Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 2.1.1 iOS

Re: NaviExpert 2.1.1 iOS

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 23 sty 2014, 10:05

Lukasz2891 napisał(a):Czy jak po wskoczeniu "ocen naviexpert" tapne "pozniej", to musi to oznaczać "za każdym razem pozniej"?

Będzie to poprawione w nowej wersji.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 23 sty 2014, 10:14

Lukasz2891 napisał(a):To juz było, ale jest powtarzalne. Jedziemy do
Miejsca x. Kończy sie trasa, tapiemy [tak].
Jedziemy dalej. Po losowym czasie, raz dłuższym, raz krótszym, czasem kilka razy słychać: jedziesz w złym kierunku.

Lukasz, jeżeli taka sytuacja będzie dalej występować, będziemy oczywiście to sprawdzać. Prosiłbym jednak wtedy o konkretne daty i godziny oraz miejsce występowania takiego komunikatu, pomoże nam to dokładniej przeanalizować sytuację :)
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez earp » wtorek, 28 sty 2014, 16:58

A kiedy wersja na Europę?
Czy zastanawialiście się Państwo nad funkcjonalnością, która umożliwiałaby zaplanowanie trasy europejskiej na PC (np. poprzez portal internetowy) i wysłanie jej do konkretnego Użytkownika Naviexperta na jego urządzenie?
Wprawdzie nie na iOS, ale na Androidzie kilka razy pojechałem przez centrum miasta (bo niby jest autostrada, tylko co z tego jak zakorkowana :), a ponieważ mapy są ładowane "on-line" trudno to ocenić na etapie wyszukiwania celu.
Być może to w ogóle nie wchodzi w rachubę, ale jak dla mnie bardzo przydatna opcja, zwłaszcza w kontekście przyszłej (mam nadzieję) wersji dla Europy na iOS.
Z mojego punktu widzenia jest również problem z czytelnością interfejsu, ilość informacji jest wystarczająca, ale oprócz strzałek manewrów wszystkie napisy wydają mi się nieco zbyt małe.
Nie wszyscy Użytkownicy to 30-latkowie obdarzeni "sokolim wzrokiem" ;)
earp
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Lukasz NE » środa, 29 sty 2014, 10:19

earp napisał(a):A kiedy wersja na Europę?

Jest w planach i mamy nadzieję, że w miarę szybko uda się dodać abonamenty europejskie dla wersji na iOS. Tyle na razie mogę powiedzieć :)

earp napisał(a):Czy zastanawialiście się Państwo nad funkcjonalnością, która umożliwiałaby zaplanowanie trasy europejskiej na PC (np. poprzez portal internetowy) i wysłanie jej do konkretnego Użytkownika Naviexperta na jego urządzenie?

Tak, chcemy, aby działało to na iOS w taki sposób tak jak teraz jest możliwe planowanie i przesyłanie trasy z serwisu korkosfera.pl do NaviExperta w wersji androidowej. Na razie tylko w obrębie Polski, gdyż na mapach Europy póki co nie mamy takiej opcji.

earp napisał(a):Z mojego punktu widzenia jest również problem z czytelnością interfejsu, ilość informacji jest wystarczająca, ale oprócz strzałek manewrów wszystkie napisy wydają mi się nieco zbyt małe.

Postaramy się coś z tym zrobić :)
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez yazz007 » czwartek, 30 sty 2014, 10:30

Lukasz NE napisał(a):
earp napisał(a):Z mojego punktu widzenia jest również problem z czytelnością interfejsu, ilość informacji jest wystarczająca, ale oprócz strzałek manewrów wszystkie napisy wydają mi się nieco zbyt małe.

Postaramy się coś z tym zrobić :)

To nie jest kwestia "sokolego wzroku" ;) Ja mam bardzo dobry wzrok, ale aby odczytać info z dolnej belki muszę skoncentrować uwagę dłużej na ekranie, odrywając wzrok od drogi - to naprawdę nie jest bezpieczne. Inne nawigację radzą sobie z tym o niebo lepiej, choćby darmowy Waze.

Od pierwszej wersji staram się przekonać Was do lepszej czytelności interfejsu, minął rok i nic. Sporo miejsca jest na górnej belce, można przenieść tam info o manewrach, a na dole powiększyć czcionki. Zobaczcie jak to jest idealnie rozwiązane w Waze. To nie wstyd kopiować lepsze rozwiązania ;) Zapytajcie Samsunga jak to się robi ;)
yazz007

Telefon: iPhone 4S

Postprzez Lukasz2891 » niedziela, 2 lut 2014, 23:45

A czy w lutym będzie promocja abonamentów znowu? Bo mi się niedługo kończy.

Chyba że jest jakaś szansa na dodatkowy bonus za te dziesiątki feedbacków dotyczących różnych wersji ;)
Lukasz2891

Telefon: iPhone5

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert