Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] Wersja 9.1 GETNE

Re: [Android] Wersja 9.1 GETNE

Postprzez Wasky » środa, 31 gru 2014, 13:14

pawelll napisał(a):Mam NEPlus. Pobrana wersja 9.1.26 nie daje się zainstalować - przycisk INSTALUJ jest nieaktywny (Anuluj jest aktywny) :)
Samsung Galaxy S3 mini, Android 4.1.2

Oznacza to, że masz jakąś aplikację uruchomioną pełnoekranową, przezroczystą. Dla bezpieczeństwa Android wtedy nie zezwala na instalacje. Przykład takiej aplikacji to te, do przyciemniania ekranu telefonu bardziej niż na to telefon pozwala. Powyłączaj tego typu apki na czas instalacji.
Wasky
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Moto X (2nd Generation)

Postprzez zakopiec5 » wtorek, 6 sty 2015, 11:50

czy aby prawidłowo pokazuje trasy alternatywne? czasem pokazuje tylko 2 zamiast 3. z czym to jest związane? poza tym reszta chyba jest ok. jeszcze jedna sprawa podczas jazdy do warszawy nawigacja kilkakrotnie sugerowała że jest w pobliżu kontrola drogowa gdyż wcale jej nie było. Czasem nawigacja schyla się poziom niżej mam wrażenie. Mimo wszystko i tak jest najdokladniejsza :) jakaś cisza ostatnio na forum
zakopiec5

Telefon: samsung galaxy note 2

Postprzez Qbek » wtorek, 6 sty 2015, 17:39

Gdy pokazuje 2 lub czasem nawet 1, to znaczy, że innych sensownych alternatywnych nie ma. Tak jest na krótkich odcinkach oraz w regionach, gdzie jest prosta infrastruktura drogowa.

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez kaczorek1 » wtorek, 6 sty 2015, 21:04

Dzisiaj u mnie POI znowu zaszalały.
Na Teofilowie w Łodzi pojawiły się same kościoły, a na środku ul. Aleksandrowskiej wyrosło drugie lotnisko w Łodzi.
Już kiedyś tak było przez kilka dni.
kaczorek1

Postprzez Michal1983 » sobota, 10 sty 2015, 19:20

Cały czas są jakieś harce z przełączaniem z trybu 2D na 3D. Nawet podczas jazdy tryb 3D jest zablokowany nie wiadomo dlaczego. Jak już się włączy to strzałka symbolizujące położenie jest na środku ekranu, a mapa jest pod dziwnym kątem trudno się zorientować przez to w przestrzeni i sytuacji przed samochodem. Chyba dopiero po przesunięciu mapy i wybraniu trybu śledzenia wszystko wraca do normy. Przechodzenie między 2D a 3D nic chyba nie pomaga na położenie strzałki względem krawędzi ekranu.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » sobota, 10 sty 2015, 21:32

Powróciły problemy z określeniem kierunku. Podjechałem pod dystrybutor z włączoną navi i na czas tankowania wyłączyłem ją. Po uruchomieniu taki widok zastałem.
Obrazek

Wracając do porównywania tras. Bez tej funkcji pojechałbym jak zawsze Rekomemdowaną, która pokrywa się z Szybką. A tak pojechałem Ekonomiczną :-)
Obrazek

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez StormChaser » niedziela, 11 sty 2015, 15:02

Nexus 5, wywija, wyrzuca na boczne ulice równoległe +- 50 m, aż do przeliczenia trasy włącznie.
StormChaser

Telefon: LGE Nexus 5X

Postprzez audiofil » niedziela, 11 sty 2015, 18:46

powiedzcie jak to możliwe,że pomimo braku zaznaczenia w punktach POI placówek medycznych typu Przychodnia cały czas pokazuje u mnie na mapie ikonę z czerwonym krzyżem? I druga sprawa-zaznaczone stacje benzynowe (BP,Lotos.Statoil) a ikona standardowa z symbolem dystrybutora-ot taka ciekawostka :cry:
audiofil

Postprzez zakopiec5 » poniedziałek, 12 sty 2015, 11:20

ja już pisałem wcześniej że z tymi ikonami to jakieś eloboraty się dzieją. Cóż im więcej wprowwdzenia bajerów w nawigacji tym więcej problemów zaczyna się dziać.
zakopiec5

Postprzez zakopiec5 » środa, 14 sty 2015, 12:01

zastanawiam się czemu w nawigacji play jest jeszcze wersja 9.0? naviexpert plus już ma 9.1.26 od czego to zależy? od operatora? pozatym nawiagacja play ma 5 krotnie więcej pobrań niż zwykła 9.1 w google play. kiedy będzie aktualizacja do. wersji 9.1 w wersji dla użytkowników play?
zakopiec5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert