Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Nawigacja na Wszystkich Świętych

Nawigacja na Wszystkich Świętych

Postprzez Lukasz NE » piątek, 31 paź 2014, 10:56

Jak co roku pomagamy Wam dotrzeć w dzień Wszystkich Świętych na groby bliskich. W naszej aplikacji znajdziecie punkty POI nie tylko cmentarzy, ale i specjalnych parkingów wydzielonych przez samorządy do parkowania tylko podczas Wszystkich Świętych.

Do tego we wszystkich miastach wojewódzkich i powyżej 100 tys. mieszkańców (ale nie tylko) NaviExpert będzie uwzględniał zmiany organizacji ruchu w nadchodzący weekend. Pełną listę miast znajdziecie na naszym blogu >>> http://bit.ly/Parkingi_Przy_Cmentarzach

Bezpiecznych podróży!
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Nawigacja na Wszystkich Świętych

Postprzez Edek » piątek, 31 paź 2014, 11:19

Uwzględniacie zmiany ruchu tylko dla dni 1-go i 2-go Listopada? Wg mnie byłoby to bez sensu, bo za jednym zamachem można było uwzględnić zmiany ruchu dla pozostałych dni (m.in. dzisiaj). W Elblągu, który jest na Waszej liście, a w którym ulica Agrykola już od wczoraj, godz. 22-giej jest zamknięta, w NE jest cały czas przejezdna.

Źródło do informacji o zamknięciach ulic dla Elbląga: http://www.portel.pl/artykul.php3?i=77523
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Lukasz NE » piątek, 31 paź 2014, 12:04

Edek napisał(a):Uwzględniacie zmiany ruchu tylko dla dni 1-go i 2-go Listopada? Wg mnie byłoby to bez sensu, bo za jednym zamachem można było uwzględnić zmiany ruchu dla pozostałych dni (m.in. dzisiaj). W Elblągu, który jest na Waszej liście, a w którym ulica Agrykola już od wczoraj, godz. 22-giej jest zamknięta, w NE jest cały czas przejezdna.

Źródło do informacji o zamknięciach ulic dla Elbląga: http://www.portel.pl/artykul.php3?i=77523

Edek, dzięki za źródło. Zmiany organizacji w Elblągu wejdą dzisiaj na mapy. Trochę tych miast jest i systematycznie dodajemy kolejne.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez olowpb » piątek, 31 paź 2014, 12:39

To ja dorzucę zmiany w Piekarach Śląskich:
http://www.piekary.pl/pl/10/1414657697/2
olowpb
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SG A5

Postprzez Michal1983 » piątek, 31 paź 2014, 14:43

Wszędzie jednak są zalecenia aby korzystać z komunikacji publicznej i nie korkować dróg.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez vtec_z » piątek, 31 paź 2014, 15:21

NE wspiera także przy podróży pieszo i komunikacją miejską. Czy NE uwzględnia zmiany w komunikacji zbiorowej?
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez Lukasz NE » piątek, 31 paź 2014, 15:22

vtec_z napisał(a):NE wspiera także przy podróży pieszo i komunikacją miejską. Czy NE uwzględnia zmiany w komunikacji zbiorowej?

Tak :)
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez vtec_z » piątek, 31 paź 2014, 15:27

Miło to przeczytać.
Jako niedowiarek sprawdziłem jednak przejazd w sobotę na jeden z cmentarzy w Warszawie i - jakżeby inaczej - NE podpowiedział jazdę linią cmentarną.

Kawał dobrej roboty! :D
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez Tom » piątek, 31 paź 2014, 16:01

Tom

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez Edek » sobota, 1 lis 2014, 18:17

Dziś rano odpalam traffic.naviexpert.pl żeby sprawdzić czy rzeczywiście drogi przy cmentarzu Agrykola, na który po południu się wybieram, są odpowiednio poblokowane. Widzę że ulica Agrykola, biegnąca przy samym cmentarzu jest zgodnie z rzeczywistością zablokowana (cała ulica oznaczona biało-czerwoną linią). Dodatkowo co kawałek ikonka informująca o blokadzie. Super! Brawa dla NE! Przyznam szczerze że trochę powątpiewałem czy to wszystko zadziała, ale jednak... byłem pod wrażeniem!

Po południu odpalam NE, jako punkt docelowy wpisuję Agrykola i jadę. Jadę, jadę i nagle widzę:
Screenshot_2014-11-01-16-12-58.png
Screenshot_2014-11-01-16-12-58.png (152.58 KiB) Przeglądane 4612 razy

NE Bez zająknięcia nawet, bez choćby jakiejkolwiek informacji, śmiało prowadzi w sam środek zamkniętej ulicy.
Co z tego, że jest blokada, co z tego nawet że są ikonki, skoro aplikacja i tak nic sobie z tego nie robi?
Po co zatem ta cała akcja, skoro nawigacja i tak prowadzi po staremu?

PS. Żeby ktoś nie pomyślał że to może mieć jakikolwiek związek z włączonym trybem samolotowym - nie, nie ma - tryb samolotowy włączyłem przed chwilą, gdy próbując zrobić poprzedniego screenshota kliknąłem w nie tą opcję, co trzeba.
Edek

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Powrót do Aktualności