Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 2.11

Re: Rysiek 2.11

Postprzez Sławek777 » sobota, 12 gru 2015, 16:37

"Poleć znajomym" z Facebooka! Fascynujące! Całe lata na to czekałem, wreszcie mam powód by założyć sobie profil na FB... :shock:
A może by tak dodać komunikaty głosowe? Nie, to chyba głupi pomysł...
Sławek777
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: SM-G903F

Postprzez Keelo » niedziela, 13 gru 2015, 17:58

Pisałem to juz wcześniej i jeszcze raz napiszę potrzeba zmian i nie wydaje mi sie aby było to zbyt trudne zamist dodawac takie glupoty... jak FB już dawno mialo być informowanie o patrolu obszarowo zmiana w zgloszeniu blokada, pogoda miala sie zawierac w pod menu Uwaga ( niebezpiecznie miejsce np oblodzona droga itd ... miałbym pomysł jak zgłaszać kontrole w obu kierunkach (i nie trzeba tu zadnych nowych algorytmów tylko poprostu kontrola byłaby widoczna po obu przeciwnych kierunkach bo takie kontrole zdazaja sie coraz częściej) ale po co to pisać jak i tak mało z tego jest zaczerpnietych informacja firma i tak idzie własną drogą :twisted:
Keelo

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 14 gru 2015, 12:09

Ekran logowania i wprowadzenia dalej nie mają swoich poziomych odpowiedników. Za każdym razem trzeba przekręcać urządzenie, aby właściwie obsłużyć te ekrany.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez _Adik_ » wtorek, 15 gru 2015, 07:12

@Kamil NE, moge prosic o odpowiedz na moje pytanie kilka postow powyzej...?
_Adik_

Telefon: Sony XPERIA Z1

Postprzez Kamil NE » wtorek, 15 gru 2015, 12:14

Keelo napisał(a):Pisałem to juz wcześniej i jeszcze raz napiszę potrzeba zmian i nie wydaje mi sie aby było to zbyt trudne zamist dodawac takie glupoty... jak FB już dawno mialo być informowanie o patrolu obszarowo zmiana w zgloszeniu blokada, pogoda miala sie zawierac w pod menu Uwaga ( niebezpiecznie miejsce np oblodzona droga itd ... miałbym pomysł jak zgłaszać kontrole w obu kierunkach (i nie trzeba tu zadnych nowych algorytmów tylko poprostu kontrola byłaby widoczna po obu przeciwnych kierunkach bo takie kontrole zdazaja sie coraz częściej) ale po co to pisać jak i tak mało z tego jest zaczerpnietych informacja firma i tak idzie własną drogą :twisted:

Piszesz o kontrolach na drogach jednojezdniowych czy dwu?
Kamil NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Kamil NE » wtorek, 15 gru 2015, 12:18

_Adik_ napisał(a):@Kamil NE, moge prosic o odpowiedz na moje pytanie kilka postow powyzej...?

Google odfiltrował Twoje urządzenie, ale ustalenie bezpośredniej przyczyny nie jest łatwe, zwłaszcza że nie mamy takiego urządzenia. Bardzo możliwe, że to przez brak kamery, bo wideorejestrator wchodził od 2.0 właśnie.
Kamil NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez _Adik_ » wtorek, 15 gru 2015, 18:00

Kamil NE napisał(a):
_Adik_ napisał(a):@Kamil NE, moge prosic o odpowiedz na moje pytanie kilka postow powyzej...?

Google odfiltrował Twoje urządzenie, ale ustalenie bezpośredniej przyczyny nie jest łatwe, zwłaszcza że nie mamy takiego urządzenia. Bardzo możliwe, że to przez brak kamery, bo wideorejestrator wchodził od 2.0 właśnie.

Daj prosze znac co moge zrobic aby pomoc zdiagnozowac problem.
_Adik_

Telefon: Sony XPERIA Z1

Poprzednia strona

Powrót do Rysiek Android