Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Wersja 9.3.36

Re: [Google Play] Wersja 9.3.36

Postprzez rgr » środa, 16 gru 2015, 15:39

lchmiel napisał(a):Będąc blisko ulicy Andersa w Warszawie szukam Andersa 25. Andersa w Warszawie jest dopiero na kolejnej stronie, więc mam kłopot. Przyczyna? W niektórych miastach ulica ma nazwę "Andersa", w innych "Gen. Andersa", a w Warszawie "Andersa W". Jakoś z innymi nazwiskami NE sobie radzi, a z tym nie. A szkoda, bo moja rodzina już by nie istniała, gdyby nie Anders.

Ostatecznie, znalazłem Andersa w odpowiednim mieście i okazało się, że mam do przejechania 375 metrów.

To jest ogólny problem z NE, a raczej z Emapą. Nazwy ulic mają po uważaniu, a nie wg tego co jest w bazie TERYT.
Bywają takie komiczne sytuacje, że część ulicy ma nazwę "Hallera", a druga część - "Gen. Hallera".
Wypadałoby pogonić Emapę, aby się za uporządkowaniego tego zabrali. Wzorem może być pewien program na literę A.
rgr
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: ZTE Blade

Postprzez lchmiel » czwartek, 17 gru 2015, 23:13

Zauważ, że problem został rozwiązany.

Co do AM, to jest to inna koncepcja nawigacji. Co kto woli. Jeździłem z nią wariantowo przez rok i dokonałem wyboru.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez rgr » piątek, 18 gru 2015, 10:38

Nie chodzi o koncepcję, ale o zwykłe nazewnictwo ulic. W AM jest zgodne z Terytem, bez żadnych uznaniowych skrótów jak w Emapie.
rgr

Telefon: ZTE Blade

Postprzez Lukasz NE » piątek, 18 gru 2015, 11:13

rgr napisał(a):To jest ogólny problem z NE, a raczej z Emapą. Nazwy ulic mają po uważaniu, a nie wg tego co jest w bazie TERYT.
Bywają takie komiczne sytuacje, że część ulicy ma nazwę "Hallera", a druga część - "Gen. Hallera".
Wypadałoby pogonić Emapę, aby się za uporządkowaniego tego zabrali. Wzorem może być pewien program na literę A.

Intensywnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez lchmiel » niedziela, 31 sty 2016, 16:04

NE v. 9.3.36

Na Sony Xperia Z3 compact (compact!) NE się potężnie spóźnia z przesuwaniem mapy. Pokazuje też prędkość zero. Wygląda, jakby miał kłopoty z pobieraniem danych lokalizacyjnych, choć wiemy, że w tym telefonie lokalizacja działa bezbłędnie w innej aplikacji.

Po przełączeniu na alternatywny tryb rysowania mapy problem znika.

A przecież jest to aparat blisko górnej półki. Dawno już nie używaliśmy starego trybu mapy i skoki ekranu mocno nam przeszkadzają.

lchmiel i echmiel
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 1 lut 2016, 05:29

U mnie dla odmiany wskażnik wypada z trasy i leci dalej przez parki i budynyki. Już nie wspomnę o zatrzymywaniu się go i cofaniu.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez lukaszzsch » poniedziałek, 21 mar 2016, 15:27

posiadam LG G4

od czasu aktualizacji systemu do androida 6 gdy klikam podczas liczenia trasy w przycisk zmień aplikacja zawiesza się. Po czym mam możliwość wysłania powiadomienia co oczywiście wielokrotnie czyniłem.

ktoś ma jakieś pomysły?
lukaszzsch

Telefon: 665606765

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert