Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Colorovo CityTab bez NE

Colorovo CityTab bez NE

Postprzez Michal1983 » wtorek, 9 lip 2013, 04:43

morele.net pusciło serie Colorovo CityTabów za 400 zł. Niestety, mimo że mają znaczek na pudełku trudno się w nich doszukać NE. Trudno ocenić takie zachowanie bo nie wiadomo jak to wygłądało wcześniej ale klient dostając takie urządzenie może być lekko zdziwiony i rozczarowany.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Re: Colorovo CityTab bez NE

Postprzez Ada171 » niedziela, 15 kwi 2018, 00:41

Ja w morelach miałem problem z zamówionymi kablami a później polecali mi kamerę ip, w której ciężko było znaleźć informację o szyfrowaniu przesyłanego obrazi... Zasadniczo co tu dużo mówić...
Ada171
Użytkownik forum Użytkownik forum

Powrót do Ogólne