Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Przedłuż sobie!

Przedłuż sobie!

Postprzez KasiaP » czwartek, 25 lip 2013, 14:04

Cześć, miło mi Was poinformować, że starujemy z nowym programem „Przedłuż sobie. Bo długość jednak ma znaczenie.” Jego celem jest nagradzanie najaktywniejszych użytkowników nawigacji. Zasady są proste - każda godzina jazdy z NaviExpert wraca do użytkownika w postaci dwóch dodatkowych godzin, które sumują się w ramach dodatkowego abonamentu „NaviExpert Extra”.
Aby wziąć udział w programie „Przedłuż sobie” należy posiadać najnowszą wersję aplikacji NaviExpert 8.3 wraz z aktywnym abonamentem nawigacyjnym – NaviExpert bezpłatny test 7 dni, NaviExpert 1 miesiąc, 1 rok lub 24 miesiące. By przystąpić do programu należy postępować zgodnie z instrukcją podaną na stronie www.naviexpert.pl/przedluzsobie. Wszyscy uczestnicy na start otrzymują abonament 24 h gratis.
To pierwsza edycja programu. Mogą w niej wziąć udział użytkownicy NaviExpert korzystający z aplikacji pobranej ze strony getne.pl dla systemu operacyjnego Android. W kolejnych edycjach program zostanie poszerzony o użytkowników pozostałych systemów operacyjnych.
Użytkownicy biorący udział w programie będą klasyfikowani w Rankingu Najdłuższych. Osoby z najdłuższymi abonamentami NaviExpert Extra otrzymają atrakcyjne nagrody, m.in. smartfon Grand X In od ZTE, wyposażony w wydajny procesor Intel Atom, 4.3-calowy wyświetlacz oraz przydatne funkcje, takie jak DLNA, która pozwalać zmienić smartfona np. w pilota do telewizora. Do zdobycia będą również lodówki samochodowe, alkomaty, rejestratory samochodowe oraz licencje i gadżety samochodowe brandowane logo NaviExpert.
KasiaP
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S

Re: Przedłuż sobie!

Postprzez Qbek » czwartek, 25 lip 2013, 14:44

WRESZCIE!
Czekam na wersję pod Symbiana :)
Qbek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez pwlsrs » czwartek, 25 lip 2013, 15:05

Hasło nader seksistowskie, ale tak jak sama inicjatywa bardzo mi się podoba :-)
Mam nadzieję że przedłoży się to na jakość trafficu. Tylko zainwestujcie w reklamę, chociażby emitowaną w TV
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez Michal1983 » czwartek, 25 lip 2013, 15:47

Jako posiadacz Nokii 5230 czuje się dyskryminowany. :evil:
Domagam się zakończenia konkursu.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez pwlsrs » czwartek, 25 lip 2013, 15:51

Zamiast marudzić spójrz na to z innej strony, ekipa NE stwierdziła że nie musisz sobie niczego przedłużać. Potraktuj to jako komplement :-P
BTW, szkoda że konkurs trwa tylko miesiąc, inna sprawa przed wczoraj wróciłem z urlopu, łącznie było by ze 30h za kółkiem :/
pwlsrs

Postprzez pwlsrs » czwartek, 25 lip 2013, 18:13

sorry że piszę pod swoim postem ale czas edycji się skończył.
Mam zasadnicze pytanie i szczerze liczę że otrzymam odpowiedź od pracowników NE.
Czy zastanowiliście się nad tym jak cała akcja wpłynie na jakość trafficu? Pytam serio. Czy przewidzieliście sytuację kiedy użytkownicy będą zostawiać włączoną nawigację nawet wtedy kiedy nie podróżują tylko po ty by "nabić sobie minuty"? Czy teraz wszędzie traffic będzie wyświetlany na czarno, bo dane będą pochodzić ze smartfonów leżących w schowkach, torebkach itp. np. w czasie robienia zakupów czy siedzenia w pracy?
Już wcześniej poruszałem problem z uruchomioną nawigacją po dotarciu do celu, kiedy zostawiłem na kilka minut włączonego NE, a po powrocie do samochodu zobaczyłem 1 wielki czarny pas w warstwie traffic wyświetlany koło mojej posesji. Zresztą do dzisiaj w porze kiedy wracam do domu wyświetla mi korek. Wtedy nie otrzymałem od Was żadnej odpowiedzi, liczę na to że teraz podejmiecie się jej udzielenia.
pwlsrs

Postprzez jotde » czwartek, 25 lip 2013, 18:22

Nareszcie!

Aczkolwiek widzę jeden zonk. I to w dodatku niemiły dla mnie osobiście. Otóż w tej chwili mam aktywny abonament 6 miesięcy który otrzymałem bodajże jako nagrodę jeszcze w roku 2011. I wygląda na to, że zgodnie z regulaminem konkursu nie mogę brać w nim udziału bo abonament musi być ważny albo 1 miesiąc albo 1 rok albo 2 lata :|

Adres mailowy jest podany. Wyraziłem zgodę na dostarczanie informacji handlowych i nic. W menu Moje Usługi nie pojawiło się żadne potwierdzenie o 24 godzinach na start. Czyli co? Muszę czekać do września aż się skończy obecny abonament - kupić roczny i dopiero wtedy mnie system zarejestruje? A wakacje i długie godziny jazdy są teraz :(
jotde
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung GT-i8160

Postprzez mentos11 » czwartek, 25 lip 2013, 18:25

Jest napisane że każda godzina jazdy z NE a nie stania więc może i przemyśleli, z drugiej strony czy warto włączać NE na kilka godzin aby dostać kolejnych kilka i dalej nie jeździć, myślę że konkurs powinien zainteresować osoby jeżdżące bo używając NE będzie można dłużej pojeździć, zresztą zobaczymy jak bedzie, ja na trafik nie narzekam całkiem dobrze działa :)
To trzeba się zapisać jeszcze i jazda.

p.s. Kasiu fajne hasło :) długo nad nim myśleliście :lol:
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez lchmiel » czwartek, 25 lip 2013, 19:08

W sierpniu będę jeździł rowerem. To chyba też się liczy, choć na trafik będzie wpływać zaburzająco.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Edek » czwartek, 25 lip 2013, 20:27

Tez uważam że taryfikacja po czasie (zamiast np. po kilometrach) może narobić więcej szkody niż pożytku. Na dobrą sprawę wystarczy że zostawię na noc telefon z włączonym NE i już mi te 7-8 godzinek nabije. A przecież mogę w ogóle nie wyłączać NE przez cały dzień (w pracy i w domu telefon leżałby podpięty do ładowarki). Na prawdę takich danych traffic chcecie?

Jak już wyżej napisałem - lepiej byłoby liczyć przejechane kilometry.
Edek

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Następna strona

Powrót do Aktualności