Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wersja 1.5 Windows Phone - NARESZCIE!

Re: Wersja 1.5 Windows Phone - NARESZCIE!

Postprzez MariuszHD » wtorek, 25 cze 2013, 18:04

Na, to pytanko musi Ci odpowiedzieć któryś z pracowników NE ;) Też mam takie problemy jak Ty, odpukać od dłuższego czasu już nie. Też się zastanawiam co w takim wypadku, pewnie zostaniemy bez NE i nasze abonamenty pójdą w piach ;)
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Microsoft Lumia 550

Postprzez jogi1984 » środa, 26 cze 2013, 06:38

Myślę, że teraz kiedy przebrnęli przez tą aktualizację to następne będą występowały coraz częściej
jogi1984
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: HTC 8S

Postprzez Sonek » środa, 26 cze 2013, 07:21

No to nie zły kwas nam zrobili!!! Tylko zostało się cieszyć dla mnie, że nie wdepnąłem w abonament!
Może jakieś osoby "ważniejsze z NE" zabrały głos, w jaki sposób zostaliśmy potraktowani!!
Sonek

Telefon: Nokia Lumia 610

Postprzez jas342 » środa, 26 cze 2013, 19:58

Po pierwsze popieram moich poprzedników, że kolejna wersja nie wspiera tańszych modeli Windows Phone, w najgorszym wypadku powinny być dostępne dwie wersje w Marketplace. Tak się stało w przypadku wersji na JAVA, starsze modele nie były wspierane przez nowsze wersje. Ale tutaj problemu nie było ponieważ sami instalowaliśmy wybraną wersje. W przypadku Windows 7.8 nie ma możliwości innej instalacji niż z Marketu, więc dla Lumi 610 wciąż powinna być dostępna wersja 1.4.
Po drugie, czytałem że w CB można dodać remont, niestety w mojej L800 nie :cry: , poza tym aplikacja jest bardziej przyjazna, to ogólna ocena :D.
jas342

Telefon: SE C702, N5800, Nokia LUMIA800

Postprzez MariuszHD » środa, 26 cze 2013, 20:23

Z tego co się orientuję w wersji 1.5 zniknęła możliwość zgłaszania remontów ;)
MariuszHD

Postprzez mindzik » środa, 26 cze 2013, 22:48

MariuszHD napisał(a):Z tego co się orientuję w wersji 1.5 zniknęła możliwość zgłaszania remontów ;)

Zgadza się, brak możliwości zgłaszania remontów.
mindzik
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia N8

Postprzez jas342 » niedziela, 30 cze 2013, 20:45

Chciałem na gorąco podzielić się spostrzeżeniami z użytkowania NE 1.5:
Plusy:
Rozwiązania, które zostały wprowadzone są skuteczne i poprawiły komfort pracy. Funkcjonalne nowości to: ciągłe wyświetlanie następnego manewru, wyświetlanie stanu baterii (stanu ładowania).
Minusy:
Niestety podczas jazdy nawigacja raz mi się zresetowała (tak jak to było z jedną z poprzednich wersji), często zdarzyło mi się powtórne powtarzanie słowne ostrzeżenia (nawet po jego minięciu). Dodatkowo poprzednie zdarzenie dosyć nieprzyjemnie wpływało przy ciasnych manewrach (mam na myśli dodatkowe powtórzenia).
Jest kilka dodatkowych błędów, które zauważyłem, opiszę je szczegółowo w późniejszym terminie. Chcę jeszcze przejechać kilka kilometrów i dokładniej wszystko sprawdzić, również to opisane powyżej.
jas342

Telefon: SE C702, N5800, Nokia LUMIA800

Postprzez KasiaD » wtorek, 2 lip 2013, 13:14

Po pierwsze... bardzo mocno wszystkich przepraszamy za zniknięcie wersji 1.4 z Marketplace.

Nie było to zamierzone i niestety jest spowodowane małą wadą sklepu. W momencie wycięcia z supportu Lumii 610, przestała być dla niej dostępna również wersja 1.4.
Jesteśmy w tracie udostępniania drugiej apki, właśnie w wersji 1.4 dla telefonów Lumia 610. Powinna być lada dzień dostępna. Wówczas w markecie będą dostępne dwie wersje aplikacji, 1.5 i 1.4.

Po drugie... w wersji 1.5 można zgłaszać remonty. Wystarczy uzupełnić adres email w menu Ustawienia > Moje Dane ;)
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Samsung S2

Postprzez stupi76 » wtorek, 2 lip 2013, 23:44

[quote="KasiaD"]Po pierwsze... bardzo mocno wszystkich przepraszamy za zniknięcie wersji 1.4 z Marketplace.

Nie było to zamierzone i niestety jest spowodowane małą wadą sklepu. W momencie wycięcia z supportu Lumii 610, przestała być dla niej dostępna również wersja 1.4.
Jesteśmy w tracie udostępniania drugiej apki, właśnie w wersji 1.4 dla telefonów Lumia 610. Powinna być lada dzień dostępna. Wówczas w markecie będą dostępne dwie wersje aplikacji, 1.5 i 1.4.

I takiego rozwiązania właśnie oczekują właściciele L610 (zwłaszcza ci z abonamentem :D ), czekamy z niecierpliwością :!: :!: :!:
stupi76

Telefon: lumia 925

Postprzez MariuszHD » wtorek, 2 lip 2013, 23:51

Ja milczę na ten temat. Wieczne problemy , zwłaszcza z kamerą w wersji 1.4 ;)
MariuszHD

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert