Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Windows Phone] NaviExpert 2.5

[Windows Phone] NaviExpert 2.5

Postprzez Lukasz NE » środa, 16 wrz 2015, 10:39

Cześć!

Jak część z Was zdążyła zauważyć, wydaliśmy nową wersję NaviExpert dla systemu Windows Phone. Co nowego znajdziecie w wersji 2.5?

- odświeżony interfejs
- tryb nocny w menu aplikacji
- nowy wygląd ikon punktów POI

Zachęcam do aktualizacji i dzielenia się wrażeniami :) http://bit.ly/NaviExpert_2_5
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: [Windows Phone] NaviExpert 2.5

Postprzez szarnavi12 » niedziela, 25 paź 2015, 23:47

I miało być tak pięknie, ale nie dla mnie...:(
Stary, zgłaszany problem dalej nie rozwiązany. Ok. 10 godz. pracy i pad nawigacji. Tylko reinstalacja pomaga. Ale jak to robić w podróży? Porażka i właściwie skandal. To wersja płatna.
Chyba czas się pożegnąć, choć wiele lat służyła wiernie.
szarnavi12
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: lumia 625

Postprzez WPteam » poniedziałek, 26 paź 2015, 16:22

szarnavi12 napisał(a):I miało być tak pięknie, ale nie dla mnie...:(
Stary, zgłaszany problem dalej nie rozwiązany. Ok. 10 godz. pracy i pad nawigacji. Tylko reinstalacja pomaga. Ale jak to robić w podróży? Porażka i właściwie skandal. To wersja płatna.
Chyba czas się pożegnąć, choć wiele lat służyła wiernie.

Wciąż rozwiązujemy problemy. Bardzo ciężko sprawić, by wszystkim aplikacja działała bez zarzutu. Wpływa na to zbyt wiele czynników. Najprawdopodobniej kolejna wersja NaviExpert zostanie wydana gdy zostanie już rozpowszechniony Windows Mobile 10. Daje to dużą nadzieje na poprawę stabilności dla jak największego grona użytkowników NE. Oczywiście najnowsza wersja będzie w pierwszej kolejności udostępniona betatesterom. Aby dołączyć do beta testów podeślijcie nam na PW swoje Live ID, odeślemy Wam wówczas instrukcję pobrania bety.
WPteam
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Postprzez klonek78 » środa, 9 gru 2015, 14:20

na Lumii 950XL NE chodzi tragicznie wolno! ekran odświeża się co kilkanaście sekund - WM10 build 10586.29. na L830 mam ten sam build i takiego problemu nie ma
klonek78

Telefon: Lumia 950XL

Postprzez WPteam » czwartek, 10 gru 2015, 12:17

Klonek78 czy mógłbyś szerzej opisać swój problem? Sytuacja ma miejsce zaraz po ruszeniu czy dopiero po dłuższej jeździe? Pracujemy nad poprawkami dla WP10. Jeśli chciałbyś przyłączyć się do testowania wersji beta, to możesz mi wysłać w prywatnej wiadomości swoje Live ID. W odpowiedzi dam informację jak ją pobrać. Build poprawiający stabilność pracy na WP10 zostanie opublikowany właśnie najwcześniej na becie.
WPteam

Postprzez klonek78 » czwartek, 10 gru 2015, 22:01

WPteam napisał(a):Klonek78 czy mógłbyś szerzej opisać swój problem? Sytuacja ma miejsce zaraz po ruszeniu czy dopiero po dłuższej jeździe? Pracujemy nad poprawkami dla WP10. Jeśli chciałbyś przyłączyć się do testowania wersji beta, to możesz mi wysłać w prywatnej wiadomości swoje Live ID. W odpowiedzi dam informację jak ją pobrać. Build poprawiający stabilność pracy na WP10 zostanie opublikowany właśnie najwcześniej na becie.

sytuacja jest permanentna - mapa odświeża się co kilkanaście sekund (efekt jak by ciągle gubił fixa GPS) niezależnie od tego czy jest zaplanowana trasa czy nie i dzieje się tak od pierwszych sekund. na Lumii 830 też mam WM10 ale tam działa bez problemów (jak na 8.1) - może NE nie radzi sobie z ośmioma rdzeniami ;)
klonek78

Postprzez klonek78 » piątek, 11 gru 2015, 02:34

WPteam napisał(a):Jeśli chciałbyś przyłączyć się do testowania wersji beta, to możesz mi wysłać w prywatnej wiadomości swoje Live ID.

Napisałem PW ale wisi cały czas w "Do wysłania" - tak ma być?
klonek78

Postprzez Qbek » piątek, 11 gru 2015, 05:10

Tak.

from TT
Qbek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez WPteam » piątek, 11 gru 2015, 10:38

klonek78 napisał(a):
(...) może NE nie radzi sobie z ośmioma rdzeniami ;)
Zapewniam, że radzi sobie :) Problem leży w czymś innym i właśnie tworzymy na to poprawki.
WPteam

Postprzez klonek78 » piątek, 11 gru 2015, 11:28

WPteam napisał(a):
klonek78 napisał(a):
(...) może NE nie radzi sobie z ośmioma rdzeniami ;)
Zapewniam, że radzi sobie :) Problem leży w czymś innym i właśnie tworzymy na to poprawki.

jako motywację do pracy dodam że wrzuciłem Sygica do testów no i tam renderowanie wygląda na min. 60 klatek/s :D
klonek78

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert