Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Kamerki samochodowe a prywatność

Re: Kamerki samochodowe a prywatność

Postprzez krakix » poniedziałek, 4 gru 2017, 15:14

Zanim będziemy mówić o prywatności, trzeba zastanowić się nad bezpieczeństwem. Dopóki więc kamerki poprawiają bezpieczeństwo, jestem za nimi, nawet za cenę jakiejś drobnej utraty "prywatności".
krakix
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez MasterX » środa, 13 gru 2017, 14:03

krakix napisał(a):Zanim będziemy mówić o prywatności, trzeba zastanowić się nad bezpieczeństwem. Dopóki więc kamerki poprawiają bezpieczeństwo, jestem za nimi, nawet za cenę jakiejś drobnej utraty "prywatności".

Niekiedy naprawdę się przydają i ratują tyłek..
Pasjonat informatyki - http://www.szybkiewsparcie.pl
MasterX

Postprzez nocnyMarek » środa, 13 gru 2017, 22:24

No proszę, dziś się zarejestrował i od razu 4 posty, wszystkie o niczym, byleby tylko stronkę w profilu zareklamować.
Marne to musi być pogotowie informatyczne, skoro takiej brzytwy musi się łapać ...
nocnyMarek

Postprzez AnnaLis » środa, 27 gru 2017, 21:56

nocnyMarek napisał(a):No proszę, dziś się zarejestrował i od razu 4 posty, wszystkie o niczym, byleby tylko stronkę w profilu zareklamować.
Marne to musi być pogotowie informatyczne, skoro takiej brzytwy musi się łapać ...

często się tak zdarzą , jestem zarejestrowana na kilku forach i wszędzie jest taki sam problem .. i tak to już trochę lepiej wygląda niż kiedyś , szkoda gadać i się denerwować
AnnaLis

Postprzez Michal1983 » czwartek, 28 gru 2017, 05:41

Kiedyś reklamowałem w podpisie swoją stronę, ale nie tutaj. Tak naprawdę to ja nie zaglądam w niczyj profil. Wszystkie umieszczane tam reklamy są w moim przypadku nieskuteczne.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa