Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 2.0 z wideorejestratorem

Re: Rysiek 2.0 z wideorejestratorem

Postprzez Michal1983 » wtorek, 9 gru 2014, 05:47

NaviExpert nie jest firmą charytatywną aby dawać za darmo abonament. Aby coś dostać trzeba najpierw coś dać. Tak jak w programie NE. Dodatkowy abonament jest przedłużeniem obecnie aktywowanego a nie samodzielnym abonamentem jak kiedyś.
Wcale nie czuje jakiejś straty, że jestem na dole rankingu. Pozycja w nim nie większego znaczenia. Widać, że aplikacja nie opłaca się zbyt dobrze skoro do tej pory był tylko jeden konkurs dla najaktywniejszych użytkowników.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez pwrs » wtorek, 9 gru 2014, 10:02

A jaki jest sens organizowania takich konkursów ? Kto chce to będzie używał i zgłaszał, kto woli konkurencje to będzie z nią jeździł (tam konkursów niema). Najlepiej by apka sama się broniła stabilnością działania no i jeśli będzie równie skuteczna co konkurencja A przy tym nie będzie natarczywa z reklamami to Rysiek jako aplikacja dostępowa do community cb może osiągnąć duży sukces...
pwrs

Telefon: Myphone S- line

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 9 gru 2014, 15:08

Roddy napisał(a):Czy jest / będzie możliwość, żeby godziny przejechane z Ryśkiem wliczały się do "przedłużenia sobie" NE na tym samym koncie?

Nie ma takiej opcji i nie planujemy jej wdrażać.

Roddy napisał(a):Czy jest / będzie możliwość, żeby Rysiek uruchamiał się, gdy podam zasilanie na wejście ładowarki i wyłączał, gdy zasilanie zaniknie?

Póki co nie, ale nie wykluczamy dodania takiej opcji :)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Odp: Rysiek 2.0 z wideorejestratorem

Postprzez Qbek » wtorek, 9 gru 2014, 15:19

Roddy napisał(a):Czy jest / będzie możliwość, żeby godziny przejechane z Ryśkiem wliczały się do "przedłużenia sobie" NE na tym samym koncie?

Nieźle wykombinowane
Dzięki jeździe z darmową appką, gratis jazda na płatnym programie

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Roddy » środa, 10 gru 2014, 11:02

Qbek, z mojego punktu widzenia "przedłużenie sobie" jest formą nagrody za dane, którymi zasilam Community Traffic jeżdżąc. Ponieważ dane z Ryśka trafiają do tego samego wora, nie widzę przeszkód, aby były tak samo premiowane. Tym bardziej, że ta forma premii i tak jest dostępna tylko dla tych, którzy mają aktywny abonament. Ale oczywiście to tylko propozycja / pytanie, nie zamierzam nikogo uczyć biznesu.
Roddy

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Postprzez mentos11 » środa, 10 gru 2014, 13:04

Skoro masz abonament i zależy ci na przedłużeniu go to jeździć z NE w trybie mapy.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez pwrs » czwartek, 11 gru 2014, 08:09

Roddy napisał(a):Qbek, z mojego punktu widzenia "przedłużenie sobie" jest formą nagrody za dane, którymi zasilam Community Traffic jeżdżąc. Ponieważ dane z Ryśka trafiają do tego samego wora, nie widzę przeszkód, aby były tak samo premiowane. Tym bardziej, że ta forma premii i tak jest dostępna tylko dla tych, którzy mają aktywny abonament. Ale oczywiście to tylko propozycja / pytanie, nie zamierzam nikogo uczyć biznesu.

Jeżeli masz androida i włączony GPS to Google zbiera od Ciebie anonimowe dane o trafiku i jakoś nie widzę że ludzie się z tego powodu oburzają...
pwrs

Postprzez Roddy » czwartek, 11 gru 2014, 09:26

mentos11 napisał(a):Skoro masz abonament i zależy ci na przedłużeniu go to jeździć z NE w trybie mapy.

Tak robię obecnie, ale z pewnych względów nie jest to dla mnie komfortowe, więc szukam innego rozwiązania.

pwrs napisał(a):Jeżeli masz androida i włączony GPS to Google zbiera od Ciebie anonimowe dane o trafiku i jakoś nie widzę że ludzie się z tego powodu oburzają...

Akurat ja nie należę do osób, które oburzają się na paczania Wielkiego Brata. Po prostu szukam korzyści do siebie, każdy tak robi. Jak możesz coś oddać za darmo, wyrzucić lub sprzedać nawet za niewielką cenę, to co wybierasz?
Roddy

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Postprzez pwrs » czwartek, 11 gru 2014, 12:28

A ja widzę korzyści w tym że dostaje ostrzeżenia A przy okazji mam kamerę za Free w aucie...
pwrs

Postprzez Piotrek » czwartek, 11 gru 2014, 21:58

pwrs napisał(a):Jeżeli masz androida i włączony GPS to Google zbiera od Ciebie anonimowe dane o trafiku i jakoś nie widzę że ludzie się z tego powodu oburzają...

Jeśli się na to zgodzisz, AFAIK.
Piotrek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rysiek Android