie na PW, przydzielę abonament testowy. Konieczne jest podanie adresu email wpisanego w aplikacji lub numeru NaviExpert ID, obie dane sprawdzicie w menu Narzędzia-Moje dane, po zainstalowaniu aplikacji.
Jeżeli macie wykupioną poprzez AppStore usługę, przypominam o zapisaniu jej na iCloud (Narządzia - Zapisz/Odtwórz), przed instalacją nowej aplikacji.

Jeżeli natkniecie się na crashe, wszelkie logi z aplikacji, o których przeczytacie w instrukcji prosimy podsyłać na adres:
apple-reports@naviexpert.pl.

Zapraszamy do testowania i czekamy z niecierpliwością na uwagi.

Uwaga!
Jeżeli ktoś nie uczestniczył jeszcze w testach iPhona i nie podawał nam swojego UDID urządzenia, prośba o przesłanie go do mnie na PW.
Dodamy urządzenie do testów.

W nowościach m.in.:
- dodatkowa zakładka często używanych punktów na głównym ekranie
- wszystkie typy nawigacji: samochodowa, komunikacja miejska, piesza
- możliwość zmiany nazwy punktów ulubionych
- trasa z punktami pośrednimi, ekran edycji trasy (zmiana kolejności punktów pośrednich)
- możliwość wczytania do planera ostatniej trasy (uwaga! przycisk jest roboczy i brzydki, wiemy o tym, w aktualizacji bety poprawimy :) )
- pełny ekran opisu trasy, w opcja nawigacji
- możliwość zakończenia nawigacji po dojechaniu do celu
- ustawienie - uproszczona mapa (wyłączenie widoku budynków, zmniejszenie transferu)
- ustawienie - możliwość ustawienia domyślnych parametrów tras oraz parametrów spalania
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Re: iOS wersja NaviExpert beta 2.0

Postprzez mentos11 » piątek, 24 maja 2013, 10:41

I co nie ma chętnych do testowania?
Kasiu wrzuć jakiś zrzut ekranu to zobaczymy jak wygląda NE na iOS. Chociaż patrząc na liste że wygląd za bardzo nie uległ zmianie.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez KasiaD » piątek, 24 maja 2013, 18:34

Ważna informacja!

Aby można był zainstalować aplikację konieczna jest uprzednia instalacja profilu udostępnionego na stronie. Niestety profil ten chwilowo wygasł. Z uwagi na to, że nie można go odnowić ani wygenerować przed wygaśnięciem mamy chwilowy przestój i możliwość instalacji aplikacji jest chwilowo zawieszona.

W poniedziałek z samego rana na stronie pojawi się nowy. aktywny profil i znowu będzie można pobierać aplikację.

Serdecznie przepraszamy za to utrudnienie, niestety siła wyższa... czytaj... apple :/
KasiaD

Postprzez KasiaD » wtorek, 28 maja 2013, 18:42

Wersja ponownie dostępna do pobrania.

Czyżby nie było chętnych do testów? :(
KasiaD

Postprzez Michal1983 » środa, 29 maja 2013, 04:14

Szkoda czasu. Lepiej było zrobić wersję beta 8.3 dla Symbiana. Większy by był odzew.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » środa, 29 maja 2013, 08:40

Michal1983 napisał(a):Szkoda czasu. Lepiej było zrobić wersję beta 8.3 dla Symbiana. Większy by był odzew.

No nie wiem... Zobacz jaki był odzew po oddaniu do testów wyszukiwania przy trasie, które to Symbian dostał jako pierwszy.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Michal1983 » środa, 29 maja 2013, 20:51

Qbek napisał(a):
Michal1983 napisał(a):Szkoda czasu. Lepiej było zrobić wersję beta 8.3 dla Symbiana. Większy by był odzew.

No nie wiem... Zobacz jaki był odzew po oddaniu do testów wyszukiwania przy trasie, które to Symbian dostał jako pierwszy.

Każdy jest lepszy od takiej ciszy. Niestety jeżdżę tak obszernymi samochodami, że trudno mi dotknąć palcem ekranu podczas jazdy. Po za tym większe jest niebezpieczeństwo jak się bawi telefonem podczas jazdy.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez szogun » sobota, 1 cze 2013, 20:24

Testy testami, natomiast ciężko testować jeśli trzeba dodatkowo wykupić abonament. Jadę w poniedziałek do Szczecina, i byłby to dobry moment na sprawdzenie działania aplikacji.
szogun

Telefon: IPhone 4

Postprzez KasiaD » poniedziałek, 3 cze 2013, 10:57

Szogun, tak jak pisałam w pierwszym poście. Jeżeli nie macie abonamentu na testowanie, wystarczy zainstalować aplikację i do mnie napisać, przydzielę go bez żadnego problemu.
Proszę tylko podać adres email wpisany w aplikacji lub numer NaviExpert ID, obie dane możecie sprawdzić w menu Narzędzia-Moje dane.
KasiaD

Postprzez pamelus » poniedziałek, 3 cze 2013, 14:14

W tej chwili pojawia mi się "Safari nie może zainstalować profilu, gdyż wystąpił nieznany błąd".Profil jest nadal wygaszony?
pamelus

Telefon: iPhone 4s

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert