Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Wersja 9.3.11

Re: [Google Play] Wersja 9.3.11

Postprzez Michal1983 » środa, 1 kwi 2015, 04:31

Edek napisał(a):Ciekawa dyskusja się rozwinęła :D
Ja rozumiem, że dla kogoś opcja HUD nie będzie przydatna, ale żeby zaraz robić o to taką burzę, to już nie rozumiem...
Nie chcesz, nie włączaj... To tak jakby robić burzę że telewizor ma za dużo kanałów... :lol:

A co do opóźnienia w wydawaniu, no cóż... też mi się to niezbyt podoba, ale akurat ta wersja nie jest jakoś szczególnie ważna. Nie naprawia żadnych ważnych błędów, nie wprowadza rzeczywiście potrzebnych pod kątem nawigacji funkcji, więc też nie widzę tu powodów do szczególnego narzekania... Co innego przy poprzedniej wersji, gdzie występował wkurzający błąd z zamienianymi ikonkami POI, a ja wersję go poprawiającą dostałem po ponad 3 tygodniach od pierwszych użytkowników...

A getne? Było jasno i wyraźnie powiedziane że Google Play będzie dostawał wcześniej updaty.

Tu nie chodzi o konkretne funkcję tylko podejście do klienta. Dla użytkowników GP, wersja 9.3 wnosi tylko ten HUD a dla użytkowników, którzy pobierają aplikację z getne.pl dodatkowo to co wynosiła wersja 9.2 oprócz rankingu.

Nawet jakbym się przeniósł to i tak wracałbym do wersji z getne.pl aby wykorzystać uzyskane w programie shell abonamenty. Więc dalej rozwój tej wersji aplikacji leżałby mi na sercu.

Przez te trzy dni można jeszcze wiele zrobić. Nie ma sensu odkładać czegokolwiek na po świętach.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Lukasz NE » środa, 1 kwi 2015, 08:54

mehau napisał(a):Powinniście udostępnić jakąś listę zapisów dla chętnych na te 10%.

Tu już mechanizm losowy Google'a decyduje o tym kto dostaje aktualizację przy wydaniu wersji na 10%. Nie mamy na to wpływu.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez mehau » środa, 1 kwi 2015, 10:10

Lukasz NE napisał(a):
mehau napisał(a):Powinniście udostępnić jakąś listę zapisów dla chętnych na te 10%.

Tu już mechanizm losowy Google'a decyduje o tym kto dostaje aktualizację przy wydaniu wersji na 10%. Nie mamy na to wpływu.

W aplikacjach takich jak Facebook czy Spotify można się zapisywać do subskrypcji beta. Takie osoby dostają aktualizacje w Google Play jako pierwsze.
Nie chcę się wtrącać w Waszą politykę, jednakże IMHO lepiej mieć do testów 5% zaangażowanych userów niż 10% zupełnie przypadkowych.
Świadomi zwracają uwagę na nowości i błędy, mają też większą tolerancję na ew. problemy :)
Sunday Driver
mehau

Telefon: LG G4

Postprzez Lukasz NE » środa, 1 kwi 2015, 10:51

mehau napisał(a):W aplikacjach takich jak Facebook czy Spotify można się zapisywać do subskrypcji beta. Takie osoby dostają aktualizacje w Google Play jako pierwsze.
Nie chcę się wtrącać w Waszą politykę, jednakże IMHO lepiej mieć do testów 5% zaangażowanych userów niż 10% zupełnie przypadkowych.
Świadomi zwracają uwagę na nowości i błędy, mają też większą tolerancję na ew. problemy :)

Wiemy i taką listę będziemy tworzyć dla aktywnych forumowiczów :)
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Roddy » środa, 1 kwi 2015, 10:52

Jakby co, ja również chętnie podjąłbym się beta testów :)
Pozdrawiam.
Roddy

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Postprzez mehau » środa, 1 kwi 2015, 11:06

Lukasz NE napisał(a):
mehau napisał(a):W aplikacjach takich jak Facebook czy Spotify można się zapisywać do subskrypcji beta. Takie osoby dostają aktualizacje w Google Play jako pierwsze.

Super!
Sunday Driver
mehau

Telefon: LG G4

Postprzez lps » środa, 1 kwi 2015, 12:49

Lukasz NE napisał(a):

Mam nadzieję, że to nie Prima Aprilis, bo byłoby to okrutne.

Też bym się pisał na takie testy, coś tam przy testach Ryśka już pokorespondowałem z obsługąNE.
lps

Telefon: Moto XT1068; Lumia520; SG Tab2

Postprzez Edek » środa, 1 kwi 2015, 13:02

Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez lps » środa, 1 kwi 2015, 13:16

@Wielkie dzięki Edku, pewnie bym przespał i zauważył dzień po terminie :lol:

Skoro wprowadziliście HUD to może pomyślicie nad takim rozwiązaniem:

Obrazek

Podejrzewam, że trwają przygotowania do wprowadzenia wideorejestratora do NE, więc prezentacja wskazówek nawigacyjnych na obrazie z kamery byłaby niezłym uzupełnieniem - jako opcją.

Na obrazie screen z aplikacji AR GPS DRIVE/WALK NAVIGATION pobrany z GP.
lps

Postprzez lps » środa, 1 kwi 2015, 14:40

Lukasz NE napisał(a):

Nie chce mi się ryzykować po ostatnich pieriepałkach z kontami na GP i abonamentami po aktualizacji do 9.2.5, więc spytam:

czy odinstalowanie i zainstalowanie NE z GP nie spowodowałoby uzyskania natychmiast dostępu do wersji 9.3.11 ?
Ostatnio edytowano środa, 1 kwi 2015, 14:53 przez lps, łącznie edytowano 1 raz
lps

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert