Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] NaviExpert 9.0

Re: [Android] NaviExpert 9.0

Postprzez Michal1983 » środa, 5 lis 2014, 05:56

Po co ten pośpiech? W GP dla androida 2.3.6, albo tylko dla Samsunga GT-S6500D oferowana jest nadal wersja 8.7.1 (m).
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez pwlsrs » środa, 5 lis 2014, 07:31

Gratuluję wykonanej roboty! Zdaję sobie sprawę, że największe i najważniejsze zmiany zaszły nijako "pod maską" aplikacji, czego my nie widzimy i często nie doceniamy. Osobiście jestem optymistycznie nastawiony wobec kolejnych wersji i mam nadzieję że tempa zwalniać nie zamierzacie, tym bardziej że przed migracją do GP aktywowałem kody na kolejne 2 lata :-D (BTW mam jeszcze na zbyciu dwa dwunasto miesięczne kody).
To teraz łyżka dziegciu, miałem nadzieję że uporacie się z ujednoliceniem formatu pokazywania współrzędnych, chociażby po to by łatwiej było podzielić się daną lokalizacją z innymi, korzystam/korzystałem z kilku aplikacji i wszędzie domyślnym formatem był DD.DDDDDD⁰, wybrany nie bez powodu (chociażby wygoda!). Druga sprawa to czas z jakim "idą" komunikaty, forumowicze już o tym wspominali i napisali wszystko, co było do napisania, dodatkowo niech ostrzeżenia idą wcześniej niż 100m.
Dodatkowo po raz kolejny proszę o warstwę trafficu rysowaną na drogach zakwalifikowanych przez Was jako mało istotne.
Na tym kończę i biorę się do roboty, Wy też nie spoczywajcie na laurach :-D
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez hardtmuth » środa, 5 lis 2014, 08:18

No to pozostaje mi czekać na wersje 9.0 z GP. Cały czas jeszcze stara wersja jest mi proponowana.
hardtmuth

Telefon: Motorola Moto G

Postprzez KasiaD » środa, 5 lis 2014, 08:30

Qbek napisał(a):Co się stało, że w 9.0 nie ma już głosu Dżoany w GP? W wersji z getne jest.

Sprawdzę.

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez Ibanezq » środa, 5 lis 2014, 09:10

Gdzie niby ta wersja 9 jest dostępna?
Ibanezq

Postprzez Qbek » środa, 5 lis 2014, 09:29

Lukasz NE napisał(a):
spinnek napisał(a):Hmm, na Google Play jest już oficjalna 9.0...

Wydaliśmy wersją produkcyjną póki co do bardzo niewielkiego procenta użytkowników Google Play. Jak tylko wydamy do wszystkich oficjalną wersję 9.0 będziemy Was o tym oficjalnie informować :)
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez zakopiec5 » środa, 5 lis 2014, 09:42

CHYBA NIE BARDZO POSTARALISCIE SIĘ Z TYM WYDANIEM WERSJI 9.0 W GOGLE PLAY SKORO MÓJ SAMSUNG GALAXY NOTE 2 POKAZUJE NADAL WERSJE 8.7.1M
zakopiec5

Telefon: samsung galaxy note 2

Postprzez jotde » środa, 5 lis 2014, 09:43

Również gratulacje z okazji wydania nowej wersji, która tak znacząco różni się od poprzednich. Owszem są jeszcze poprawki potrzebne, ale jak na przepisany od nowa kod działa zaskakująco dobrze.
Co więcej ostatnio nawet mój teść, który przekonałem do przejścia z AM na NE, wypowiedział się pochlebnie o Waszej aplikacji - a wierzcie mi to spore osiągnięcie (bo zazwyczaj słyszałem "a dlaczego tak poprowadził, a dlaczego nie ma tego adresu, itp").

PS. Swoją drogą, to ciekawe jak współczesne firmy są podobne do poprzedniego ustroju - na 1 maja ma być gotowe, nieważne w jakim stanie ;)
jotde
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung GT-i8160

Postprzez Wasky » środa, 5 lis 2014, 10:55

KasiaD napisał(a):Pod spodem jest całkiem nowy kod korzystający z możliwości androidów serii 4.x.

A czy jest szansa, że kiedyś aplikacja zostanie tak dostosowania do nowych Androidów, że przestanie pokazywać się przycisk menu z trzema kropkami w prawym dolnym rogu na urządzeniach, na których nie ma fizycznego przycisku menu?

KasiaD napisał(a):Na pierwszy ogień idzie Google Play.

Czy planujecie również w przyszłości wykorzystywać Google Play zamiast getne do udostępniania wersji beta?

KasiaD napisał(a):Niestety aplikację całkowicie pozbawioną bugów stworzyć jest bardzo trudno (o ile to w ogóle możliwe)

Jak to mawiają: Nie ma aplikacji pozbawionej błędów. Są co najwyżej aplikacje niedokładnie przetestowane. ;)
Wasky

Telefon: Moto X (2nd Generation)

Postprzez Qbek » środa, 5 lis 2014, 11:00

Wasky napisał(a):
KasiaD napisał(a):Na pierwszy ogień idzie Google Play.

Czy planujecie również w przyszłości wykorzystywać Google Play zamiast getne do udostępniania wersji beta?

Lukasz NE napisał(a):Pisałem już przecież, że to w Google Play będą się teraz pojawiały najnowsze aktualizacje w pierwszej kolejności :) Ale spokojnie, na getne też będzie 9.0, tylko trochę później.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert