Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Wersja 9.2

Re: [Google Play] Wersja 9.2

Postprzez Edek » środa, 25 lut 2015, 15:02

KasiaD napisał(a):(...) po drugie zapobiegamy podwójnemu zbieraniu punktów na jednym koncie przy uruchomionych obu aplikacjach jednocześnie (...)

Skoro uruchomienie NE na drugim urządzeniu powoduje jego automatyczną dezaktywację na pierwszym, to nie widzę problemu aby zrobić tak z naliczaniem punktacji.

KasiaD napisał(a):(...) chcemy podkreślić, że nie trzeba jeździć z dwoma aplikacjami jednocześnie (...)

I właśnie dopiero teraz ludzie zaczną jeździć z dwiema aplikacjami na raz żeby łapać punkciki do obu jednocześnie.
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Piotrek » środa, 25 lut 2015, 23:54

I będzie 2x więcej użytkowników ;)
Piotrek

Telefon: Samsung Galaxy S3

Postprzez Michal1983 » czwartek, 26 lut 2015, 05:25

Cóż po tym częściej jak jest wolniej?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez KasiaD » czwartek, 26 lut 2015, 10:50

Edek napisał(a):Skoro uruchomienie NE na drugim urządzeniu powoduje jego automatyczną dezaktywację na pierwszym, to nie widzę problemu aby zrobić tak z naliczaniem punktacji.

Zgadza się, ale wylogowuje Cię z w przypadku, gdy to jest ta sama aplikacji. A Rysiek i NE to są dwie oddzielne aplikacje.

Edek napisał(a):I właśnie dopiero teraz ludzie zaczną jeździć z dwiema aplikacjami na raz żeby łapać punkciki do obu jednocześnie.

Jeżeli masz na myśli to, że będą dzięki temu uczestniczyć np. w konkursach, to tutaj również są ograniczenia. Jeżeli jesteś laureatem jednego z nich, to nie możesz już wygrać czegokolwiek w drugim, przez jakiś okres czasu, takie są ograniczenia regulaminowe.

Edek, jeżeli pojawią się problemy związane ze zbieraniem punktów z powodu jazdy z dwoma aplikacjami, spamowaniem itp. będziemy na nie reagować. Mamy pewne pole manewru i będziemy z niego korzystać.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Samsung S2

Postprzez sztaba » czwartek, 26 lut 2015, 12:43

Co nowego w wersji 9.2.5, która mi się dzisiaj zainstalowała?
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez feodor » czwartek, 26 lut 2015, 19:13

Pomyślcie proszę o wersjach lite, z tym tylko co konieczne do navigacji, bez parkingów, nicków, statystyk, itp... Telefon mam już dość stary, i zaczyna to gorzej chodzić. Póki co nie narzekam na pracę tabletu, ale przy wersji 12.x to i on nie pociągnie.
feodor

Telefon: SE MT11i

Postprzez dawidb3 » niedziela, 1 mar 2015, 11:08

A ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tej nieszczęsnej migracji z getne do sklepu play. Po migracji było ok, przeniósł się mój abonament (blisko trzy lata do przodu) jednak po zmianie w telefonie, full wipe chciałem ponownie zalogować się i pobrać naviexpert juz z Google play. I co się okazuje? Że po pobraniu, zalogowaniu się na adres podany w Google play niestety nie ma abonamentów które wcześniej zakupiłem i nie wykorzystałem. Dlaczego i jak to przywrócić?
dawidb3

Postprzez Klusek » wtorek, 3 mar 2015, 01:01

Czyżby błąd w tej wersji był aż tak trudny do usunięcia, że jeszcze nie doczekaliśmy się nowej wersji? A może pojawiły się jakieś nowe problemu?
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Edek » wtorek, 3 mar 2015, 07:29

Klusek, ani jedno, ani drugie. Spójrz na post z 25.02:
KasiaD napisał(a):Wersja 9.2 z poprawką dla androidów 2.x oraz kilkoma dodatkowymi funkcjami jest już wrzucona do Google(...)

Po prostu NE ma Cię głęboko w d****. Zresztą nie tylko Ciebie. I też nie pierwszy ani ostatni raz, więc masz okazję żeby przyzwyczaić się do sytuacji, z którą będziesz miał jeszcze niejednokrotnie do czynienia.

Ciekawi mnie dlaczego NE mając tych kilku (-nastu) zaangażowanych użytkowników chętnch do dzielenia się uwagami tu na forum, nie udostępnia nowej wersji aplikacji właśnie najpierw im, aby móc na szybko przedyskutować ewentualne problemy, tylko wypina na nich swoje 4 litery każąc czekać aż wszyscy inni dostaną...
Edek

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez adamus » wtorek, 3 mar 2015, 08:03

Dziś dopiero dostałem 9.2 ech...
-------------------
Prowadzi Naviexpert Lifetime | Ostrzega Y. | Nagrywa Vicovation TF2 EZ
adamus