Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] NaviExpert 9.0

Re: [Android] NaviExpert 9.0

Postprzez KasiaD » wtorek, 18 lis 2014, 11:43

@ Edek, Qbek miał szczęście, aktualizacja ustawiona została na początku na 1%. Nie wiemy do końca jakie są zasady dystrybuowania aktualizacji do użytkowników przez Google. Może zależy to od częstotliwości używania aplikacji ;)

PS. Qbek przepraszam za usunięcie Twojego posta. Zrobiłam to zupełnie niechcący :(, niestety nie mogę go przywrócić.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez Michal1983 » wtorek, 18 lis 2014, 13:57

KasiaD napisał(a):@ Edek, Qbek miał szczęście, aktualizacja ustawiona została na początku na 1%. Nie wiemy do końca jakie są zasady dystrybuowania aktualizacji do użytkowników przez Google. Może zależy to od częstotliwości używania aplikacji ;)

Na getne.pl nie ma takich sensacji. Wrzuca się aktualizację i wszyscy mogą pobrać.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » wtorek, 18 lis 2014, 15:39

getne.pl nie daje takich możliwości zarządzania produktem, jakie umożliwia GP :idea:
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Edek » wtorek, 18 lis 2014, 16:03

KasiaD napisał(a):Wersja zawiera wyłącznie bugfixy crashy, które pojawiły się w naszych logach.

A to mi się nie spieszy. Sądziłem że może zrobiliście coś z np. niespójnością komunikatów głosowych z wizualnymi. Crashy żadnych nie miałem, więc spokojnie mogę poczekać na poważniejsze zmiany.
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Michal1983 » wtorek, 18 lis 2014, 16:22

Qbek napisał(a):getne.pl nie daje takich możliwości zarządzania produktem, jakie umożliwia GP :idea:

Co jest jednak ważniejsze, te zarządzanie produktem dla firmy, czy dostępność i prostota pobrania dla użytkownika?
Czy podobnie jak z demonstracją nawigacji trzeba dozgonnie powtarzać, że obecna forma aplikacji dostępnej w sklepie google nie jest dla mnie ponieważ nie pozwala na wprowadzanie kodów na abonamenty?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Klusek » wtorek, 18 lis 2014, 16:28

Ale przecież przez GP NE jest jest równie łatwo (jak nie łatwiej) i dostępny do pobrania. Dodatkowo aktualizacje są o wiele łatwiejsze i trafiają do wszystkich użytkowników a nie tylko do tych co chcieli sobie aplikacje zaktualizować.
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Edek » wtorek, 18 lis 2014, 16:32

@Michał, marudo jedna!
1 - dostępność - NE wyjaśniało że udostępnianie przez GP jest dla nich łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze, a co za tym idzie - dla użytkowników aplikacja jest szybciej dostępna. Punkt dla GP.
2 - prostota pobrania - czy istnieje prostsza aktualizacja niż przez GP? Nie trzeba odpalać przeglądarki, wpisywać "www.getne.pl", sprawdzać czy pojawiła się już nowa wersja, po czym ewentualnie (jeśli się pojawi) dopiero pobierać. W przypadku aplikacji z GP info o aktualizacji pojawia się na pasku - wystarczy kliknąć w nie, potem aktualizuj i po wszystkim! Punkt dla GP.

Zatem masz rację, Michał. Tak jak piszesz - liczy się dostępność i prostota pobrania. :)

Co do kodów - Kup na allegro/zbierz z 5 kodów rocznych, wklep do aplikacji z getne, potem zmigruj. Będziesz miał tanią navi przez te 5 lat i proste, szybkie aktualizacje z GP. :)
Edek

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Qbek » wtorek, 18 lis 2014, 17:29

Michal1983 napisał(a):
Qbek napisał(a):getne.pl nie daje takich możliwości zarządzania produktem, jakie umożliwia GP :idea:

Co jest jednak ważniejsze, te zarządzanie produktem dla firmy, czy dostępność i prostota pobrania dla użytkownika?

Zarządzanie produktem i przy okazji zwiększenie dostępności oraz uproszczenie pobierania/aktualizacji. To wszystko zapewnia właśnie GP. Przyzwyczajenia userów w tym przypadku mają najniższą wagę.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Michal1983 » wtorek, 18 lis 2014, 19:16

Edek napisał(a):Co do kodów - Kup na allegro/zbierz z 5 kodów rocznych, wklep do aplikacji z getne, potem zmigruj. Będziesz miał tanią navi przez te 5 lat i proste, szybkie aktualizacje z GP. :)

Kiedy ja wolę na spokojnie tankować na Shell'u, zbierać punkty i wymieniać je na kody na miesięczne abonamenty. Przecież i tak muszę tankować więc jakieś punkty zawsze uzbieram.
Michal1983

Postprzez oho » wtorek, 18 lis 2014, 21:22

Wersja 9 nie działa na moim Samsung Y Duos!
Mapa się zawiesza zarówno w czasie śledzenia pozycji i nawigacji. Tak dokładniej to nawet się nie ściąga. Mruga tylko ikonka pobierania razem z fragmentami (małymi) załadowanej mapy. Całość działa bardzo wolno i ciągle się laguje... Wersja głosowa działa bez zarzutu.

Czy w wersji 9.0.1 będzie jakaś poprawka?

Aplikacja jest zupełnie nieużywalna. Czy mogę liczyć na wsparcie?
oho

Telefon: Microsoft Lumia 640 dualsim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert