Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

FindPark 1.0

FindPark 1.0

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 28 mar 2017, 10:59

Cześć!

Miło mi przedstawić naszą nową, darmową aplikację FindPark :)

FindPark to darmowa aplikacja, która podpowiada gdzie w najbliższej okolicy lub w pobliżu celu podróży można zaparkować i ile to kosztuje. FindPark umożliwia łatwe przejście do ulubionej nawigacji, która prowadzi wprost na wybrany parking, a dzięki filtrom wskazuje tylko te propozycje, które spełniają wybrane przez użytkownika kryteria. Szczegółowe opisy parkingów zawierają m.in. informacje o cenie za postój, dokładny adres i typ parkingu, godziny otwarcia, rodzaj ochrony czy pojemność. Dane na temat konkretnych parkingów mogą uzupełniać także sami użytkownicy.

Aplikację można już pobrać z Google Play >>> http://bit.ly/Pobierz_FindPark

Więcej informacji o aplikacji znajdziecie na stronie www.findpark.pl oraz na naszym blogu >>> http://bit.ly/Poznaj_FindPark

W tym wątku zgłaszajcie również swoje uwagi, sugestie, czy znalezione bugi ;) Liczymy na Wasz feedback!
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: FindPark 1.0

Postprzez nocnyMarek » wtorek, 28 mar 2017, 14:52

Lukasz NE napisał(a):... podpowiada gdzie w najbliższej okolicy lub w pobliżu celu podróży można zaparkować i ile to kosztuje.

A nie przypadkiem podpowiada gdzie jest najbliższy parking, albo gdzie potencjalnie można zaparkować?
Bo możliwość zaparkowania zależy od wolnych miejsc na parkingu. Czy to, że takie są, aplikacja też wie?
nocnyMarek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Edek » środa, 29 mar 2017, 00:40

Widzę że w ocenach (w Google Play) dominują pracownicy NE
;)
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Michal1983 » środa, 29 mar 2017, 04:41

Myślałem, że znajdę jakiś teren zielony, a tu tylko same parkingi są. Można było gdzieś dorzucić funkcję zamiast tworzyć kolejny program w dodatku opierający się o zewnętrzne nawigacje.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez algi » czwartek, 30 mar 2017, 08:09

Ten program to taka kopia Parkopedia

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 2 N7100

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 30 mar 2017, 13:19

nocnyMarek napisał(a):
Lukasz NE napisał(a):... podpowiada gdzie w najbliższej okolicy lub w pobliżu celu podróży można zaparkować i ile to kosztuje.

A nie przypadkiem podpowiada gdzie jest najbliższy parking, albo gdzie potencjalnie można zaparkować?
Bo możliwość zaparkowania zależy od wolnych miejsc na parkingu. Czy to, że takie są, aplikacja też wie?

Jeszcze nie wie, ale w najbliższej aktualizacji pojawią się takie informacje dla wybranych parkingów z Wrocławia. Będziemy pracować nad rozwojem tego tematu.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez tributek » czwartek, 3 sie 2017, 09:35

Świetna inicjatywa, ale brakuje mi możliwości szybkiego zasugerowania, gdzie znajduje się parking. U mnie w mieście niestety jest wiele miejsc z darmowych parkowaniem, ale niestety nie umieszczonych w tej apce.
NaviExpert - the best
tributek

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 3 sie 2017, 12:03

tributek napisał(a):Świetna inicjatywa, ale brakuje mi możliwości szybkiego zasugerowania, gdzie znajduje się parking. U mnie w mieście niestety jest wiele miejsc z darmowych parkowaniem, ale niestety nie umieszczonych w tej apce.

Możesz to zrobić dotykając dowolny punkt na mapie, a następnie wybrać opcję "Dodaj parking". Po uzupełnieniu i wysłaniu formularza te dane trafią do naszego działu map, który naniesie parking i będzie on widoczny w aplikacji :)
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Moggi » czwartek, 19 paź 2017, 17:00

Pomysł wydaje się ciekawy
Moggi

Powrót do FindPark Android