Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 2.8

Rysiek 2.8

Postprzez Lukasz NE » środa, 16 wrz 2015, 09:29

Cześć!

Dziś wydaliśmy w Google Play aktualizację Ryśka do wersji 2.8. Co nowego znajdziecie w tej wersji?

1. Odświeżony interfejs wideorejestratora
2. Poprawka w działaniu automatycznego włączenia/wyłączenia aplikacji po podłączeniu/rozłączeniu urządzenia Bluetooth

Jak zwykle zachęcam do aktualizacji i dzielenia się opiniami :) http://bit.ly/Rysiek_2_8
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Rysiek 2.8

Postprzez hopfm » piątek, 18 wrz 2015, 13:49

Niestety po aktualizacji nadal występuje problem z automatycznym startem i zamykaniem Ryśka.

Sprawa wygląda następująco:

Będąc w zasięgu zestawu:
1. Włączam Bluetooth w telefonie -> następuje połączenie z zestawem głośnomówiącym -> start Ryśka w tle - tutaj wszystko jest ok
2. Wyłączam Bluetooth w telefonie -> następuje rozłączenie połączenia z zestawem głośnomówiącym -> Rysiek działa w tle i nie zamyka się

Poprawne automatyczne włączanie i wyłączanie aplikacji działa tylko w momencie kiedy Bluetooth w telefonie jest włączony na stałe, a włącza się lub wyłącza zestaw głośnomówiący.

Dzieje się tak na Asus Zenfon 5 i HTC Desire X
hopfm
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: HTC

Postprzez Rocco » sobota, 26 wrz 2015, 18:46

Witam,

Przetestowałem wczoraj funkcję wideorejestratora w Ryśku. Działa bardzo przyzwoicie, więc postanowiłem włożyć do telefonu kartę micro SD i zapisywać nagrania na karcie. Niestety Rysiek nie wykrywa mojej karty SD (inne aplikacje w telefonie ją wykrywają). Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

Wersja Ryśka 2.8
Telefon Myphone Hammer AXE LTE
System operacyjny Android 4.4.4
Rocco

Telefon: MyPhone Hammer Axe LTE

Postprzez Keelo » piątek, 23 paź 2015, 14:10

Z aktualizacji na aktualizację coraz lepiej bardzo fajna opcja zamykania aplikacji z poziomu plywajacej ikony ale jest mały denerwujacy problem pływająca ikona po ponownym uruchomieniu mogłaby pojawiać się w miejscu z którego została zabrana a nie w dolnym rogu bo muszę za każdym razem ja ustawiać ;(
Keelo

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez Kamil NE » poniedziałek, 26 paź 2015, 10:53

To jest nasz błąd, który wkrótce poprawimy.
Kamil NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez Keelo » poniedziałek, 2 lis 2015, 21:02

Witam ponownie :) Nie mogę przenieść nagrań na kartę sd wyskakuje ze folder już istnieje i tyle ;( no chyba ze ja coś źle robie ale usuwałem folder i tworzyłem na nowo i to samo :roll: Android 5.0.2 i kolejny bug to migająca satelitka ze niby nie ma sygnału gps a jest i pokazuje predkość czasem jest normalnie a czasami miga :)
Keelo

Postprzez Kamil NE » wtorek, 3 lis 2015, 09:48

Co do migającej ikonki to ona oznacza, że GPS utracił fixa lub go jeszcze nie złapał. Tzn. że aplikacja lokalizuje Twoje położenie korzystając z innych serwisów (np. po transferze danych), ale nie jest to gps. Różnica polega na tym, że wskazania co do lokalizacji mogą być w takich chwilach mniej dokładne.

Co do folderu nagrań to sprawdzamy w czym jest problem. Napiszę gdy będziemy wiedzieć coś więcej.
Kamil NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez Keelo » wtorek, 3 lis 2015, 20:29

Z migającą ikoną moim zdaniem to nie wina sygnału tylko to jest bug ponieważ predkość jazdy jest wyświetlana inne aplikacje działaja normalnie NE, Waze, Y tylko w Ryśku miga,(mówie o satelitce która jest w aplikacji nie w androidzie na pasku :)) ale prędkość i zmiana położenia jest w nim pokazywana w sumie to mi to nie przeszkadza ponieważ wszystko działa
Keelo

Powrót do Rysiek Android