Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

traffic.naviexpert.pl

Re: traffic.naviexpert.pl

Postprzez borek » czwartek, 14 kwi 2016, 13:19

Lukasz NE napisał(a):Właśnie sprawdzaliśmy na tych ustawieniach i nie odtwarza nam się sytuacja, o której napisałeś :/ Czy mógłbyś podesłać screena na PW?

Trudno w postaci screena przedstawić to, że przy otwartej liście typu parkingu nie mogę przesunąć suwaka na dalsze pozycje bo po kliknięciu myszką na suwak lista znika.
Prześlę screena z otwartą listą, a drugiego z zamkniętą i co to da?

W przeglądarce Microsofta jest OK. Trudno, może to tylko mój przypadek.
borek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S7

Postprzez rgr » czwartek, 14 kwi 2016, 13:50

Sprawdź przy FF z wyłączonymi dodatkami.
rgr

Telefon: ZTE Blade

Postprzez Michal1983 » czwartek, 14 kwi 2016, 14:42

Za dużo danych wystarczyłaby tylko informacja, że jest tam parking. Przecież aplikacja nie będzie liczyła ile samochodów stoi w danej lokalizacji.
Mogłyby wyświetlać się te dodane parkingi jako niezweryfikowane może wtedy nie dublowałoby się zgłoszeń.
Ostatnio edytowano czwartek, 14 kwi 2016, 15:32 przez Michal1983, łącznie edytowano 2 razy
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Klusek » czwartek, 14 kwi 2016, 15:02

Aplikacja miejsc liczyć rzeczywiście, ale już ja mając informacje ile tych miejsc jest będę mógł wyciągnąć jakieś wnioski, np. czy jest szansa, że jakieś z tych miejsc będą wolne.
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Wilk108 » piątek, 15 kwi 2016, 21:32

Ile miejsc to może być trudno policzyć. Dużo łatwiej podać powierzchnię. I niech aplikacja sobie oszacuje - na pewno można przyjąć jakiś przelicznik. Albo dajcie możliwość zaznaczenia obszaru na mapie w przypadku parkingów otwartych.
Wilk108

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez Tom » środa, 20 kwi 2016, 21:05

Dzisiaj wyznaczam trasę przez NE, myślałem że coś z wersją getne bo nie pokazuje kosztu bramek, teraz patrzę na stronie i jest to samo, na A4 Gliwice-Wrocław kosztu bramek nie pokazuje ale na A1 od Torunia już tak.

Teraz jeszcze parę prób i coś z tym jest nie tak od wjazdu na wysokości Opola jak się jedzie na Gliwice czy Kleszczów. Ja jechałem Strzelce Opolskie-Kleszczów za 1.80 to tego nie pokazuje. Ja akurat wiem ile ten odcinek kosztuje ale ktoś zawsze się może do tego przyczepić że działa nie w pełni :)
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez smaegol » poniedziałek, 25 kwi 2016, 15:33

rgr napisał(a):A tak przy okazji emaili i wiadomości. Dostaję wiadomość o końcu okresu abo, nawet gdy mam jeszcze mnóstwo dni z okresu dodatkowego (tych 5h extra za 1h jazdy). Z kolei nie dostaję wiadomości, gdy ten extra okres się kończy.

Wnoszę o usprawnienie tego (tzn. wysyłanie wiadomości gdy kończy się okres extra, a niewysyłanie gdy po okresie abo mam extra dni).

U mnie to samo. FF 45.0.1 dla Ubuntu. Rozdzielczość 1920x1080
smaegol

Telefon: LG G3s

Postprzez Tom » wtorek, 24 maja 2016, 21:37

Mam pytanie dotyczące wyznaczania trasy i omijania odcinków płatnych.

Wyznaczam trasę z miejsca u mnie w Zabrzu, w rejony Gliwic - Pilchowice, wyjazd w kierunku na Rybnik. Jedną z opcji jest przejazd A4 odcinkiem ze stawką zerową. W momencie zaznaczenia omijaj odcinki płatne mam różne trasy bokiem aby nie jechać autostradą pomimo stawki zerowej, gdy odznaczę omijanie odcinków płatnych pokazuje trasę po A4 i wtedy w opisie rekomendowanej pokazuje bramki 0 co też jest dobrze. Tylko kwestia czy w tym przypadku nawet jak zaznaczane omijanie płatnych to nie powinno wskazać drogi przez A4 po stawce zerowej ?

Akurat znam te drogi okolice to ja nie mam problemu, gorzej jak komuś innemu np. z innego województwa pokaże tak gdy mogło inaczej. Co do samego systemu opłat to drugiego takiego w Polsce chyba nie ma że się pobiera bilet zerowy między bramkami na krótkim odcinku więc przez to tyle problemów może być aby to ogarnąć :D
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez sorier » czwartek, 26 maja 2016, 09:12

Wiesz ile razy to zgłaszałem, poprawiali a po jakimś czasie błąd wracał. Już nic nie zgłaszam, nie mam zdrowia kopać sie z koniem...

NE przejazd przez bramki na A4 w okolicy Gliwic traktuje jako "płatny 0zł" i po włączeniu opcji omijania odcinków płatnych... omija je. Np trasa Katowice - Sośnicowice, po włączeniu omijania odcinków płatnych, NE ciągnie mnie zawsze przez centrum Gliwic...

Proponowałem kiedyś dodanie do NE opcji "omijanie autostrad" (oczywiście propozycja olana, bo jak można jadąc gdzieś nie korzystać z najszybszej i najprostszej drogi, czyli autostrady...), więc moge sobie teraz ominąć choć kawałek autostradowej obwodnicy gliwic ;)
sorier

Postprzez sorier » poniedziałek, 25 lip 2016, 22:58

Tak dla przypomnienia, żeby temat nie umarł śmiercią naturalną, zwracam uwagę, że NE wciąż traktuje A4 pod Gliwicami jako autostrade płatną.
sorier

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert