Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Zapisy na beta testy

Re: [Google Play] Zapisy na beta testy

Postprzez zakopiec5 » czwartek, 2 kwi 2015, 09:18

Nie ma co panikować bo jako tako w nowej wersji nie ma jakiegoś przełomu tylko dodatek który nazywa się HUD tak więc możecie też testować nowego TOMTOM Go na androida który też świetnie się spisuje. Wykupione mam i wgrane mapy 100 kraji więcej do szczęścia nie trzeba. A co do naviexpert czekam na aktualizacje na getne
zakopiec5
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: samsung galaxy note 2

Postprzez Michal1983 » czwartek, 2 kwi 2015, 15:39

Lukasz NE napisał(a):
Michal1983 napisał(a):Rozumiem, że niektórym w ten dzień humor dopisuje jednak pytanie było poważne. Użyłbym abonamentów z programu shell cs, ale niestety nadal nie są przyjmowane. Na przyszłość proszę nie urządzać sobie takich osobistych wycieczek bo wystarczająco już sobie Państwo nagrabili. Proszę wziąć się do roboty i wydać aplikację w wersji 9.3.11 dla wszystkich a nie kpić z ludzi. Przecież to Państwo ponosicie pełną odpowiedzialność za to, że nie mogę przenieść się do wersji z GP. Proszę sobie przemyśleć swoją postawę przed kolejnym postem.

Michał, przykro mi, że tak odebrałeś prima aprilisowy żart. Wersję dla getne.pl wydamy, o to nie musisz się martwić. Od samego początku wraz z wejściem migracji informowaliśmy, że aktualizacje na getne.pl pojawiać się będą w późniejszym terminie. Zdaję sobie sprawę, że masz kody na abonamenty z Shella, które w Google Play nie działają, ale jak już wspomniałem wcześniej, nie ma żadnego problemu żebyśmy je wymienili, wystarczy, że je podeślesz.

Mi też przykro czyta się takie rzeczy. Dzień, dwa różnicy można ścierpieć ale tydzień to przesada. Jak wysłałem kody do biura obsługi to otrzymałem opdowiedź, że "Zgodnie z informacją na stronie Shell kod usług przeznaczony jest dla aplikacji pobieranej poprzez http://getne.pl".
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Lukasz NE » piątek, 3 kwi 2015, 11:36

Michal1983 napisał(a):Jak wysłałem kody do biura obsługi to otrzymałem opdowiedź, że "Zgodnie z informacją na stronie Shell kod usług przeznaczony jest dla aplikacji pobieranej poprzez http://getne.pl".

Michał, nie wiem kiedy pisałeś do biura, ale od jakiegoś czasu wymieniamy te kody. Jeżeli chcesz byśmy kody z Shella zamienili na działające w Google Play, prześlij je na biuro@naviexpert.pl. Dezaktywujemy je i wyślemy do Ciebie nowe.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez hardtmuth » wtorek, 7 kwi 2015, 06:45

Czyżby jedna rzecz, na którą Michał narzeka odejdzie w niepamięć? :) Niemożliwe!
hardtmuth

Telefon: Motorola Moto G

Postprzez zakopiec5 » wtorek, 7 kwi 2015, 18:10

Ja też chętnie piszę się na neta testy jak coś
zakopiec5

Postprzez Qbek » wtorek, 7 kwi 2015, 18:13

Zakopiec napisz prośbę do TomTom'a...

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez zakopiec5 » środa, 8 kwi 2015, 12:08

Już dawno jestem ich beta testerem więc nie ma potrzeby. I w porównaniu do naviexpert w TOMTOMie jest wszystko dokładnie dopracowane nie ma żadnych błędów ani jakichś niedociągnięć. Oczywiście też korzystam z naviexpert ale teraz to tylko okazyjnie. Bo lepiej po drodze prowadzi mnie TOMTOM niż naviexpert.
zakopiec5

Postprzez Qbek » środa, 8 kwi 2015, 17:30

Zakopiec, a ile lat funkcjonuje TT? Trzeba brać to pod uwagę, jak również możliwości finansowe. NE w relatywnie krótkim czasie zdobył wiodącą pozycję wśród navi online. W dużej.mierze dzięki temu forum :-)

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez zakopiec5 » środa, 8 kwi 2015, 18:52

No masz rację qubek wiadomo że w krótkim czasie naviexpert zdobył 1 pozycję navionline. Dlatego też lata korzystam tak samo Naviexpert. Ktoś może wie kiedy aktualizacja na getne?
zakopiec5

Postprzez Edek » poniedziałek, 13 kwi 2015, 19:05

Wiadomo może kiedy (tak orientacyjnie) ruszają beta testy? :)

A może już ruszyły, tylko nie zostałem do nich dopuszczony? ;)
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert