Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 3.1.3

Rysiek 3.1.3

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 23 sty 2017, 16:38

Cześć!

Nowa wersja Ryśka oznaczona numerem 3.1.3 jest już dostępna dla wszystkich w Google Play :)

Znajdziecie w niej przede wszystkim nowy odtwarzacz filmów z wideorejestratora z możliwością podglądu przebytej trasy na mapie. Na podzielonym ekranie zobaczycie teraz obraz wideo oraz mapę z pozycją pojazdu, prędkością oraz godziną przejazdu. Nowy odtwarzacz znajdziecie w zakładce Nagrania.

Jak zwykle zachęcam do aktualizacji :) https://play.google.com/store/apps/deta ... ert.rysiek
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Rysiek 3.1.3

Postprzez Michal1983 » wtorek, 24 sty 2017, 05:47

Byłoby lepiej gdyby był taki właśnie odtwarzacz tylko w wersji komputerowej aby mozna było oglądać​ wygodnie na większym ekranie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 30 mar 2017, 13:41

deptas napisał(a):mam duzo problemow z plynnoscia apki co jest grane ?

Czy mógłbyś dokładniej opisać na czym polega u Ciebie problem z płynnością aplikacji oraz na jakim urządzeniu on występuje? Pozwoli na to sprawdzić co się dzieje :)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez 4hunter » niedziela, 23 kwi 2017, 08:30

Przydała by się opcja do nie wyciszania dźwięków tła (muzyki) jak jestem podłączony przez bluetooth bo teraz słucham muzyki i każde pęknięcie wycisza ją (w yanosik u jest taka opcja)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
4hunter

Postprzez Michal1983 » środa, 28 cze 2017, 12:03

Rysiek cały czas się uruchamia przy uruchamianiu urządzenia. Zupełnie niepotrzebnie. Praktycznie nie korzystam z niego.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Powrót do Rysiek Android