Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wariatów nie brakuje.

Wariatów nie brakuje.

Postprzez mentos11 » poniedziałek, 3 lut 2014, 18:48

Sami zobaczcie, wariatów nie brakuje na drogach, tak mu się spieszylo że na drzewie wylądował, dobrze że nikogo nie zabił.
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 12695.html
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Re: Wariatów nie brakuje.

Postprzez Michal1983 » wtorek, 4 lut 2014, 06:01

Polska telewizja wspierana przez serwisy społecznościowe z byle wypadku robi odrazu wiadomość dnia, mimo że takich wypadków tego dnia na polskich drogach było conajmniej kilka. Typowy brak umiejetności oszacowania odległości od nadjeżdżającego pojazdu i możliwości prowadzonego pojazdu.
Ile jest przypadków kiedy skręca się w lewo i czeka się na właściwy moment a z boku podjeżdża taki cwaniak, który chce pokazać, że można było to 10 razy już zrobić. Niestety w większości przypadków nie dość, że nic nie przyśpiesza to jeszcze stwarza zagrożenie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez dumilo » środa, 7 paź 2015, 08:22

Nie brakuje. Przekonuje się o tym niemal każdego dnia.
dumilo

Postprzez miker » poniedziałek, 26 wrz 2016, 13:10

Zawsze się tacy znajdą ;)
miker

Postprzez Klusek » poniedziałek, 10 paź 2016, 13:50

Ja sam sobie powtarzam, że lepiej 5 minut później niż 40 lat za wcześnie.

Mejd from telefon baj jusing Tapatalk ;)
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Roddy » piątek, 17 lut 2017, 09:11

Na pewno ten kierujący strasznie przeżywa fakt, że po ponad trzech latach nadal budzi oburzenie wśród użytkowników forum naviexpert.
A tak na poważnie pytam - jaki jest sens ciągłego odgrzewania tego kotleta?
Pozdr.
Roddy

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Postprzez nocnyMarek » wtorek, 11 lip 2017, 21:57

Roddy napisał(a):A tak na poważnie pytam - jaki jest sens ciągłego odgrzewania tego kotleta?

Nie wiesz?
Takie wątki jak ten to zaproszenie dla spamerów takich jak Lorena54, którzy się rejestrują na forum
tylko po to żeby wykorzystać możliwość umieszczenia komercyjnej reklamy w stopce albo profilu.
Każdy taki wątek o niczym to idealna okazja żeby mogli się wykazać 'w temacie'.
administracja potem ich kasuje/banuje a z daleka patrząc wygląda to na ciagłe zmiany,
licznik odwiedzin tyka, statystyki rosną, forum sprawia wrażenie aktywnego ...
a że 99% nowych 'aktywnych' użytkowników to spamerzy szukający miejsca na reklamę to już insza inszść.
Administracji to jak widać nie przeszkadza - generuje pozorny bo pozorny ale zawsze jakiś ruch.
Mogliby to bez problemu zablokować umożliwiając dodanie stopki czy strony www w profilu tylko dla userów
z określonym stażem, liczbą postów, ale wtedy już z daleka byłoby widać że forum jest prawie martwe.
nocnyMarek

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 31 lip 2017, 05:00

Ale czemu akurat na tym? Jest tyle innych poświęconym różnym sprawom z większa widownia niż tu. Tutaj jak regularnie zagląda pięć osób to cała publika. Nie warto sobie tym form głowy zawracać.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Nela » wtorek, 1 sie 2017, 06:30

Odgrzewany czy nie odgrzewany kotlet, wariatów nie brakuje nigdzie i warto jednak o tym wspominać.
Nela

Postprzez nocnyMarek » piątek, 4 sie 2017, 11:07

Michal1983 napisał(a):Ale czemu akurat na tym? Jest tyle innych poświęconym różnym sprawom z większa widownia niż tu. Tutaj jak regularnie zagląda pięć osób to cała publika. Nie warto sobie tym form głowy zawracać.

No wiesz, ja wcale nie muszę mieć racji, mogę się mylić ;-)
Mogę postawić też inną hipotezę, możliwe że to nie jest tak, że administracji to nie przeszkadza,
możliwe że administracja forum wcale nie jest bierna, nie wykluczam nawet że czynnie uczestniczy w tej mistyfikacji.
nocnyMarek

Następna strona

Powrót do Wolna strefa