Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 3.0.3

Rysiek 3.0.3

Postprzez Lukasz NE » piątek, 17 cze 2016, 14:20

Cześć!

Dziś w Google Play wydaliśmy na 100% aktualizację Ryśka do wersji 3.0.3. Co nowego?

1. Możliwość regulacji dźwięków ostrzeżeń o przekroczeniu prędkości z poziomu ustawień oraz po kliknięciu w ikonę aktualnej prędkości na ekranie mapy i wideorejestratora,
2. Możliwość szybkiego przejścia do plików z nagraniem po kliknięciu w ikonę folderu na ekranie wideorejestratora,
3. Poprawka błędu powodującego znikanie przycisków zgłoszeń.

Jak zwykle zachęcamy do dokonania aktualizacji :)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Rysiek 3.0.3

Postprzez Keelo » sobota, 18 cze 2016, 18:25

A pływająca ikona dalej nie zapamiętuje miejsca rozwinięcia i później zgłoszenia są przesunięte o parę set metrów :evil:
Keelo
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez Michal1983 » niedziela, 19 cze 2016, 04:24

Wydaje się to logiczne, że jeżeli w aplikacji są wszystkie przyciski na wierzchu miejscem zgłoszenia będzie te, w którym wybierze się dane zgłoszenie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Keelo » niedziela, 19 cze 2016, 12:48

Michal1983 napisał(a):Wydaje się to logiczne, że jeżeli w aplikacji są wszystkie przyciski na wierzchu miejscem zgłoszenia będzie te, w którym wybierze się dane zgłoszenie.

W aplikacji to jest zrozumiałe ale nie w pływającej ikonie. Normalnie to działa w NE bo sprawdzałem gdy rozwiniesz menu i przejedziesz kilka set metrów i zgłosisz to zgłoszenie zostanie dodane w miejscu rozwinięcia. Podobna miejsce ma się w Yanosiku i WAZE tam działa to poprawnie. No chyba że ma tak być i mam rozwijać ikonę wcześniej :?
Keelo

Postprzez Klusek » poniedziałek, 20 cze 2016, 14:54

Michal1983 napisał(a):Wydaje się to logiczne, że jeżeli w aplikacji są wszystkie przyciski na wierzchu miejscem zgłoszenia będzie te, w którym wybierze się dane zgłoszenie.

Wręcz przeciwnie, jest to całkiem nielogiczne, nieintuicyjne i całkowicie błędne rozwiązanie.
Wymaganie od użytkownika prowadzącego samochód, że ma podczas prowadzenia auta jak najszybciej wprowadzać dane, bo inaczej zgłoszenie będzie mnie w tym miejscu co być powinno jest wręcz nieodpowiedzialne.
Miejsce zgłoszenia powinno a wręcz MUSI być zapamiętane w momencie pierwszego dotknięcia ikony zgłoszenia. Dalsze kroki to już tylko doprecyzowanie czego dane zgłoszenie dotyczy, doprecyzowanie, które można zrobić kiedy sytuacja na drodze na to pozwala.

Mejd from telefon baj jusing Tapatalk ;)
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Michal1983 » wtorek, 21 cze 2016, 04:42

Na otwarcie pola wyboru zgłoszenia nie czeka się tak długo. Można to zrobić zanim dojedzie się do danego miejsca. Pole wyboru nie zwija się raczej samo.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Keelo » wtorek, 21 cze 2016, 13:58

To ja mam jeszcze wyliczać gdzie będę za 5s, ile metrów przejadę ?? Moim zdaniem jest to bug i koniec kropka bo w NE działa to normalnie :roll:
Keelo

Postprzez vater » wtorek, 21 cze 2016, 19:08

Jaki problem te parę metrów ? Ostrzeżenie i tak dostaje się dużo wcześniej.
vater

Telefon: xiaomi

Postprzez MariuszHD » wtorek, 21 cze 2016, 19:31

500 metrów, to według Ciebie dużo wcześniej? :D
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Microsoft Lumia 550

Postprzez vater » wtorek, 21 cze 2016, 19:41

No to jaki problem przy tych pięciuset, pare metrów przesunięcia zgłoszenia ?
Bicie piany.
vater

Telefon: xiaomi

Następna strona

Powrót do Rysiek Android