Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Zgłaszamy brakujące fotoradary

Zgłaszamy brakujące fotoradary

Postprzez Qbek » sobota, 5 lip 2014, 21:57

Brak FR typu RedLightw obu kierunkach.

Obrazek
Qbek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Re: Zgłaszamy brakujące fotoradary

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 7 lip 2014, 08:27

Dzięki Qbek za stworzenie tego wątku. Jeżeli gdzieś zobaczycie, że brakuje w NE fotoradaru, możecie dać znać tutaj.

Co do red lightów, nie mamy jeszcze oddzielnego ostrzeżenia tego typu, dlatego też tam, gdzie są kamery na skrzyżowaniach, wstawiamy ostrzeżenie jak o fotoradarze. Wiemy, że nie jest to najdogodniejsze rozwiązanie, ale w tej chwili to jedyne sensowne wyjście by otrzymywać ostrzeżenia tego typu.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Tom » poniedziałek, 7 lip 2014, 08:56

Heh, to teraz wiem czemu ostatnio miałem komunikat o fotoradarze na skrzyżowaniu a masztu nie było widać :)
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez lps » poniedziałek, 7 lip 2014, 17:29

To raczej związane z tym:

http://moto.wp.pl/kat,106078,title,Tyko ... aid=1130aa

Wszystkie naeigacje w związku z tym czeka dużo pracy. Bez naszej pomocy pewnie się nie obejdzie, po ostrzeżeniu o szarym proponuję zgłaszać go jako błąd mapy a nie tylko odwoływać.
lps

Telefon: Moto XT1068; Lumia520; SG Tab2

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 8 lip 2014, 12:02

Szare fotoradary systematycznie znikają z NaviExperta, jednak jeśli gdzieś taki zauważycie, przede wszystkim odwołajcie go w aplikacji. Poza zgłoszeniami z aplikacji posiłkujemy się też pracą naszych Moderatorów, którzy mają możliwość usuwania informacji o fotoradarach. Dlatego możecie nam zgłaszać miejsca, z których fotoradar powinien zniknąć przez formularz zgłoszenia poprawki na traffic.naviexpert.pl, będziemy wtedy interweniować.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Qbek » wtorek, 8 lip 2014, 13:11

Tych szarych jest w ch... Nie da rady tego tak zrobić, bo ludzie nie mają wiedzy, iż szare nie mogą robić zdjęć... Jedni będą usuwać a inni zgłaszać. Masakra.
Qbek

Postprzez Edek » wtorek, 8 lip 2014, 15:05

Lukasz NE napisał(a):Szare fotoradary systematycznie znikają z NaviExperta, jednak jeśli gdzieś taki zauważycie, przede wszystkim odwołajcie go w aplikacji

Poprzez odwoływanie w aplikacji nie znikł jeszcze ŻADEN fotoradar, który zgłaszałem.
Wiem co mówię, bo w całym Elblągu (i na obrzeżach) jakieś pół roku temu zlikwidowano WSZYSTKIE fotoradary - i szare i żółte - po prostu wszystkie (pisałem nawet o tym tu na forum, chyba w temacie Ryśka), a NE oraz Rysiek za każdym razem mnie przed nimi ostrzegają, mimo, że za każdym razem je odwołuję. Są nawet takie radary, które chyba nigdy nie istniały, a przynajmniej nie ma ich od paru lat (np. na Nowodworskiej), są przeze mnie za każdym razem odwoływane, ale efektu żadnego to nie przynosi.
Trzeba będzie siąść kiedyś do korkosfery i zrobić porządek w Elblągu i okolicach nie tylko z fotoradarami, ale także z pozmienianą w ostatnim czasie organizacją ruchu w wielu miejscach... ale to musi mi się "zachcieć"... :) Póki co czekam co dobrego przyniosą nowe wersje NE (szczególnie czekam na 9-kę) i może one zachęcą mnie do powrotu na dłużej do NE (o ile znowu nie będą kazały mi objeżdżać bez sensu pół osiedla, bo to chyba najbardziej mnie irytowało).
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Qbek » wtorek, 8 lip 2014, 16:57

Kolejny Red Light

Obrazek

W stronę Częstochowy jest ostrzeżenie, w kierunku Katowic brak. FR może focić w obie strony.

Obrazek
Qbek

Postprzez Lukasz NE » środa, 9 lip 2014, 20:31

Edek napisał(a):
Lukasz NE napisał(a):Szare fotoradary systematycznie znikają z NaviExperta, jednak jeśli gdzieś taki zauważycie, przede wszystkim odwołajcie go w aplikacji

Poprzez odwoływanie w aplikacji nie znikł jeszcze ŻADEN fotoradar, który zgłaszałem.
Wiem co mówię, bo w całym Elblągu (i na obrzeżach) jakieś pół roku temu zlikwidowano WSZYSTKIE fotoradary - i szare i żółte - po prostu wszystkie (pisałem nawet o tym tu na forum, chyba w temacie Ryśka), a NE oraz Rysiek za każdym razem mnie przed nimi ostrzegają, mimo, że za każdym razem je odwołuję. Są nawet takie radary, które chyba nigdy nie istniały, a przynajmniej nie ma ich od paru lat (np. na Nowodworskiej), są przeze mnie za każdym razem odwoływane, ale efektu żadnego to nie przynosi.
Trzeba będzie siąść kiedyś do korkosfery i zrobić porządek w Elblągu i okolicach nie tylko z fotoradarami, ale także z pozmienianą w ostatnim czasie organizacją ruchu w wielu miejscach... ale to musi mi się "zachcieć"... :) Póki co czekam co dobrego przyniosą nowe wersje NE (szczególnie czekam na 9-kę) i może one zachęcą mnie do powrotu na dłużej do NE (o ile znowu nie będą kazały mi objeżdżać bez sensu pół osiedla, bo to chyba najbardziej mnie irytowało).

W Eblągu wyświetlane radary dodane zostały przez naszego moderatora, które w wyniku błędu nie podlegały przeglądowi. Problem może się też objawiać w innych miejscach. Aktualnie poprawiamy ten błąd, damy znać jak tylko się z nim uporamy.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez hardtmuth » czwartek, 10 lip 2014, 12:45

To samo w Gdańsku na ul. Słowackiego. Nawet na chwilę dwa radary zniknęły (z 3), teraz są nadal 2 na odcinku leśnym i straszą w NE. Na drodze ich nie ma od początku lipca.
hardtmuth

Telefon: Motorola Moto G

Następna strona

Powrót do Zgłoszenia