Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Samsung S6 EDGE

Samsung S6 EDGE

Postprzez saskih » środa, 27 kwi 2016, 19:04

Witam
mam problem z moim samsungiem s6 edge (lollipop 6.0.1),w ciągu jednej godziny NE potrafi mi się kilka razy "zjechać z drogi i przez kilka sekund jechać obok niej lub na chwilę całkiem się zatrzymać.Mam wrażenie że się gubi,po czym odnajduje i przelicza na nowo trasę Jest to bardzo irytujące.W poprzednim modelu tj samsung S3 tego nie miałem. Nie wiem czy to wina telefonu czy ustawień czy samego NE.Dodam że gps jest cały czas ok (nie traci zasięgu)Moze jakieś pomysły?
pozdrawiam
saskih
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: samsung s6 edge

Re: Samsung S6 EDGE

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 28 kwi 2016, 11:07

Spróbuj wyczyścić GPS przez aplikację GPS Test (znajdziesz ją w Google Play) i zrób update AGPS. Najlepiej to zrobić kładąc telefon przy oknie, zostawiając go na jakiś czas. Daj wówczas znać jak się będzie zachowywał GPS w NaviExpert.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Powrót do Strefa początkujących