Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 1.1 beta

Rysiek 1.1 beta

Postprzez Lukasz NE » piątek, 4 lip 2014, 13:30

Cześć!

Właśnie wrzuciliśmy Ryśka 1.1 w wersji beta do Google Play. Aby przetestować nową wersję na swoim telefonie należy dołączyć do grupy testerów. Jak? Oto instrukcja:

1. Zaloguj się w przeglądarce na konto Google, które masz na telefonie w Google Play
2. Wejdź na stronę http://groups.google.com/d/forum/testujemyryska i poproś o dołączenie do grupy.
3. Wejdź na https://play.google.com/apps/testing/pl ... ert.rysiek i naciśnij zostań testerem
4. Uruchom Google Play na telefonie i wyszukaj Ryśka. Powinna pojawić się wersja 1.1. Jeśli się nie wyszukuje, poczekaj kilka godzin.

A co nowego w wersji 1.1?

- tryb poziomy
- klikalność elementów na ekranie głównym (ikonki)
- zmiany w wyglądzie
- bugfixy

Zapraszam wszystkich do testów. Z tej wersji planujemy zrobić wersję produkcyjną dostępną dla wszystkich użytkowników w najbliższych dniach.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Rysiek 1.1 beta

Postprzez mentos11 » piątek, 4 lip 2014, 14:52

To dołączam do grupy i czekam na aktualizację.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez adamus » piątek, 4 lip 2014, 16:40

Kiedy będą wyskakujące powiadomienia?
-------------------
Prowadzi Naviexpert Lifetime | Ostrzega Y. | Nagrywa Vicovation TF2 EZ
adamus
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Note 3

Postprzez Michal1983 » piątek, 4 lip 2014, 18:40

Kłopotliwe to jest trochę. Czyżby ftp nie działało, czemu nie można umieścić tego jak NE?
Ocena natrętna - później znaczy przy następnym uruchomieniu. Tryb poziomy prezentuje się lepiej, bo widać wszystkie ikonki co przyśpiesza zgłoszenie, choć trudniej jest trafić w odpowiednią. Trochę dziwnie wygląda przy rozdzielczości 480x320 zerowa prędkość jest blisko symbolu ograniczenia pedkości. Jestem ciekaw co będzie gdy urośnie powyżej 10 km\h.
Obrazek
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez mentos11 » piątek, 4 lip 2014, 22:20

Ok udało się zainstalować nowo Ryśka, ogólnie jest ok ale szkoda że przez widok poziomy utracilismy półokrągły widok mapy, fajniej to wyglądało wcześniej, może chociaż w widoku pionowym zostanie po staremu?
mentos11

Postprzez Michal1983 » sobota, 5 lip 2014, 16:33

Jednak aktualna prędkość nachodzi na znak ograniczenia prędkości po osiągnięciu więcej niż 19 km/h na małych ekranach. Ta reklama statoil jest super. Ludzie aż się spojrzeli na samochód jakby był reklamowy.
Po zalogowaniu się na konto anonimowe jest tylko możliwość zarejestrowania się (utworzenia nowego konta) a nie ma możliwości zalogowania się na istniejące konto.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez mentos11 » sobota, 5 lip 2014, 17:44

Zauważyłem jeszcze podczas jazdy że informacja o kontroli zasłania częściowo prędkość i ograniczenie, załączam zrzut ekranu.
I jeszcze raz napisze wole poprzedni widok mapy ala radar, był naprawdę fajny, prostokątny widok mapy nie jest już fajny raczej nijaki, przywróccie poprzedni widok w trybie pionowym oczywiście. Obrazek
mentos11

Postprzez Michal1983 » niedziela, 6 lip 2014, 09:40

Michal1983

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 7 lip 2014, 09:27

Michal1983 napisał(a):Kłopotliwe to jest trochę. Czyżby ftp nie działało, czemu nie można umieścić tego jak NE?
Ocena natrętna - później znaczy przy następnym uruchomieniu. Tryb poziomy prezentuje się lepiej, bo widać wszystkie ikonki co przyśpiesza zgłoszenie, choć trudniej jest trafić w odpowiednią. Trochę dziwnie wygląda przy rozdzielczości 480x320 zerowa prędkość jest blisko symbolu ograniczenia pedkości. Jestem ciekaw co będzie gdy urośnie powyżej 10 km\h.
Obrazek

Michał, na jakim urządzeniu prędkość nachodzi na ograniczenie? Będziemy to poprawiać, jednak znając model telefonu szybciej sprawdzimy co jest nie tak.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 7 lip 2014, 15:20

Dzięki za Wasze zgłoszenia :) Szykujemy aktualizację bety z poprawkami niedogodności, które nam zgłaszaliście. Na dniach powinna pojawić się nowa wersja bety do pobrania :)
Lukasz NE
Site Admin

Następna strona

Powrót do Rysiek Android