Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[iOS] NaviExpert 3.1

[iOS] NaviExpert 3.1

Postprzez Lukasz NE » środa, 19 paź 2016, 14:23

Cześć!

Dziś wydaliśmy aktualizację NaviExperta w App Store do wersji 3.1.

W najnowszej wersji aplikacji rozszerzyliśmy informacje o parkingach, których bazę cały czas zwiększamy. W opisach parkingów znajdziecie szczegółowe informacje m.in. o liczbie miejsc postojowych, cenie, rodzaju ochrony itp. Ponadto, w trakcie wyszukiwania dowolnego punktu, podpowiemy Wam czy i jakie parkingi znajdują się w okolicy oraz ile czasu zajmie dojście z nich do celu podróży.

Inne zmiany:

- podpowiadanie parkingów w okolicy celu trasy pod koniec nawigacji - 1km przed końcem trasy pojawi się na ekranie przycisk Szukaj parkingu,
- podpowiadanie parkingów w Opisie trasy, w menu nawigacji,
- skróty 3D Touch: Wyszukaj, Nawiguj do Domu, Kontynuuj nawigację - przyciśnij mocniej ikonkę aplikacji na ekranie iPhone, aby sprawdzić skróty,
- zapisywanie punktów pośrednich na liście ostatnio używanych,
- drobne usprawnienia i poprawki błędów (m.in. dotyczących iOS 8).

Zachęcam do aktualizacji :)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: [iOS] NaviExpert 3.1

Postprzez SnajperskY » środa, 26 paź 2016, 08:37

Witam,

podpowiadanie parkingów w okolicy celu trasy pod koniec nawigacji

Fajne, użyteczne, ale brakuje przycisku na ekranie, który robiłby dokładnie to samo. Czyli wyrzucamy martwe przyciski (+) i (-), a w ich miejsce wstawiamy coś konkretnego, czyli takie P z lupą :) Nie zawsze jeździmy z ustawioną trasą, a nawet jakby to ochota na parking może nam się przytrafić wcześniej.

Mam gorącą prośbę. Rzadko potrzebuję odtworzenia konfiguracji (zmiana telefonu, ustawienia fabryczne itp), ale jak już to niech iCloud w końcu na coś się przyda. Zalogowałem się do iCloud i kompletnie nic nie zostało przywrócone z moich ustawień...

Moje Community Traffic - czy są plany wprowadzenia na iOS?
SnajperskY
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: iPhone 7 Plus

Re: [iOS] NaviExpert 3.1

Postprzez awo » środa, 23 lis 2016, 21:51

Szanowni :)

Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy ale chyba właśnie od 3.1 na iOS w chwili wybierania trasy (eco/fast/pref.) mapa nie jest ogólna z widokiem całej trasy tylko jest zoom+ na miejsce gdzie jestem.

Gdzie jestem to wiem... kiedyś było widać trasę i trasy opcjonalne. Odrazu było widać jakie mam opcje i różnice.
Teraz trzeba się oddali a to wymaga zabawy - bez sensu.

Możecie coś na to poradzić ASAP...
awo
Użytkownik forum Użytkownik forum

Powrót do Wersje NaviExpert