Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] NaviExpert 8.5 BETA

Re: [Android] NaviExpert 8.5 BETA

Postprzez intimo » środa, 5 mar 2014, 23:14

Qbek napisał(a):Mnie kierowcy, na ch... taki podgląd trasy? Co on mi mówi lub daje? Macie jakiegoś kierowcę w biurze, może komuś pomoże?

Po 10 minutach stania w korku, CT tego nie odnotował...

Podzielam Twoje zdanie na temat podglądu trasy, więcej zasłania, ale widać że chcieli uprościć grafikę i w podglądzie jest więcej linii prostych.

A od kiedy CT odnotowuje stanie w korku :D może po 20 minutach tak. Raz może dwa razy w korku długości 7km na obwodnicy Krakowa "wygenerowałem" korek jazda około 5-8km/h. Korek pojawił się za mną kilka minut (do 10) za mną na mapie.
intimo
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez lchmiel » środa, 5 mar 2014, 23:51

"Wyświetlane POI" nie są zapamiętywanie.

To nie za bardzo wygląda na wersję RC. Raczej jakaś alfa.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Michal1983 » czwartek, 6 mar 2014, 05:36

mentos11 napisał(a):Predkosciomierz był już na środku

Pierwszy raz widzę go w tym miejscu. W większości przypadków był i jest w ramce po prawej stronie. Co ciekawe jego położenie zależy bardziej od modelu urządzenia niż wersji systemu.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez algi » czwartek, 6 mar 2014, 08:14

Ulubione do poprawki bo teraz są bezużyteczne. Specjalnie sobie w ulubionych punkty ponazywałem tak aby się ładnie sortowały. Oczywiście najczęściej używane wpadły gdzieś głęboko i trzeba przewijać a na topie są jakieś dziwne punkty które raz wybrałem palcem z mapy aby zobaczyć jaka tam by była trasa a nawet tam nie pojechałem.

Katalogów na ulubione jak nie było tak nie ma.

I po raz n-ty zchrzanione komunikaty własne.

Ustawiam 100 300 i 500 o po zamknięciu aplikacji i otworzeniu mam znowu 100 200 500 1km 2km i 5km.

Jestem pełen podziwu dla programistów bo to naprawdę trzeba być bardzo uzdolnionym aby kolejny raz zchrzanić tą samą opcje.

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi

Telefon: Galaxy Note 2 N7100

Postprzez mentos11 » czwartek, 6 mar 2014, 11:29

Rzeczywiście jakaś masakra z ulubionymi, u mnie nie dość że są nie po kolei, to jeszcze niektóre punkty sa zdublowane!
A co mi po współrzędnych w ostatnio wybieranych nie jestem komputerem aby pamiętać co się kryje pod tymi współrzędnymi, jeśli już ma coś pisać to najbliższa miejscowość, dzielnice lub ulice.
A prezentacja całej trasy czy informacja o przekroczeniu prędkości nadaje się do poprawy ale to chyba dopiero w wersji 9?
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez Qbek » czwartek, 6 mar 2014, 11:59

@Michał1983
Ustaw ekran pionowo, zobaczysz gdzie wtedy jest prędkość etc.

W kwestii danych GPS przy Ulubionych. Dla mnie to rewelacja, bo często komuś podaję współrzędne, by wskazać miejsce docelowego spotkania. BTW, nie korzystacie z wybierania głosowano przy wyborze Ulubionego jako cel podróży? Mnie się to wspaniale sprawdza i do Ulubionych w ogóle nie zaglądam, a mam ich kilkadziesiąt...
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez lchmiel » czwartek, 6 mar 2014, 12:15

Rzeczywiście, wybieranie głosowe działa dobrze, jeśli działa w ogóle. W samym centrum dużego miasta czasem brak łączności. czasem w samochodzie jest hałas, jak nie jadę sam. Potem, muszę wybierać z długiej listy propozycji, I tak dalej.

"Ulubione" to podstawa. Ruszam jednym, dwoma, najwyżej trzema kliknięciami. Samochód to nie miejsce na wykonywanie licznych operacji na klawiaturze.

Bez szybkiej poprawki "Ulubionych" wycofuję się z testów. Jest nas teraz w tym wątku około dziesięciu. To niewielu.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez pwlsrs » czwartek, 6 mar 2014, 13:50

no dobra, zainstaluję, będzie 11 jeżdżących testerów :-p Może jutro uda mi się wrzucić jakieś uwagi dot. wersji. Ostatnia stabilna po aktualizacji smartphonu do androida 4.3 podczas działania w tle restartuje urządzenie :/ Zobaczymy jak będzie z tą.
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 6 mar 2014, 13:57

Panowie, przypominam, że to beta, więc błędy się zdarzają. Po to jest ta wersja, żeby je wyłapać. Za wszystkie dotychczasowe merytoryczne i krytyczne uwagi dziękuję w imieniu zespołu. Zwracam się jednak z uprzejmą prośbą, abyście teksty w stylu "do poprawy i to już na teraz, nie później jak w piątek o godzinie 12:00" czy "na ch... taki podgląd trasy?" zachowali dla siebie, nie wnoszą one bowiem nic do dyskusji nad betą.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez intimo » czwartek, 6 mar 2014, 14:15

Lukasz uśmiechnij się. Przecież to był żart. Wiemy że to beta, macie dużo wylapanych błędów.
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert