Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 8.6

Re: NaviExpert 8.6

Postprzez Qbek » czwartek, 9 paź 2014, 07:45

Ja ostatnio kilkukrotnie wybrałem cel z widzetu i niestety prowadziło mnie w inne miejsca, np po przeciwnej stronie miasta!
Qbek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 9 paź 2014, 09:15

Michal1983 napisał(a):Dzisiaj około 9:00 wyruszyłem z ulicy Mielczarskiego do Marek na ulicę 11 listopada. Byłem przekonany, że wybrałem właściwy cel. Na rondzie gdzie krzyżują się ulicę Płaskowickiej z Pileckiego chyba pomyliłem trasę i pojechałem prosto dalej Płaskowickiej wtedy program przeliczył trasę. Dojeżdżając do Real'a trasa skręciła na parking gdzie się kończyła. Kiedyś miałem podobny problem, ale pomyślałem, że mogłem się pomylić. teraz jestem pewny, że na pewno wybrałem Marki jako cel. Nie wiem skąd nagle pomysł aby po przeliczeniu trasy prowadzić do najbliższego ulubionego a nie do wybranego wcześniej celu.

Qbek napisał(a):Ja ostatnio kilkukrotnie wybrałem cel z widzetu i niestety prowadziło mnie w inne miejsca, np po przeciwnej stronie miasta!

Michał, Qbek, poproszę na PW o Wasze numery ID, sprawdzimy co się stało, tym bardziej, że w naszych testach nigdy coś podobnego nie wyszło i nie otrzymywaliśmy podobnych zgłoszeń.

Qbek - od Ciebie potrzebuję dodatkowo informacji o dacie i godzinie wystąpienia tego zdarzenia.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Michal1983 » czwartek, 9 paź 2014, 11:56

Kiedy jest włączony odtwarzacz muzyczny, podłączony głośniczek bluetooth, a program nawiguje wciśnięcie przycisku home powoduje, że obraz znika i ekran pozostaje czarny.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez intimo » czwartek, 9 paź 2014, 15:32

W całej swojej karierze z NE miałem kilka mniej niż 10 przypadków że po przeliczeniu trasy na nowo nie prowadziło mnie do celu wcześniej wybranego tylko gdzieś parę set metrów od tego miejsca. Uznałem to za przypadek przy pewnie kilku tysiącach wyznaczonych tras. Ostatnio nie pamiętam tego błędu
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez Lukasz NE » piątek, 10 paź 2014, 10:36

Michal1983 napisał(a):Dzisiaj około 9:00 wyruszyłem z ulicy Mielczarskiego do Marek na ulicę 11 listopada. Byłem przekonany, że wybrałem właściwy cel. Na rondzie gdzie krzyżują się ulicę Płaskowickiej z Pileckiego chyba pomyliłem trasę i pojechałem prosto dalej Płaskowickiej wtedy program przeliczył trasę. Dojeżdżając do Real'a trasa skręciła na parking gdzie się kończyła. Kiedyś miałem podobny problem, ale pomyślałem, że mogłem się pomylić. teraz jestem pewny, że na pewno wybrałem Marki jako cel. Nie wiem skąd nagle pomysł aby po przeliczeniu trasy prowadzić do najbliższego ulubionego a nie do wybranego wcześniej celu.

Michał, sprawdziliśmy Twoje logi i tego dnia o tej godzinie widnieje tylko ulica 11 listopada jako cel podróży. Wg logów sytuacja którą opisałeś nie miała miejsca. Nie jesteśmy w stanie w inny sposób zweryfikować Twojego zgłoszenia.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz NE » piątek, 10 paź 2014, 11:19

Qbek napisał(a):Bardzo często występujący widok...

Powodem takiego zachowania aplikacji jest słabszy zasięg sieci komórkowej w danym miejscu. Na niektórych telefonach występuje to np. w trakcie rozmowy telefonicznej lub po jej zakończeniu.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Michal1983 » piątek, 10 paź 2014, 13:58

Lukasz NE napisał(a):Michał, sprawdziliśmy Twoje logi i tego dnia o tej godzinie widnieje tylko ulica 11 listopada jako cel podróży. Wg logów sytuacja którą opisałeś nie miała miejsca. Nie jesteśmy w stanie w inny sposób zweryfikować Twojego zgłoszenia.

Szkoda, że nie zrobiłem rzutu ekranu bo była wyraźnie chorągiewka wbita na parkingu Real'a. Może tylko trasa prowadziła tamtędy aby ominąć korek na rondzie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez mpxxl » piątek, 10 paź 2014, 18:52

Dzisiaj, godz 18. Trasa z Nowego Dworu do Warszawy (Włochy) na marymonckiej komunikat skręć w prawo, na ekranie jedz prosto...
NE jakoś słabo dzisiaj prowadził ( na koniec mega korek i komunikat droga zablokowana)
mpxxl

Postprzez Michal1983 » sobota, 11 paź 2014, 17:36

Lukasz NE napisał(a):Michał, sprawdziliśmy Twoje logi i tego dnia o tej godzinie widnieje tylko ulica 11 listopada jako cel podróży. Wg logów sytuacja którą opisałeś nie miała miejsca. Nie jesteśmy w stanie w inny sposób zweryfikować Twojego zgłoszenia.

Przypomniało mi się, że raz wyznaczałem trasę na Mielczarskiego (8:40 - 8:45), a drugi na Płaskowickiej. Czy to też logi wykazały?
Michal1983

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert