Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] Wersja 9.1 GETNE

Re: [Android] Wersja 9.1 GETNE

Postprzez lchmiel » niedziela, 25 sty 2015, 01:51

To nieźle, bo u mnie po wciśnięciu ikony pojawia się nadal takie samo stado słoni albo kwiat lotosu, jak na ikonie.
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Michal1983 » niedziela, 25 sty 2015, 09:48

Podczas gdy Samsung galaxy s duoz i mini 2 ikony POI na mapie wyświetlają prawidłowo to w xperii arc się pomieszały. :( Jeszcze wczoraj było wszystko prawidłowo.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Lukasz NE » środa, 28 sty 2015, 12:08

Cześć,

Znamy tego buga i pracujemy nad jego wyeliminowaniem. Doraźną operacją, którą możecie wykonać to wejście w ustawienia telefonu -> menedżer aplikacji -> NaviExpert i wyczyszczenie pamięci cache aplikacji. Po tym działaniu ikony POI powinny wyświetlać się poprawnie.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Michal1983 » piątek, 30 sty 2015, 05:39

Dziwne, że dopiero teraz się pojawił ten błąd, a nie na początku używania programu w tej wersji.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez pawel.urban » sobota, 31 sty 2015, 16:41

Łukaszu, wygląda na to, że pomogło. Dzięki!
pawel.urban

Postprzez Michal1983 » wtorek, 3 lut 2015, 05:20

Bez przerwy, prawdopodobnie po przeliczeniu trasy, znika mi informacja o godzinie dojazdu, odległości od celu i aktualnej prędkości (pozostaje tylko pusty prostokąt w prawym górnym rogu). Nic nie daje przeliczenie trasy. Trzeba wyjść z trybu nawigacji i ponownie ją kontynować. Kiedyś nie było problemu z wyświetlaniem tych informacji. Obok przekręcania mapy to kolejna zmora tej wersji.
Michal1983

Postprzez Edek » wtorek, 3 lut 2015, 10:24

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie (aplikacja z Google Play) informacje te znikają gdy znajdę się poza wyznaczoną trasą. Jest to częste szczególnie przy starcie, gdy znajduję się np. przy budynku oddalonym kilkadziesiąt metrów od drogi, na której NE ustawił początek trasy. Dopóki nie wyjadę na ulicę, to nie mam informacji.. Podobnie jest gdy zjadę z trasy - do wyznaczenia kolejnej też nie mam żadnych informacji.

Tak, wkurza to strasznie, tym bardziej że wcześniej działało to prawidłowo.
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 3 lut 2015, 13:55

Michal1983 napisał(a):Bez przerwy, prawdopodobnie po przeliczeniu trasy, znika mi informacja o godzinie dojazdu, odległości od celu i aktualnej prędkości (pozostaje tylko pusty prostokąt w prawym górnym rogu). Nic nie daje przeliczenie trasy. Trzeba wyjść z trybu nawigacji i ponownie ją kontynować. Kiedyś nie było problemu z wyświetlaniem tych informacji. Obok przekręcania mapy to kolejna zmora tej wersji.

Poprawiliśmy już ten błąd, poprawka wejdzie w kolejnej wersji. Doraźnym rozwiązaniem jest kliknięcie w to miejsce gdzie znikły informacje, by pojawiły się ponownie.
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Michal1983 » wtorek, 3 lut 2015, 19:49

Lukasz NE napisał(a):Poprawiliśmy już ten błąd, poprawka wejdzie w kolejnej wersji.

Tylko kiedy ta wersja zostanie wydana?
Michal1983

Postprzez audiofil » środa, 4 lut 2015, 22:19

ja niestety,pomimo kilku fajnych rozwiązań w wersji 9.1 musiałem powrócić do wer.8.3.2 jako najbardziej stabilnej na moim fonie htc Desire S.Nowa wersja jakoś kilka razy tak się "zakręcała" w nawigowaniu podając jakieś dziwne komendy na wjeździe na rondo na którym wszystkie inne nawigacje kierują prosto,NE 9.1 nakazywało skręcać w prawo i zaraz potem ostro w lewo,żeby chyba z powrotem wjechać na rondo.To na rondzie w Lublinie-ul.Filaretów-Jana Pawła II,jadąc od Armii Krajowej w kierunku ul.Diamentowej.Na wersji 8.3.2 zrobiłem pare tysięcy km i prawie nie zdarzały się takie zagwozdki.
audiofil

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert