Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Wersja 9.2

Re: [Google Play] Wersja 9.2

Postprzez adamus » wtorek, 24 lut 2015, 18:13

Ja nadal nie mam najnowszej wersji :/
-------------------
Prowadzi Naviexpert Lifetime | Ostrzega Y. | Nagrywa Vicovation TF2 EZ
adamus
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Note 3

Postprzez Klusek » wtorek, 24 lut 2015, 18:38

Nie Ty jeden. Ja na każdą nową wersję jestem napalony jak szczerbaty na suchary i już zastanawiam się czy nie poprosić kogoś o podesłanie zaktualizowanej wersji ze swojego telefonu ;)
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Edek » wtorek, 24 lut 2015, 20:54

Niestety, nie pomogę. :)
Też czekam.

Uważam, że powinno to trwać zdecydowanie szybciej.
Rozumiem potrzebę wydania najpierw dla 10% użytkowników (dlaczego w nich nie jestem?) żeby wyłapać ewentualne błędy, ale chwilę później powinno pójść 50% i zaraz po tym 100%, żeby ludzie nie musieli tyle czekać. W końcu Łukasz obiecywał przecież szybkie aktualizacje dla Google Play, a ostatnio dostałem aktualizację dopiero po getne. Już nawet nie chodzi tu tak bardzo o te czekanie, jak o to, że skoro coś się obiecuje, namawia się ludzi do migracji, a potem wypina się na nich "4 litery", to trochę nie najlepiej świadczy o samym obiecującym. U nas nazywa się to "robieniem z gęby du*ę".
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Klusek » wtorek, 24 lut 2015, 21:17

To opóźnienie wynika z jakiegoś błędy wyłapanego właśnie przez te 10% konieczności jego naprawy. Tak czy siak trwa to zdecydowanie za długo ;)
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Edek » wtorek, 24 lut 2015, 21:34

W czwartek Kasia pisała że błąd już zlokalizowany i naprawiony, więc mam nadzieję że tym razem dotrzymają słowa i pójdzie to rzeczywiście sprawniej i do mnie aktualizacja dojdzie jednak szybciej niż po tygodniu od wydania. ;)

Tak, wiem, nie ma co się tak gotować, ale często testuję różne aplikacje przed ich oficjalnym wyjściem, to też trochę drażni gdy NE w wersji oficjalnej (o becie już nie wspominając) dostaję ze sporym opóźnieniem. :)
Praktycznie TYLKO po to migrowałem z getne, ale póki co czuję się lekko "wyd*many*
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Michal1983 » wtorek, 24 lut 2015, 22:07

Ciekawe czy wersja 9.2 na getne też będzie przypisywała pseudonim z Ryśka po adresie e-mail? Co jeżeli użytkownik ma konto na getne i google play zarejestrowane na ten sam adres e-mai - czy do obu przylgnie Ryśkowy pseudonim czy tylko do jednego (pierwszego lub tylko z gp)?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez intimo » wtorek, 24 lut 2015, 22:48

Mogę donieść że problem z aktualizacją częściowo wynika z winy googla. Jakieś zamieszanie było. Cierpliwości.
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez lchmiel » środa, 25 lut 2015, 02:57

Mnie się pierwszy raz zdarzyło być w czołówce, dotąd byłem na końcu ogona.

Jeśli e-maile się zgadzają, to pseudonim do NE z GPlay jest brany z Ryśka. Co do getne nie wiem, bo już takiego czegoś mieć nie mogę :(
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez hardtmuth » środa, 25 lut 2015, 07:36

A nie jest to przypadkiem tak, że przez getne wszyscy dostawali update jednocześnie (nikt nie narzekał na faworyzowanie), lecz nie było tak szerokiego testowania przez innych użytkowników? Podejrzewam, że przy samym getne ekipa musiała mieć jakieś grono testerów, zanim na getne dla wszystkich zostanie nowa wersja wypuszczona (więc też były osoby uprzywilejowane).

Teraz wypuszczane przez GP wszystko jest w transzach i według mnie nie ma co się denerwować na ekipę z NE, bo wykonują testy zanim soft zostanie udostępniony szerokiej publice. Tak jest lepiej i dzięki temu mamy mniejszą szansę na poważny błąd, które dodatkowo są zawsze dużym problemem wizerunkowym firmy.
hardtmuth

Telefon: Motorola Moto G

Postprzez KasiaD » środa, 25 lut 2015, 14:25

Dorzucę jeszcze jedną cegiełkę do tego co hardtmuth napisałeś. Sposób w jaki wypuszczane są wersje obecnie na Google Play powoduje, że możemy je również wydawać częściej.

Wersja 9.2 z poprawką dla androidów 2.x oraz kilkoma dodatkowymi funkcjami jest już wrzucona do Google na 10%. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Kolejna aktualizacja, z kolejnymi nowościami jest już w przygotowaniu.

Kilka słów co do zbieranych punktów i kont. Nick użytkownika musi jednoznacznie wskazywać na jego adres email w naszej bazie, stąd zaciągniecie nickname jeżeli już go utworzyliście w Ryśku. Punktacja jest oddzielna dla obu aplikacje z kilku powodów. Po pierwsze są to dwie oddzielne aplikacje, po drugie zapobiegamy podwójnemu zbieraniu punktów na jednym koncie przy uruchomionych obu aplikacjach jednocześnie, po trzecie chcemy podkreślić, że nie trzeba jeździć z dwoma aplikacjami jednocześnie, ponieważ obie mają taką samą bazę zgłoszeń.

Punktacja nie była naliczana wstecz. Rozpoczyna się od momentu pojawienia się wersji 9.2. Różne elementy statystyk uruchamiane były w różnym czasie, są użytkownicy, którzy jeżdżą z nami od 2008 roku i naliczenie im wszystkich punktów za przejechane kilometry po prostu nie jest możliwe. Dlatego zaczynamy od zera dla każdego.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Samsung S2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert