Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Bankowość mobilna

Re: Bankowość mobilna

Postprzez schafer » czwartek, 9 lis 2017, 15:28

Jaki macie stosunek do bezpieczeństwa płatności w sieci? Czy uważacie, że jest to wystarczająco chronione? Niebawem w życie ma wejść nowa dyrektywa [url]reklama cut[/url] odnośnie bankowości elektronicznej, ktora zakłada polepszenie tego bezpieczeństwo. Słyszeliście może o niej?
schafer
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez nocnyMarek » czwartek, 9 lis 2017, 17:48

Nie nie słyszeliśmy, ale jako "specjalista od technologicznej strony finansów i bankowości" możesz nam to w wyłożyć w kilku prostych zdaniach i koniecznie bez tej reklamy którą zamieściłeś w swoim poście.
nocnyMarek

Postprzez Foogy » poniedziałek, 20 lis 2017, 09:39

Kwestia czasu, kiedy coraz mniejszy stopień zabezpieczeń w płatnościach spowoduje jakąś wielką aferę na skalę światową.
Foogy

Postprzez Denddir » niedziela, 3 gru 2017, 23:33

Płacę wszystko przez net, zdarza mi się zapłacić telefonem w sklepie jak nie chce mi się brać portfela... generalnie się nie boję, ale może dlatego, że nie mam zbyt wiele na koncie ;)
Denddir

Postprzez Patka64 » poniedziałek, 29 sty 2018, 10:12

Mam już appke na swoim tel od kilku lat i nigdy nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności tak samo jak moich znajomych. Warto zabezpieczyć na pewno telefon albo appke kodem w razie kradzieży. Wiadomo, że jest jakaś szansa zhakowania konta, dlatego nie trzymam wszystkich oszczędności na jednym koncie
Dawno temu zawarłam układ z Bogiem. Obiecałam mu wiare, pod warunkiem, że pozwoli mi pospać dłużej w niedzielne poranki
Richelle Mead – Akademia Wampirów
Patka64

Postprzez Lamikadi » piątek, 16 lut 2018, 15:14

zazwyczaj banki lub dostawcy internetu mają w ofertach dodatkowe ubezpieczenia od różnych przypadków, zawirusowania czy hakowania kont; warto poszukać w ofertach swojego banku lub dostawcy Internetu :)
Lamikadi

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa