Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 2.2.5 iOS

NaviExpert 2.2.5 iOS

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 9 paź 2014, 10:19

Cześć,

Właśnie ukazała się w App Store aktualizacja NaviExpert do wersji 2.2.5, zawierająca poprawki pod system iOS 8. Zachęcam do pobrania update'u :)

https://itunes.apple.com/pl/app/naviexp ... 17224?mt=8
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: NaviExpert 2.2.5 iOS

Postprzez Lukasz2891 » sobota, 11 paź 2014, 23:23

I nie gaśnie juz ekran? Bo głownie przez to nie zainstalowalem jeszcze ios 8:)
Lukasz2891
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: iPhone5

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 13 paź 2014, 10:56

Lukasz2891 napisał(a):I nie gaśnie juz ekran? Bo głownie przez to nie zainstalowalem jeszcze ios 8:)

Nie gaśnie, udało nam się rozwiązać ten problem :)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Lukasz2891 » piątek, 24 paź 2014, 22:46

Niestety, nadal występuje problem "jedziesz w złym kierunku".

Oprócz ulic "ślepych", występuje on w... trybie mapy (np. jak się wjeżdża na "zamknięty" wiadukt Pancera).
Mam też wrażenie, że w trybie mapy nie pojawiają się komunikaty głosowe o fotoradarach itp.
(ale plakietki, coby zaznaczyć, że jest/nie ma, się pojawiają).

Dodatkowo: jak były 2 zdarzenia obok siebie, to drugie mówi "to zgłoszenie już było uwzględnione" - mimo, że dotyczy INNEGO zdarzenia.

Swoją drogą indolencja w sprawie zamykania wiaduktu Pancera jest nie do opisania.
Żeby przez 2 lata nie wymyślić skryptu, który umiałby to robić automatycznie
albo chociaż nakazać komuś zrobienie tego choćby na weekend - PA RA NO JA.

Poza tym: co to za Road Works :D?
2014-10-24 16.37.12.png
2014-10-24 16.37.12.png (175.03 KiB) Przeglądane 1868 razy
Lukasz2891

Postprzez Michal1983 » sobota, 25 paź 2014, 05:34

Lukasz2891 napisał(a):Swoją drogą indolencja w sprawie zamykania wiaduktu Pancera jest nie do opisania.
Żeby przez 2 lata nie wymyślić skryptu, który umiałby to robić automatycznie
albo chociaż nakazać komuś zrobienie tego choćby na weekend - PA RA NO JA.

Też o tym pisałem wcześniej, że jak nie da się tego zrobić automatycznie to niech ktoś robi to ręcznie. Dlaczego można otwierać i zamykać automatycznie odcinki dróg a tematu tego kawałka wyłączanej czasowo drogi nie można rozwiązać? Jak raz została zamknięta to tak już trwa.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Lukasz2891 » piątek, 7 lis 2014, 00:29

drobne bugi:

jeden - jak dojeżdżam do celu i np. zaczynam parkować, to zdarza się, że komunikat "dotarłeś do celu..." jest mówiony 2 razy.

drugi - stoję przed skrzyżowaniem, czekam na skręt w lewo na światłach. Zapala się światło. Właściwie w tym momencie przychodzi komunikat:
sytuacja drogowa przed Tobą uległa zmianie i każe jechać prosto, co jest praktycznie niewykonalne.
Kiedyś już tak miałem, że praktycznie na skręcie się zmieniło, żeby jechać na wprost.

trzeci, drobny - wychodzę z pracy, włącza się NE, robi się tryb "wieczór", ale nie w całej aplikacji - po ponownym wejściu w zakładkę już jest ok, ale...:

2014-11-06 17.05.17.png
2014-11-06 17.05.17.png (110.11 KiB) Przeglądane 1618 razy
Lukasz2891

Postprzez Qbek » piątek, 7 lis 2014, 09:21

Lukasz2891 napisał(a):drobne bugi:

jeden - jak dojeżdżam do celu i np. zaczynam parkować, to zdarza się, że komunikat "dotarłeś do celu..." jest mówiony 2 razy.

W Andku jest to samo. Jak kończę długo rozmowę przez fona, to potrafi przypomnieć 3-4 razy ;)
Qbek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez jarobe1 » wtorek, 18 lis 2014, 15:32

W styczniu była mowa o iOS EUROPA, ale na wakacje się nie doczekałem.
Mamy litsopad, niebawem nowy rok, zima, narty.
Czy w styczniu 2015 doczekam się iOS Europa ?
jarobe1

Postprzez jarobe1 » piątek, 21 lis 2014, 10:43

Może marudzę, ale nie mogę sie nadziwić nad ubogoscia wersji na iOS w porównaniu z Androidowa. Pominę brak Europy. Brakuje w iPhonie większości dodatkowych i podstawowych funkcji. Nie ma możliwości wyboru większości parametrów w ustawieniach. Ktokolwiek używał nawigacji na Androidzie natychmiast widzi brak mozliwosci ustawienia tego wszystkiego co sobie zorganizował na Androidzie. Aż nie chce sie wymieniać czego brakuje bo można by tak wymieniać bez końca.

Kiedy to sie zmieni?
Na kiedy planowana jest jakaś większa rozbudowa tej nawigacji a nie dodawanie kolejnych cyferek w numeracji wersji ?
jarobe1

Postprzez yazz007 » czwartek, 27 lis 2014, 11:50

jarobe1 napisał(a):Może marudzę, ale (...)

To może ja Ci odpowiem, bo na odpowiedź od Naviexperta się nie doczekasz.

Masz typowo roszczeniową postawę. Powinieneś być wdzięczny, że Naviexpert w ogóle możesz ściągnąć na iOS! W końcu to najlepsza nawigacja wg wielu czasopism. Zapłaciłeś pewnie koło 100 zł/rok i już chciałbyś mieć coś więcej niż aktualną mapę z kreską do celu. Bycie betatesterem po prostu kosztuje. Więc płać i nie płacz.

A teraz na serio. Naviexpert nie widzi chyba konkurencji, darmowej konkurencji, której mapy zaczynają być bardziej aktualne, np. Google i ich coraz lepsza nawigacja Waze. Omijanie korków jest w prawie każdej płatnej nawigacji. Naviexpert stara się ratować Ryśkiem aby uzyskać bardzie aktualne dane dla korków. Tylko moim zdaniem to błąd. Wystarczyło zablokować funkcję nawigacji i dać ludziom darmowy produkt. W końcu informacja o sytuacji na drodze jest bardzo cenna, za którą w Naviexpertcie się płaci. A tak mamy beznadziejnego Ryśka z nachalną reklamą i potwornie ubogi Naviexpert na iOS za który trzeba słono płacić.

Widać, że nie mają pomysłu i na pewno przez to stracą jednego klienta. Jak się nic nie zmieni, nie przedłużę abo w lutym. Wam też radzę zbojkotować ten produkt.
yazz007

Telefon: iPhone 4S

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert