Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 9.0.1 Android

Re: NaviExpert 9.0.1 Android

Postprzez lchmiel » wtorek, 18 lis 2014, 21:45

Czy ktoś wie, od czego zależy, w jakim momencie dany użytkownik GP otrzymuje aktualizację przy jej stopniowym udostępnianiu? Czy pozycja w kolejce jest stała, losowa czy jakaś inna? Tak się składa, że przy okazji NE 9.0 byłem wśród ostatnich, a teraz na pewno nie należę do pierwszych, bo aktualizacji nie widzę.
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Qbek » wtorek, 18 lis 2014, 23:19

KasiaD napisał(a):@ Edek, Qbek miał szczęście, aktualizacja ustawiona została na początku na 1%. Nie wiemy do końca jakie są zasady dystrybuowania aktualizacji do użytkowników przez Google. Może zależy to od częstotliwości używania aplikacji ;)
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez lchmiel » wtorek, 18 lis 2014, 23:45

No to nie zależy.

Pocieszyłeś mnie, Qbek :? , jestem w tych 99 procentach.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Michal1983 » środa, 19 lis 2014, 06:04

pwlsrs napisał(a):Michał, zjedz Snickersa bo zaczynasz trolować. Zrozum wreszcie że NaviExpert Sp. z o.o. nie jest instytucją charytatywną i działania przez nią podejmowane muszą mieć uzasadnienie finansowe. Skoro zdecydowali podążać w kierunku dystrybucji swojego produktu poprzez kanał jakim jest Google Play to ma to jakieś uzasadnienie. Idąc Twoim tokiem rozumowania miliony deweloperów, którzy oferują swoje produkty w google play i podobnych kanałach dystrybucji muszą się mylić. Przemyśl to...

Jedyny cel to zwiększenie popularności danej aplikacji, ale denerwuje mnie po prostu to siłowe wmuszanie przejścia skoro wiem, że na tym tracę, bo firma nie może rozwiązać podstawowego problemu. Nie chce zrozumieć też kłopotów z obsługa płatnych aplikacji w tym sklepie.
To nie jest moja wina, że wszystkie zmiany zawsze we mnie uderzają i muszę samotnie upominać się o różne rzeczy bo inni przechodzą obok tego obojętnie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Roddy » środa, 19 lis 2014, 09:51

KasiaD napisał(a):Wersja zawiera wyłącznie bugfixy crashy, które pojawiły się w naszych logach.
Z uwagi na wagi crashy, w szybkim trybie została wypuszczona poprawka.

A ja już zacząłem znowu rzucać mięchem na TouchWiz-a :D
Roddy

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Postprzez Qbek » środa, 19 lis 2014, 10:39

Michal1983 napisał(a):
pwlsrs napisał(a):Michał, zjedz Snickersa bo zaczynasz trolować. Zrozum wreszcie że NaviExpert Sp. z o.o. nie jest instytucją charytatywną i działania przez nią podejmowane muszą mieć uzasadnienie finansowe. Skoro zdecydowali podążać w kierunku dystrybucji swojego produktu poprzez kanał jakim jest Google Play to ma to jakieś uzasadnienie. Idąc Twoim tokiem rozumowania miliony deweloperów, którzy oferują swoje produkty w google play i podobnych kanałach dystrybucji muszą się mylić. Przemyśl to...

Jedyny cel to zwiększenie popularności danej aplikacji, ale denerwuje mnie po prostu to siłowe wmuszanie przejścia skoro wiem, że na tym tracę, bo firma nie może rozwiązać podstawowego problemu. Nie chce zrozumieć też kłopotów z obsługa płatnych aplikacji w tym sklepie.
To nie jest moja wina, że wszystkie zmiany zawsze we mnie uderzają i muszę samotnie upominać się o różne rzeczy bo inni przechodzą obok tego obojętnie.

Jednak trzeba Ci Michał Snickersa, skoro nie rozumiesz reguł wolnego rynku i zasad działania spółki produkcyjno-handlowej :lol:
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez emerce » środa, 19 lis 2014, 11:55

Ja dostałem informację o aktualizacji wczoraj i ładnie się pobrało ;)
Obrazek
emerce

Telefon: Galxy S4 ; NOKIA C5

Postprzez andrzejm8 » środa, 19 lis 2014, 18:24

na getne.pl pojawiła się aktualizacja 9.0.1
andrzejm8

Telefon: samsung s2

Postprzez ko777 » środa, 19 lis 2014, 18:50

Qbek napisał(a):
Michal1983 napisał(a):

Jednak trzeba Ci Michał Snickersa, skoro nie rozumiesz reguł wolnego rynku i zasad działania spółki produkcyjno-handlowej :lol:

Prywatna spółka może robić to co się jej podoba, np tracić klientów na skutek podejmowanych decyzji dotyczących swego rozwoju. Mnie też się nie podoba siłowe narzucanie GP. Od lat korzystam z NE wykupując abonamenty do wersji z getne.pl i tak zamierzam robić nadal, a jeżeli ktoś będzie mi to starał się obrzydzić z ekipy NE to poważnie się zastanowię nad dalszym korzystaniem z NE. Jeśli mam się czuć w jakikolwiek sposób nagle "gorszy", bo mam z getne.pl, to zaczynam się czuć po prostu oszukany. Dostrzeżecie, droga Ekipo, że to się nie podoba tym , którzy Wam płacą. Wcale się nie dziwię Michałowi, osób krytykujących GP jest tu sporo i mają prawo wyrazić swoją opinię o sprawie. Uważam, że jakiekolwiek dodatkowe opłaty związane z przejściem do GP, jak też trudności z płatnościami tamże są absolutnie nie do przyjęcia. Mnie odpowiada dotychczasowa forma płatności na stronie NE, a inna po prostu nie.
ko777

Telefon: Sony Xperia M2

Postprzez Edek » środa, 19 lis 2014, 19:41

Przecież nikt Wam nie każe się przenosić więc o co Wam biega?
O to że niby GP dostaje szybciej aktualizacje?
GP może tak, ale jego użytkownicy już niekoniecznie.
Widzisz - Wy (getne) macie już 9.0.1, a ja (GP) jeszcze 9.0
Te obietnice, że użytkownicy GP będą mieli szybciej, to zwykły chwyt marketingowy, obiecanki-cacanki żeby namówić jak największą ilość użytkowników do przejścia do GP, a tym samym rezygnacji z kodów na tani abonament, które najwyraźniej zaczęły twórców NE zwyczajnie uwierać.

Zatem jeśli z jakichś powodów nie na rękę Wam migracja - nie migrujcie. Po prostu.
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert