Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Problem z GPS

Problem z GPS

Postprzez beltex » piątek, 18 lis 2016, 14:33

Witam
Jestem użytkownikiem Androidu 4.1.2 Galaxy SII i mam navi w wersji 10.1.22 otóż mam problem z GPS.
Problem pojawia się jak na mapie online, wyznaczam sobie trasę np jakiś sklep, wysyłam trasę na telefon. Oczywiście mapa się wczytuje prawidłowo ale nie może znaleźć mojej aktualnej pozycji... prosty przykład:
- A to pozycja dom
- B to pozycja sklep
- C to pozycja inna.
Jak wyznaczę trasę (którą wysłałem ze strony Navi do telefonu) od A do B a jestem w C to nie łapie GPS pozycji , ale jeżeli np wpiszę bezpośrednio w nawigacji cel B z pozycji C czyli z każdej pozycji znajdzie mi drogę do B i GPS działa poprawnie i nie ma problemu
Mam nadzieje że dobrze wytłumaczyłem i pewnie większość powie " nie lepiej wpisywać w telefonie" no właśnie nie bo mało wygodne :( .. ponieważ często gęsto jadę do punktu B przez inne miejsca a chciałbym jechać przez trasę którą wyznaczyłem

Ewentualnie proszę o rozwiązanie problemu np: jak ustawić na stronie mapy online by GPS łapał od aktualnej pozycji czy w telefonie.
Dziękuję i pozdrawiam
beltex
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: problem z GPS

Postprzez Lukasz NE » piątek, 18 lis 2016, 15:01

Wyczyść GPS przez aplikację GPS Test (znajdziesz ją w Google Play) i zrób update AGPS. Powinno pomóc :)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Problem z GPS

Postprzez Rudyk82 » czwartek, 8 gru 2016, 10:36

Czasem niestety update software'u nie wystarcza, szczególnie w kontekście gpsu. U mnie było podobnie, dopiero hard reset pomógł.
Rudyk82
Użytkownik forum Użytkownik forum

Powrót do Strefa początkujących