Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Android - wersja 8.3.2

Re: Android - wersja 8.3.2

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 4 lis 2013, 12:16

Marian napisał(a):
spinnek napisał(a): czy zaobserwowaliście może spory rozjazd między czasami ETA (godzina dojazdu na miejsce) a czasem ...

Oto intrygujące porównanie ETA z czasem rzeczywistym:

eta.png

Dzięki za zgłoszenie, sprawdzimy to i postaram się wrócić jak najszybciej z odpowiedzią.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 4 lis 2013, 12:18

Michal1983 napisał(a):Przy wybranym głosie Śląski instruktor komunikaty głosowe są za wcześnie o 100 m.

Michał, czy dotyczy to wszystkich komunikatów pojawiających się na każdej trasie czy tylko wybranych przypadków? Napisz mi proszę szczegóły na PW.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Michal1983 » wtorek, 5 lis 2013, 08:08

Co do komunikatów "w prawo" "w lewo" i za x metrów skreć w prawo / w lewo to jest pewne i występuje prawie zawsze więc nie ma sensu rozpatrywać szczególnych przypadków. Może jeżdżę za wolno jak na przewidywania twórców. ;) Informacja wizualna jest prawidlowa.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez tomek80 » wtorek, 5 lis 2013, 12:44

Roddy napisał(a):Ja bym wolał, gdyby komunikat o zmianie trasy z powodu trafficu był krótszy.
Bo w tym obecnym to jeszcze tylko o ulotce, lekarzu i farmaceucie brakuje :roll:

Popieram, komunikat mógłby być krótszy.
Np. "Trasa została zaktualizowana".
Ewentualnie umożliwcie użytkownikom (ustawienia) wybór długości komunikatu krótki lub dotychczasowy.
tomek80

Telefon: motoG 16GB

Postprzez ratajeq » wtorek, 5 lis 2013, 14:39

ratajeq napisał(a):po aktualizacji aplikacji udało się skutecznie 2 razy zwiesić do tego stopnia że wymagany był restart telefonu.
Błąd występował przy przełączeniu z wifi na 3g/2g lub z 3g na 2g

błąd wystąpił jeszcze kilka razy, szczególnie gdy wrzucam NE na 2 plan, np żeby zrobić coś innego i do niego powracam,
oraz tak jak wyżej napisałem przy przełączaniu
ratajeq

Telefon: SGS2

Postprzez Lukasz NE » środa, 6 lis 2013, 11:24

Marian napisał(a):
spinnek napisał(a): czy zaobserwowaliście może spory rozjazd między czasami ETA (godzina dojazdu na miejsce) a czasem ...

Oto intrygujące porównanie ETA z czasem rzeczywistym:

eta.png

Marian, czy na PW mógłbyś mi podesłać swoje ID oraz napisać kiedy wyznaczałeś tę trasę? ETA w zamieszczonym przez Ciebie screenie jest nieprawidłowe, dodatkowe informacje pozwolą nam sprawdzić dlaczego tak się stało.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz NE » środa, 6 lis 2013, 11:33

ratajeq napisał(a):
ratajeq napisał(a):po aktualizacji aplikacji udało się skutecznie 2 razy zwiesić do tego stopnia że wymagany był restart telefonu.
Błąd występował przy przełączeniu z wifi na 3g/2g lub z 3g na 2g

błąd wystąpił jeszcze kilka razy, szczególnie gdy wrzucam NE na 2 plan, np żeby zrobić coś innego i do niego powracam,
oraz tak jak wyżej napisałem przy przełączaniu

Ratajeq, a czy w telefonie masz oryginalny soft producenta czy rootowałeś telefon i wgrywałeś inny rom?
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez pwlsrs » środa, 6 lis 2013, 12:49

2 lub 3 wersje wstecz Kasia zapewniała że w następnej wersji przywrócą wyświetlanie współrzędnych w formacie DMF, a nadal mamy przeogromnie "wygodne" Stopnie:Minuty:Sekundy 49° 30' 00", ot kolejna olewka...
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez Michal1983 » czwartek, 7 lis 2013, 05:22

pwlsrs napisał(a):2 lub 3 wersje wstecz Kasia zapewniała że w następnej wersji przywrócą wyświetlanie współrzędnych w formacie DMF, a nadal mamy przeogromnie "wygodne" Stopnie:Minuty:Sekundy 49° 30' 00", ot kolejna olewka...

Tak samo jak tryb demonstracji nawigacji, który był w wersji 7 a w 8 gdzieś zginął i nie chce wrócić.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez borek » czwartek, 7 lis 2013, 09:11

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, której chyba wcześniej nie było.

Odpalam NE i jadę, po pewnym czasie chcę odczytać maila (czyli NE działa w tle, nie jest całkiem wyłączony), po powrocie do NE (wybieram go z górnej belki) po pierwsze NE gubi wszystkie wcześniej pobrane dane o korkach i kolory okolicy (a nie ujechałem jakoś daleko, stoję w korku). Z tego co kojarzę wcześniej wszystkie pobrane dane po "reaktywacji" NE nie ginęły, teraz muszą być pobrane ponownie. Poza wcześniej opisanymi brakami zmienia się też np. ustawienie wyłączenia dźwięku. Czyli jadę z włączonym NE i wyłączonym dźwiękiem w NE, odczytuję maila, wracam do NE, a tu brak kolorów korków, kolorów okolicy, a dźwięk nagle jest włączony choć wcześniej był wyłączony.

Czy tak powinno być?
borek

Telefon: Samsung Galaxy S7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert