Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] NaviExpert 9.0

Re: [Android] NaviExpert 9.0

Postprzez Klusek » poniedziałek, 17 lis 2014, 19:37

Mi po niedawnej aktualizacji ucięło ilość zgłoszeń. Na ilość godzin nie zwróciłem uwagi, ale chyba w tym wypadku nic mi nie odjęli.
Klusek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Yy0VPIaf0vkgp1m » poniedziałek, 17 lis 2014, 20:40

pwlsrs napisał(a):dzisiaj moja irytacja sięgnęła zenitu, wlokłem się w korku a NE postanowił urozmaicić mi podróż i kilkunastokrotnie obracał trasę w różnych kierunkach, tak się w tym zakręcił, że zaczął przeliczać trasę i mówić mi że jadę w złym kierunku. Trwało to bez przerwy z 3-4 minuty po czym go wyłączyłem. Telefon podwieszony do szyby, sygnał GPS był niezły, Y i google maps nie narzekały i wskazywały prawidłową pozycję. Proszę dajcie znać czy wogóle przyjeliście do wiadomości po poprzednich zgłoszeniach innych użytkowników, że taki problem istnieje i czy/kiedy zamierzacie się nad tym pochylić, dzięki.

Potwierdzam. Takie same "objawy" przy korku lub postoju. Mapa zaczyna obrać się i czasami zaczyna prowadzić "pod prąd".
Yy0VPIaf0vkgp1m
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez Edek » poniedziałek, 17 lis 2014, 22:04

Qbek, zapisałeś się do jakiegoś tajnego klubu testerów, czy po prostu dostałeś oficjalną aktualizację oficjalnej dziewiątki? Jeśli to drugie, to przez sklep, czy aplikację?
Pytam, bo u mnie (jak i u innych, z tego co widać) brak jakiejkolwiek aktualizacji.

PS. Tak, wiem, niebawem dotrze do wszystkich, ale wolałbym wiedzieć gdzie jej wypatrywać :)
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Qbek » poniedziałek, 17 lis 2014, 22:11

Czekaj na GP. Z poziomu appki nie jest widoczna nowsza wersja.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Qbek » poniedziałek, 17 lis 2014, 22:47

Znów coś nie tak z POI. W jednej czesci menu są ikony firmowe, w innej nie, podobnie jak na mapie. Błąd, czy zmiana założeń?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Tom » poniedziałek, 17 lis 2014, 23:06

Z tymi ikonami to raczej reklama, bo Rysiek też wyświetla na mapie stacje BP, chyba McDonaldy czy zakład wymiany opon, tak jak w tym przypadku ze zdjęcia kiedyś zrobionego. Była ikona która mi zasłaniała informacje o remoncie, dopiero później w reklamie te logo zobaczyłem a wcześniej nie wiedziałem co oznacza.
Załączniki
IMG_20141027_164345240_HDR.jpg
IMG_20141027_164345240_HDR.jpg (144.64 KiB) Przeglądane 642 razy
Tom

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez mentos11 » poniedziałek, 17 lis 2014, 23:19

To ja wrócę do wyświetlania POI, niech algorytm ukrywania zostanie niezmieniony ale niech w takim razie będą zaznaczone kropką gwiazdką kwadracikiem tak jak to robi konkurencja.Obrazek
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez hardtmuth » wtorek, 18 lis 2014, 07:29

Jeśli w google poszukam jakiejś firmy, np. Auto-Gum z Gdańska (firma przypadkowa), wejdę na wizytówkę firmy na trojmiasto.pl, w wersji mobilnej można kliknąć pokaż na mapie, klikam, wybieram żeby poszło to przez NE. NE się włącza, wyszukuje adresu, lecz go nie znajduje, gdzieś jest błąd w nazwie, bo adres ma postać typu ul.+Ulica+3+/+5 lub podobnie. Przez takie coś NE nie potrafi znaleźć adresu. O to nie mam pretensji, bo to może nie po stronie NE wina leży, lecz to co dalej się dzieje jest już problematyczne. Nie da się zakończyć NE, nie da się przerwać wyszukiwania tego adresu. Naciskanie co popadnie nie pomaga, muszę wejść w Ustawienia->Aplikacje->NE Wymuś zatrzymanie. Inaczej nic idzie i apka cały czas w tle wisi. Wcześniej wydaje mi się, że tak nie było, bo korzystałem z takiej formy wprowadzania adresu - dało się przerwać nieudane wyszukiwanie.

Mam aktualną wersję z GP.
hardtmuth

Telefon: Motorola Moto G

Postprzez ART » wtorek, 18 lis 2014, 09:20

hardtmuth napisał(a):Jeśli w google poszukam jakiejś firmy, np. Auto-Gum z Gdańska (firma przypadkowa), wejdę na wizytówkę firmy na trojmiasto.pl, w wersji mobilnej można kliknąć pokaż na mapie, klikam, wybieram żeby poszło to przez NE. NE się włącza, wyszukuje adresu, lecz go nie znajduje, gdzieś jest błąd w nazwie, bo adres ma postać typu ul.+Ulica+3+/+5 lub podobnie. Przez takie coś NE nie potrafi znaleźć adresu. O to nie mam pretensji, bo to może nie po stronie NE wina leży, lecz to co dalej się dzieje jest już problematyczne. Nie da się zakończyć NE, nie da się przerwać wyszukiwania tego adresu. Naciskanie co popadnie nie pomaga, muszę wejść w Ustawienia->Aplikacje->NE Wymuś zatrzymanie. Inaczej nic idzie i apka cały czas w tle wisi. Wcześniej wydaje mi się, że tak nie było, bo korzystałem z takiej formy wprowadzania adresu - dało się przerwać nieudane wyszukiwanie.

Mam aktualną wersję z GP.

W aktualnym kalendarzu google jest tak samo, więc to chyba nowe wersje aplikacji od Googla podają adresy w formacie którego NE nie rozumie.
W temacie androida ostatnio sporo nowości, ale widać że ekipa NE chyba tradycyjnie zaspała ;)
ART

Telefon: REDMI 3S

Postprzez lchmiel » wtorek, 18 lis 2014, 09:36

ART, nie cytuj postu bezpośrednio poprzedzającego Twój.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert