Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Promocja na majówkę

Promocja na majówkę

Postprzez Kipcior » wtorek, 26 kwi 2016, 12:10

Witam,

wczoraj zakupiłem abonament na 1 rok na Polskę w ramach aktualnej promocji. Zgodnie z regulaminem promocji po jej zakończeniu (jak rozumiem 4 maja 2016), w ciągu kilku dni dodatkowo wskoczy na koncie do listy usług abonament na 30 dni, pod warunkiem, że do konta przypisany jest adres mailowy. Zgodnie z tymże regulaminem ten dodatkowy 30-dniowy abonament pozostaje ważny przez kolejne 3 miesiące podczas, których musi zostać aktywowany. Wobec tego moje pytanie brzmi następująco. Jeśli przed 4 maja aktywują (w sensie wytyczenia pierwszej trasy) tę usługę ważną przez rok, to jak mogę wykorzystać ten dodatkowy abonament na 30 dni, biorąc pod uwagę fakt, że już będę miał aktywną usługę na rok, a więc te 3 miesiące o których mowa w regulaminie będą w trakcie trwania rocznej usługi. Czy przy aktywowaniu tej dodatkowej usługi okres użytkowania wydłuży się z 1 roku do 1 roku i 30 dni ??? Czy możę te 3 miesiące to jest okres od zakończenia aktywnej usługi czyli, że moge je aktywować po roku kiedy zakończy się ważnośc tej rocznej subskrypcji. Prosiłbym o doprecyzowanie tej kwestii.Chodzi konkretnie o te zapisy:

4. Każdy kto w okresie trwania Promocji wykupi abonament NaviExpert 1 rok Polska, otrzyma jeden dodatkowy 30-dniowy kod na nawigację NaviExpert Polska na telefon z systemem Android. Kod będzie wysłany w ciągu trzech dni roboczych od dnia zakończenia Promocji.
5. Warunkiem otrzymania kodu jest wpisanie adresu e-mail w aplikacji NaviExpert najpóźniej do 4 maja 2016 roku. Adres e-mail można uzupełnić lub podejrzeć w Menu aplikacji wchodząc w Moje konto -> Mój profil.
6. Aby zrealizować 30-dniowy kod, należy pobrać aplikację z Google Play, a następnie w Menu w zakładce Moje konto -> Wprowadź kod promocyjny, wpisać otrzymany kod.
7. 30-dniowy kod będzie ważny 3 miesiące od dnia jego wysłania przez NaviExpert, po tym czasie nie będzie można go uruchomić. Kod nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży pod rygorem jego dezaktywacji.
Kipcior
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Promocja na majówkę

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 26 kwi 2016, 12:54

Kod na 30 dni NaviExpert Polska zostanie dostarczony drogą mailową do 3 dni roboczych po zakończeniu promocji. Należy go wprowadzić w aplikacji w ciągu trzech miesięcy od dnia dostarczenia, po tym okresie straci on swoją ważność. Zachęcamy do podzielenia się tym kodem z drugą wybraną osobą, bowiem w opisanym przez Ciebie przypadku po aktywacji rocznego abonamentu technicznie nie jest możliwe dodanie tego kodu do Twojego konta.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Powrót do Strefa początkujących