Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] NaviExpert 10.0 open beta

Re: [Google Play] NaviExpert 10.0 open beta

Postprzez lchmiel » czwartek, 4 lut 2016, 19:34

@KasiaD: Dzięki za odpowiedzi 1 i 2!

KasiaD napisał(a):Ad. 3 z Z-tkami dostajemy białej gorączki, ze względu na M2 musieliśmy robić haki w związku z problemami z klawiaturą. Część serii Z miała problemy w samym systemie, które powodowały właśnie tak błędy jak opisane w przytoczonym przez Ciebie wątku. Bacznie obserwujemy te telefony.

Może jest jakiś test na te problemy w systemie? Wymieniłem Z3 full z powodu jawnego błędu (na egzemplarz z tym samym błędem, ale bez rozbitej obudowy :lol:), to może wymienię także wadliwą Z3 compact? Specjalnie kupiłem dla Żony topowy (wtedy) telefon, żeby działał. Jestem przekonany, że telefony rozprowadzane przez operatorów po niższych cenach mogą być właśnie tymi problematycznymi. Z drugiej strony, pozostałe funkcje w compact działają dobrze.
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Michal1983 » czwartek, 4 lut 2016, 20:54

Po wpisaniu: malborska pojawiają się różne punkty użyteczności, a ulicy brak. Dopiero po wpisaniu: warszawa, malborska ulica jest na pierwszym miejscu.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez lchmiel » piątek, 5 lut 2016, 07:55

Coś się dzieje z wynikami wyszukiwania. Jestem na Ptasiej w Warszawie, szukam ul. Mariańskiej, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta, Śródmieście. W polu wyszukiwania piszę Mariańska i dostaję listę jak na obrazie, pierwsze pozycje wiele km od Warszawy. W W-wie nic.

Dla próby piszę Ptasia. Wynik podobny, w W-wie nic.

Piszę Tikkurila, kilka metrów ode mnie. Znajduję OK.

(Załącznik dodam później, z telefonu trudno mi to zrobić.) Edit. Jest zdjęcie, zresztą już wiecie. Trochę wygląda to tak, jakby znikła część Warszawy.
Załączniki
Screenshot_2016-02-05-07-35-50.jpg
Screenshot_2016-02-05-07-35-50.jpg (29.11 KiB) Przeglądane 2441 razy
Ostatnio edytowano piątek, 5 lut 2016, 09:21 przez lchmiel, łącznie edytowano 1 raz
LChmiel
lchmiel

Postprzez KasiaD » piątek, 5 lut 2016, 08:20

LChmiel, masz rację coś jest nie tak z wyszukiwarką. To jest problem serwerowy. Traktujemy go w tej chwili jako krytyczny.

Dziękuję za zgłoszenie.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez lchmiel » piątek, 5 lut 2016, 10:45

Widzę, że z wyszukiwaniem już jest dobrze. Szybka reakcja, brawo!

Inna sprawa. W przewijanym pasku wyszukanych miejsc na dole ekranu widać podpis w formacie pierwszego wiersza opisu. Przydałaby się jeszcze początkowa część drugiego wiersza, taka, jaka się zmieści na szerokość. Pierwszy wiersz jest często wielokrotnie ten sam i nie każdy się zorientuje na podstawie obrazu, na przykład, w jakim jesteśmy mieście. Coś w tym rodzaju:
Załączniki
Screenshot_2016-02-05-10-45-02.jpg
Screenshot_2016-02-05-10-45-02.jpg (38.72 KiB) Przeglądane 2416 razy
LChmiel
lchmiel

Postprzez GanjaFighter » piątek, 5 lut 2016, 10:58

Właśnie zainstalowałem wersje 10.0.50
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez Sosnaone » piątek, 5 lut 2016, 11:39

Co z kiedyś obiecanym szybkim wyjściem z programu poprzez przycisk zamknij na pasku zadań? Chciałbym się też podpytać o pikietaż, przez tyle nowych wersji nie udało się tego wdrożyć. To na prawdę ułatwi życie.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
---
pozdrawiam,
Sławek
Sosnaone

Telefon: Nexus 5

Postprzez lchmiel » piątek, 5 lut 2016, 12:06

@GanjaFighter: Dzięki za szybką wiadomość! Nie ma już błędu wyłączającego aplikację po wybraniu celu z wyników wyszukiwania. Dla mnie - wszystko działa bardzo dobrze.

Bardzo popieram ułatwienie szybkiego wyjścia, o czym przypomina Sosnaone. Teraz klikanie "Wstecz" powoduje przejście przez całą historię klikania i zabiera czas. Jeśli nie zdążę zamknąć NE z panelu "Dotarłeś do celu. Zamknąć?", to mam klikania a klikania.

Teraz zamknięcie wymaga podwójnego kliknięcia "Wstecz". To dobrze. Ale to działa tylko gdy się jest na głównym ekranie. Moim zdaniem dwuklik "Wstecz" powinien zamykać NE z każdego widoku (tak ma AM, a przynajmniej kiedyś tak miała; tak mają inne bardzo dobre programy, na przykład Solid Explorer). To jedna metoda szybkiego zamykania. A druga to ta, którą przypomniał Sosnaone, bardzo dobry pomysł. Niech będą dwie.
LChmiel
lchmiel

Postprzez Edek » piątek, 5 lut 2016, 12:33

Wiadomo, że im klikania mniej, tym lepiej, chociaż ja już się przyzwyczaiłem - po prostu stukam szybko w "Cofnij" kilka razy non stop praktycznie bez patrzenia i NE się wyłącza :) Nawet łatwiejsze to niż u konkurencji, gdzie trzeba jeszcze na końcu dodatkowo stuknąć odpowiednie okienko "Zamknij".
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Sosnaone » piątek, 5 lut 2016, 13:58

@Edek, przy moim rozwiązaniu stukasz raz, wcześniej raz zsuwasz belkę, drugi raz zsuwasz powiadomienie NE i go zamykasz. Patrz Y.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
---
pozdrawiam,
Sławek
Sosnaone

Telefon: Nexus 5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert