Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Wersja 9.2

Re: [Google Play] Wersja 9.2

Postprzez ko777 » środa, 1 kwi 2015, 21:33

tdk napisał(a):Moim zdaniem Qbek i Piotrek mają rację.
sduda - zapłaciłeś za abonament, aplikacja Ci działa - formalnie NE w niczym nie zawinił.
A co do Twoich odczuć, że jesteś olewany, to zupełnie Cię rozumiem - też pewnie byłbym niezadowolony gdybym za coś zapłacił, a potem się rozczarował "zmianą polityki firmy". Obiektywnie jednak, osoby, które przeszły do GP zapłaciły więcej (opłata za migrację) więc mogą oczekiwać więcej. Wersja na getne też ma być rozwijana - więc z tym brakiem rozwoju też nie jest do końca tak jak piszesz. A to, że jesteś w tyle, to tylko Twoja decyzja o tym żeby nie dopłacać...

Podsumowując: rozumiem niezadowolenie, wierzę, że brak najnowszych wersji jest irytujący, ale moim zdaniem sprawa jest uczciwa i jak najbardziej fair.

Oczywiście że nie jest fair, bo póki co zapłaciłem z góry pełną wymaganą kwotę za roczny abonament i i do czasu jego wygaśnięcia żądam dostępu do pełnej wersji aplikacji i obsługi identycznej jak pozostałych klientów firmy. I nie piszcie że przecież działa bo nie działa - mogę liczyć na knota pokazującego cmentarze zamiast stacji benzynowych, a poprawki przecież nie dla mnie!
"...Obiektywnie jednak, osoby, które przeszły do GP zapłaciły więcej (opłata za migrację) więc mogą oczekiwać więcej..." - tego nie komentuję, wszyscy wiedzą o jakiej sumie jest mowa!
ko777
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Sony Xperia M2

Postprzez Michal1983 » czwartek, 2 kwi 2015, 04:28

Ciekawe o ile więcej użytkowników pobrało program gdy pojawił się na GP niż wtedy kiedy był schowany na getne.pl? Czy rzeczywiście ta gra warta jest świeczki? Rozumiem pewne wymogi jakie stawia sam system, ale nie tłumaczy to w żaden sposób dzielenia jednego systemu na dwoje, tworzenia granic i przysparzania sobie dodatkowej pracy.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Sosnaone » czwartek, 2 kwi 2015, 07:04

Ludzie zróbcie coś z tym człowiekiem @up. Gdybym nie korzystał z aplikacji a przeczytał kilka postów autora, nie kupiłbym tej aplikacji.

pozdrawiam,
Sławek
---
pozdrawiam,
Sławek
Sosnaone

Telefon: Nexus 5

Postprzez hardtmuth » czwartek, 2 kwi 2015, 11:38

Zawsze musi być jakaś maruda na każdym forum. Żale z życia przelewa tutaj na NE, bo któż inny, by Michała słuchał?
Trzeba się przyzwyczaić lub traktować wszystko z przymrużeniem oka. Nic nie poradzisz ;).
hardtmuth

Telefon: Motorola Moto G

Postprzez pwlsrs » czwartek, 2 kwi 2015, 15:41

@up, wystarczy kliknąć nazwę użytkownika którego postów nie chcecie oglądać i kliknąć "dodaj do wrogów" (głupio brzmi, to fakt) i wszelkie posty tegoż użytkownika nie będą Wam wyświetlane :D
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez Michal1983 » czwartek, 2 kwi 2015, 15:44

Większość problemów zaczęła się po tym jak okazało się, że Symbian, Java nie będą wspierane, a teraz dodatkowo te uciążliwe promowanie sklepu google. Gdyby wszystko działało jak dwa, trzy lata wcześniej nic bym nie pisał.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Edek » czwartek, 2 kwi 2015, 15:46

W czym problem? Zainstaluj wersję sprzed dwóch-trzech lat i będzie wszystko działać po staremu. :D
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez hardtmuth » piątek, 3 kwi 2015, 05:58

On by chciał utrzymywania wszystkich starych wersji aplikacji, włącznie z telefonami, które już wyszły 10 lat temu z użycia. A co. Może ponarzekać, trzeba skorzystać ;).

Blokowanie Michała byłoby zbyt drastyczne, nieraz śmiesznie poczytać komentarze do cna przepełnione problemami życia codziennego, tj. czemu na getne nie ma jeszcze najnowszej wersji. Nawet nie spodziewałem się, że takie osoby jeszcze istnieją i są tak uparte, wszyscy zwracają uwagę, marudzisz, marudzisz, a on dalej. Robią z niego żart prima aprilisowy, też się obraża i odbiera za atak. Zero dystansu ;).

Wracając do tematu, przyznam, że w ogóle nie śledzę tego, kiedy przyjdzie nowy update. Jest, to aktualizuje (akurat GP) i tyle. Bez sensu się spinać o ten tydzień, czy dwa. Szczególnie, że wiem, że prędzej, czy później dostanę.
hardtmuth

Postprzez Michal1983 » piątek, 3 kwi 2015, 11:23

Edek napisał(a):W czym problem? Zainstaluj wersję sprzed dwóch-trzech lat i będzie wszystko działać po staremu. :D

Będzie mi brakować niektórych funkcji.
hardtmuth napisał(a):On by chciał utrzymywania wszystkich starych wersji aplikacji, włącznie z telefonami, które już wyszły 10 lat temu z użycia. A co. Może ponarzekać, trzeba skorzystać ;).

Blokowanie Michała byłoby zbyt drastyczne, nieraz śmiesznie poczytać komentarze do cna przepełnione problemami życia codziennego, tj. czemu na getne nie ma jeszcze najnowszej wersji. Nawet nie spodziewałem się, że takie osoby jeszcze istnieją i są tak uparte, wszyscy zwracają uwagę, marudzisz, marudzisz, a on dalej. Robią z niego żart prima aprilisowy, też się obraża i odbiera za atak. Zero dystansu ;).

Wracając do tematu, przyznam, że w ogóle nie śledzę tego, kiedy przyjdzie nowy update. Jest, to aktualizuje (akurat GP) i tyle. Bez sensu się spinać o ten tydzień, czy dwa. Szczególnie, że wiem, że prędzej, czy później dostanę.

Chodzi o to, że nie każdy ma tyle pieniędzy aby na gwizdnięcie producenta swojego ulubionego i często używanego oprogramowania biec do sklepu po nowy telefon. Również uciążliwe jest rezygnowanie z dotychczasowej metody zakupu abonamentów, bo znów producent ma swoje widzi mi się woli i promuje bardziej inny sposób rozliczenia. Nie patrząc i nie rozwiązując zgłaszanych mu wcześniej problemów z tym rozliczeniem.
Nie należę do ludzi, którzy z radością przyjmują każdy nowy pomysł zwłaszcza gdy stwarza on pewne problemy, o których wszyscy obecni tu klakierzy nie pomyślą, bo im jak raz może jest dobrze. Jestem zdania, że spokojnie przez ten czas można byłoby wydać wersję na GP (wtorek - 10%, środa - 50%, czwartek 100%) i getne w piatek, ale po prostu jak się kogoś olewa (co cieszy niektórych tu obecnych) to jest jak jest.
Michal1983

Postprzez hardtmuth » piątek, 3 kwi 2015, 11:34

Dlatego, jak wyżej Edek napisał, korzystaj z wersji sprzed kilku lat, jak chcesz, nawet sprzed 10 i po sprawie. Na każdym telefonie będzie.

Jesteś oderwany od rzeczywistości (zresztą nie pierwszy raz) i nie znasz specyfiki branży - nie można liczyć na to, że producent softu będzie utrzymywał wsparcie dla starego sprzętu przez cały czas.

Jak wychodzi nowy Windows, nowa gra, nowy program, to też piszesz na forum producenta, że Twój komputer już nie daje rady i by coś z tym zrobił, bo w końcu zapłaciłeś za to?
hardtmuth

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert