Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 9.0.1 Android

Re: NaviExpert 9.0.1 Android

Postprzez StormChaser » piątek, 28 lis 2014, 04:41

Da radę ogarnąć karuzelki i podskoki przy zatrzymaniu? Ekstremalnie potrafi wyrzucić poza drogę, czy na przeciwna jezdnię, a do tego przeliczyć trasę, w nieznanym miejscu podnosi to ciśnienie.
StormChaser
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LGE Nexus 5X

Postprzez Michal1983 » piątek, 28 lis 2014, 05:41

Nie widzę sensu zapisywania planu tras składających się z dwóch punktów do wybranej pozycji z aktualnej pozycji. Takie trasy można wyznaczyć wybierając punkt docelowy na głównym ekranie w przeciwieństwie do tras z większą ilością punktów. Choć te też można do iluś punktów również odtworzyć bez konieczności ich zapamiętywania.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Re: NaviExpert 9.0.1 Android kłopoty z bluetooth

Postprzez audiofil » niedziela, 30 lis 2014, 17:55

Ciekawy przypadek miałem wczoraj-postanowiłem spróbować wersję 9.0.1 na moim htc desire s.W tej chwili jeżdzę z wer.8.3.2 bo u mnie spisuje się najlepiej.Po zainstalowaniu 9.0.1 jak zwykle sparowałem telefon z zestawem głośnomówiącym Jabra Drive,wybrałem opcję zestaw głośnomówiący w ustawieniach nawigacji i...... wycięło mi całkowicie odtwarzanie dżwięku z telefonu przez bluetooth.Nie grała muzyka,nie było komunikatów głosowych,ba nawet inne nawigację nie odzywały się przez zestaw.Dżwięk przez telefon był poprawnyOdinstalowałem,wróciłem do 8.3.2 i jest ok.Co to za problem?
audiofil

Postprzez Michal1983 » piątek, 5 gru 2014, 05:23

Jakieś dziwne rzeczy dzieją się z tym trybem 3d. Mimo że jestem w ruchu i przyjechałem już kawałek trasy tryb widoku 3d nie da się uruchomić. Wczoraj zaś jak włączyłem tryb 3d to moje położenie było wyświetlane na środku ekranu zamiast na dole. Nie wiem po co mi widok drogi, która już przebyłem.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez divest » poniedziałek, 8 gru 2014, 10:50

włącz, wyłącz tryb 3d kilka razy - u mnie pomaga
divest

Telefon: insignia 5x

Postprzez Radut » poniedziałek, 8 gru 2014, 21:52

paulkr napisał(a):W NE jest funkcja informująca jak ma wyglądać następny manewr jeśli jest on w bliskim sąsiedztwie aktualnego. Niestety komunikaty o tym są podawane bardzo późno. Czy taka informacja nie mogłaby się pojawiać przy każdym komunikacie o następnym manewrze, a nie tylko ok 50 m przed. W aktualnej sytuacji bardzo trudno się poruszać po mieście gdy okazuje, że w ostatniej chwili przed skrzyżowaniem trzeba zmienić kilka pasów.

Popieram powyższą uwagę, też zauważyłem że komunikat manewru bliskiego po aktualnym manewrze jest podawany tylko w ostatniej chwili, a nie za każdym poprzednim razem. Przez to można być niemile zaskoczonym, przychylam się do pilnej poprawy tegoż. Dziwne, bo we wcześniejszych wersjach NE nie było tego problemu - obydwa manewry były komunikowane za każdym razem.
Radut

Telefon: LG G3

Postprzez zakopiec5 » środa, 10 gru 2014, 15:05

jakaś cisza ostatnio na tym forum :D pewnie aktualizacji już nie będzie więc nie ma o czym dyskutować :)
zakopiec5

Telefon: samsung galaxy note 2

Postprzez userqwerty » sobota, 13 gru 2014, 00:08

Skoro tak tu cicho to może ja napiszę o swoich przejściach z nową wersją NE.
Używam NE od 2 czy 3 lat i choć czasami zdarzały się jakieś zawieszki to przy praktycznie codziennym użytkowaniu nie dawały tak bardzo w kość. Gdy zobaczyłem 9 bardzo się ucieszyłem bo zmiana wyglądu zapowiadała nową jakość. I tak się stało! Niestety na gorsze. Na początku 9.0 zawieszało się przy skrętach, pojawiały się zdublowane obrazki, ale potem się naprawiało i działało dalej. Jednak kilka razy zawiesiło cały telefon i trzeba było go resetować. Gdy pojawiła się wersja 9.0.1 bardzo się ucieszyłem bo miałem nadzieję, że może aktualizacja naprawi te błędy. Niestety okazało się, że jest jeszcze gorzej. Nawigacja zawieszała się praktycznie codziennie. Normą była sytuacja taka że wyświetlana mapa zawieszała się (zamierała) a komunikaty głosowe i wskazówki graficzne w lewym górnym rogu nadal działały. Takie cuda. Dlatego też wyczerpany codzienną walką wróciłem do wersji 8.6. Telefon to Samsung Galaxy mini2 z sieci plusa bez modyfikacji.
userqwerty

Telefon: Samsung Galaxy A3 (2017)

Postprzez Tom » sobota, 13 gru 2014, 01:13

Ja odkąd przeszedłem z płynnej mapy na alternatywne rysowanie czyli po staremu tak zaraz nawigacja przestała się wieszać i przymulać. Używam jej na Moto Defy +
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez prezesBB » sobota, 13 gru 2014, 07:14

To jednak musi zależeć od telefonu. U mnie na HTC One m7 nic nie zamula w żadnej wersji i jest naprawdę OK :)
prezesBB

Telefon: HTC ONE M9

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert